Gry Jak zdobyć dziewczynę w GTA SA?

Jak zdobyć dziewczynę w GTA SA?

-

Uwaga! Jeśli zbierzemy wszystkie ostrygi w grze (co nie jest łatwe), to każda z wymienionych kobiet umówi się z nami bez względu na wymagania.

Rodzaje randek:

jedzenie – zabieramy dziewczynę do wybranego lokalu na lunch/kolację;

jazda samochodem – zabieramy dziewczynę na przejażdżkę w ekskluzywne miejsca w mieście;

taniec – zabieramy dziewczynę do klubu/dyskoteki;

stosunek – aby dziewczyna zgodziła się na stosunek, musimy zdobyć z nią przynajmniej 50% znajomości.

Dziewczyny:

Barbara: znajduje się w El Quabrados przed posterunkiem policji w godzinach od 16:00–6:00. Aby zwrócić na nią uwagę potrzeba 50% umięśnienia. Je wyłącznie w restauracjach, zaś przejechać można się z nią wyłącznie wokół miasteczka El Quabrados.

Denise: znajduje się blisko kryjówki na Grove Street w godzinach 16:00–6:00. Można ją także spotkać w trakcie misji „Burning Desire”. Brak wymagań. Je wszystko – szczególnie w barach, zaś przejechać można się z nią w pobliżu Grove Street.

Helena: najpierw znaleźć ją można w BlueBerry na dachu Ammu-Nation, zaś w późniejszej fazie gry na farmie znajdującej się na zachód od Los Santos. Można ją spotkać w godzinach 8:00–12:00 oraz 14:00–2:00. Jada z reguły w restauracjach, zaś przejechać się można z nią dookoła farmy, na której ją spotykamy

Katie: znajduje się w San Fierro na polu golfowym w godzinach 12:00–0:00, w dalszej części gry znajdziemy ją przy „Gant Bridge” w domu. Lubi napakowanych facetów, a więc trzeba mieć 100% mięśni. Jada wyłącznie w restauracjach, zaś przejechać można się z nią po dzielnicy „Chinatown”.

Michelle: najpierw znajduje się w San Fierro w szkole samochodowej w godzinach 0:00–12:00. Jada przeważnie w barach Burger Shot, zaś jeździć lubi po centrum miasta.

Millie: na początku dostępna jest w trakcie misji „Key to her heart”, w późniejszej fazie gry spotkamy ją w Las Venturas w swoim domu. Milie nie ma żadnych wymagań, więc wystarczy ją spotkać w godzinach 2:00–10:00 lub 14:00–18:00. Je przeważnie w restauracjach, zaś pojeździć z nią można po centrum Las Venturas oraz w okolicach jej domu.

Zobacz, jak zdobyć dziewczynę w GTA SA – YouTube:

Która dziewczyna najfajniejsza? 😉 Dajcie znać.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Szlaki turystyczne w Pieninach

Pieniny zachęcają do częstych wizyt nie tylko latem, ale również później, kiedy możemy napawać się pięknem polskiej złotej jesieni.

Jak przestać jeść słodycze?

Jedzenie słodyczy to rozkoszna przyjemność, trzeba jednak zachować w niej umiar, aby nie przekształciła się ona w słodki nałóg, który - wbrew pozorom - bardzo trudno porzucić.

Zobacz też

Ubezpieczenie mieszkania – wady i zalety

Wiosna tego roku w sposób dobitny i wyjątkowo brutalny unaoczniła nam dlaczego warto ubezpieczyć mieszkanie czy dom. Fala powodziowa naraziła na ogromne straty nie tylko z powodu zniszczeń, ale i kradzieży, jakie miały miejsce tuż po jej przejściu. Jeśli nawet nie zalało mieszkań, ludzie tracili spory dobytek skumulowany skrzętnie w podtopionych piwnicach czy schowkach. Dla jednostek były to małe i większe tragedie. Dom na który zaciągnięto dużą sumę kredytu, nagle nie nadaje się do zamieszkania. Ubrania, sprzęty, meble, elektronika, są praktycznie bezużyteczne po zetknięciu z mułem rzecznym. A przecież takiego scenariusza utraty wszystkiego, da się uniknąć. Wprawdzie nie w sposób bezpośredni, ale przez ubezpieczenie.

Liofilizowane owoce i warzywa – dawka witamin przez cały rok

Z pewnością każdy z nas uwielbia spożywać świeże owoce. Dostarczenie naszemu organizmowi bomby witaminowej niezwykle skutecznie wzmacnia. Niestety, sezon...

Jak udekorować domek ogrodowy, gdy ma się ograniczony budżet?

Każdy z nas marzy o tym, aby jego miejsce odpoczynku było wygodne i przytulne. Jednak równie ważne jest to,...

Może Cię zainteresuje: