3 przydatne gadżety dla świeżo upieczonych rodziców

Pierwsze dni, tygodnie, a nawet miesiące po przyjściu na świat dziecka, nie należą do łatwych. Na szczęście producenci artykułów dla młodych rodziców nie stoją w miejscu, lecz proponują coraz to nowsze produkty, które mają za zadanie ułatwić codzienność z maluszkiem. Poznaj 3 gadżety, które sprawią, że opieka nad dzieckiem będzie tylko łatwiejsza!

Niania elektroniczna video

Niania elektroniczna to produkt, którego popularność stale rośnie. W zależności od funkcji, jakie oferuje dany model, możliwy jest „podsłuch” lub monitorowanie tego, co dzieje się w pomieszczeniu, w którym w danej chwili przebywa maluszek. Urządzanie to sprawdza się zarówno w domu, jak i podczas wyjazdów. Kiedy dziecko śpi, rodzic może zająć się przygotowaniem posiłku, praniem, prasowaniem czy wykonaniem jakiejkolwiek innej czynności. Trzeba przyznać, że modele z kamerką (video), choć droższe, to wyparły mniej funkcjonalne warianty audio. Te są zdecydowanie częściej wybierane przez młodych rodziców.

Laktator elektryczny lub ręczny

Laktator to w dzisiejszych czasach niezbędnik na wyprawowej liście. Obserwując zainteresowanie tym produktem i pozytywne opinie na jego temat, można powiedzieć, że produkt ten wszedł na stałe w skład wyprawki do szpitala dla mamy. Do wyboru są modele ręczne i elektryczne. Każdy z nich ma swoje wady i zalety, niemniej częstszym wyborem młodych mam jest laktator elektryczny. Jest on przede wszystkim wygodniejszy w obsłudze, zakładając częste użytkowanie, a oprócz tego działa szybciej i efektywniej w porównaniu z wariantem manualnym. Pośród wielu korzyści płynących z posiadania laktatora, jedna jest szczególnie istotna. Jest nią opcja dłuższego wyjścia z domu, a nawet możliwość powrotu do pracy przy jednoczesnym zapewnieniu dziecku pokarmu naturalnego.

Podgrzewacz do butelek

Nieocenionym urządzeniem ułatwiającym opiekę nad niemowlakiem jest podgrzewacz do butelek. Pozwala on na szybkie i efektywne przygotowanie pokarmu dla maluszka w idealnej dla niego temperaturze. Co ważne, podgrzewanie mleka lub jakiejkolwiek innej żywności za pomocą tego urządzenia przebiega w sposób „delikatny”, co gwarantuje zachowanie cennych witamin i składników odżywczych. Z podgrzewaczem nie musisz czekać aż pokarm ostygnie, ponieważ ten podgrzewa zawartość butelki do temperatury optymalnej dla maluszka. Dla bardziej wymagających rodziców ciekawym rozwiązaniem może się okazać wielofunkcyjny podgrzewacz do mleka, który poza funkcją podgrzewania oferuje jeszcze rozmrażanie i utrzymanie ciepła (3w1).

Wszystkie produkty omówione w artykule kupisz w sklepie internetowym Smykoland.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here