Gry Jak wysoko skakać na BMX w GTA SA?

Jak wysoko skakać na BMX w GTA SA?

-

1. W momencie wciśnięcia przycisku odpowiedzialnego za skok (lewy Ctrl), naciskamy błyskawicznie (będąc już parę centymetrów w powietrzu) przycisk odpowiedzialny za strzał (prawy Ctril lub lewy przycisk myszy). Musimy chwilę poćwiczyć, aby wymierzyć odpowiednią wysokość. Jeśli wszystko wykonamy poprawnie, to dzięki temu wyskoczymy kilkukrotnie wyżej niż przy pomocy samego przycisku skoku.

2. Kolejny skok jest możliwy po uprzednim wpisaniu kodu „CJPHONEHONE”, następnie należy wcisnąć przycisk odpowiedzialny za skok. Dzięki temu poszybujemy jeszcze wyżej w powietrze.

3. Trzeci sposób jest połączeniem dwóch poprzednich. Najpierw używamy kod „CJPHONEHONE”, a następnie w momencie wybicia błyskawicznie przycisk odpowiedzialny za strzał (prawy Ctrl lub lewy przycisk myszy). Jest to najwyższy skok spośród opisanych.

Powyższe triki zostały opracowane na podstawie wersji PC na ustawieniach domyślnych.

Obejrzyj videoporadę – YouTube:

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak leczyć afty?

Afty - bolesne, nieprzyjemne owrzodzenia w jamie ustnej, potrafią dotkliwie uprzykrzyć życie. Nie istnieje lekarstwo, które zapobiegałoby nawrotom tych nadżerek. Mamy jednak do dyspozycji szereg sposobów na uporanie się z przykrymi objawami wywoływanymi przez afty.

Uszkodzona klimatyzacja w samochodzie – przyczyny

Większość kierowców nie docenia znaczenia regularnej obsługi układu klimatyzacji. Z reguły przypominają sobie, że należy coś zrobić, gdy z nawiewów nie leci tak oczekiwane zimne powietrze lub gdy wydobywa się z nich zapach stęchlizny.

Zobacz też

Jak wygrać w szachy?

Analizując grę w szachy należy w pierwszej kolejności dokonać rozróżnienia partii na trzy oddzielne etapy. W pierwszym – od momentu rozpoczęcia gry do chwili, gdy jeden z graczy pierwszy wykona ruch wieżą – rywale przygotowują swoje pozycje. Jest to najważniejsza część gry. Na tym etapie należy dążyć do opanowania centrum szachownicy, ale jednocześnie pamiętać o ochronie króla. Tutaj mamy też do czynienia z pierwszym wymianą pionków.

Zmywarki na sferis.pl – sprzęt wysokiej jakości dla każdego

Zmywarki to coraz chętniej kupowane urządzenia w Polsce. Każdy, kto planuje kupić zmywarkę, powinien sobie odpowiedzieć na kilka istotnych...

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Może Cię zainteresuje: