Gry Jak przyspieszyć samochód w GTA SA?

Jak przyspieszyć samochód w GTA SA?

-

Aby przyspieszyć samochód w GTA: San Andreas, należy wejść do folderu „Data” znajdującego się w folderze z grą.

Następnie musimy otworzyć za pomocą notatnika plik hadling.cfg. Teraz mamy dostęp do tabel ze wszystkimi autami, które znajdują się w naszej grze. Wybieramy dowolne auto, które chcemy przyspieszyć, a następnie patrzymy na parametr „drag”.

Od zmiany wartości liczbowej tego parametru zależeć będzie prędkość pojazdu. Im mniejszą wartość wpiszemy, tym szybciej będziemy mogli poruszać się wybranym autem, dzięki czemu będą możliwe rozmaite triki jak np. wybicie na kilkanaście metrów w górę i poszybowanie na dowolny budynek. Należy przy tym pamiętać, że „drag” możemy zmieniać do wartości ułamkowych, czyli przykładowo jeśli domyślnie drag wynosił 2 to możemy zmienić na 0,3 lub też 1,5 i tak dalej.

Teraz wystarczy zapisać zmieniony plik i możemy rozpocząć zabawę z przyspieszonym samochodem.

Zobacz, jak to zrobić – YouTube:

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Czym są organizacje pozarządowe?

Pod pojęciem organizacji pozarządowych kryją się te wszystkie podmioty, których działalność nie jest związana z osiąganiem zysków. Nie są one organami czy jednostkami, podlegającymi administracji publicznej: rządowej oraz samorządowej. Organizacje pozarządowe bardzo często bywają nazywane „trzecim sektorem”.

Uprawa kawy w domu

Około 70% kawy dostępnej na rynkach światowych stanowi kawa arabska. Jest łatwa w hodowli domowej, owoce możemy uzyskać po 3 latach od momentu wysiewu nasion.

Zobacz też

Poradnik działkowca – jak uprawiać działkę?

Zagospodarowanie naszej działki powinniśmy zaplanować znacznie wcześniej np. zimą. Staranne i dokładne rozplanowanie będzie skutkowało wysokiej jakości plonami oraz dobrą organizacją pracy.

Jak dobrać buty narciarskie dla dziecka? 5 rad

Przygotowania do nowego sezonu narciarskiego czas zacząć. Dzieci uwielbiają zabawę na stoku i szybko nabywają nowych umiejętności. Jednym z...

Jak udekorować swój dom na Święta? 5 pomysłów

Z całą pewnością różnego rodzaju dekoracje są jednym z najważniejszych elementów odpowiedzialnych za tworzenie świątecznej atmosfery w każdym domu...

Może Cię zainteresuje: