Gry Jak przyspieszyć samochód w GTA SA?

Jak przyspieszyć samochód w GTA SA?

-

Aby przyspieszyć samochód w GTA: San Andreas, należy wejść do folderu „Data” znajdującego się w folderze z grą.

Następnie musimy otworzyć za pomocą notatnika plik hadling.cfg. Teraz mamy dostęp do tabel ze wszystkimi autami, które znajdują się w naszej grze. Wybieramy dowolne auto, które chcemy przyspieszyć, a następnie patrzymy na parametr „drag”.

Od zmiany wartości liczbowej tego parametru zależeć będzie prędkość pojazdu. Im mniejszą wartość wpiszemy, tym szybciej będziemy mogli poruszać się wybranym autem, dzięki czemu będą możliwe rozmaite triki jak np. wybicie na kilkanaście metrów w górę i poszybowanie na dowolny budynek. Należy przy tym pamiętać, że „drag” możemy zmieniać do wartości ułamkowych, czyli przykładowo jeśli domyślnie drag wynosił 2 to możemy zmienić na 0,3 lub też 1,5 i tak dalej.

Teraz wystarczy zapisać zmieniony plik i możemy rozpocząć zabawę z przyspieszonym samochodem.

Zobacz, jak to zrobić – YouTube:

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Montaż drzwi – krok po kroku

Montaż całych drzwi wraz z ościeżnicą (futryną) musi być zawsze dobrze zaplanowany i przygotowany. Można wykonać taki montaż samodzielnie, gdyż nie jest to takie trudne. Musimy to jednak wykonać starannie i dokładnie, aby osiągnąć zadowalający nas efekt i funkcjonalność.

Jak budować więź z dzieckiem?

Budowanie więzi z dzieckiem rozpoczyna się już przed przyjściem maleństwa na świat. Przemawianie do brzuszka, głaskanie, a nawet opowiadanie bajek i śpiewanie jest odznaką akceptacji i radosnego oczekiwania. Ważne są małżeńskie wizyty podczas USG, obrazy te konkretyzują dopiero rodzące się poczucie rodzicielstwa. Po porodzie zachodzi dalszy rozwój więzi.

Zobacz też

Jak często wymieniać opony?

Przepisy mówią o konieczności wymiany opon, kiedy głębokość bieżnika jest mniejsza niż 1,6 mm. Dopuszczenie do takiego stanu zużycia opon jest skrajnym brakiem odpowiedzialności. Zatem kiedy więc wymieniać opony na nowe?

Fasolki wszystkich smaków

Harry Potter chyba już na zawsze na dobre zagościł w sercach osób dorosłych i dzieci. To książka, która już...

Wybierz oryginalną i piękną torebkę

Każda kobieta chce świetnie wyglądać w różnych okolicznościach. Zależy nam na niebanalnych stylizacjach, które dodają nam uroku. Chętnie inspirujemy...

Może Cię zainteresuje: