Gry Virtua Tennis – pojedynki

Virtua Tennis – pojedynki

-

1. Jeśli rozpoczynasz rozgrywki w World Tour i planujesz piąć się w górę rankingów światowych, to w pierwszej kolejności ukończ wszystkie misje treningowe, jakie możesz w danej chwili, a dopiero później startuj w zawodach. Dzięki temu już na samym początku gry, twój tenisista będzie znacznie lepszy i szybciej będzie piął się w rankingu. Jeśli najpierw rozpoczniesz udział w turniejach, a później zajmiesz się treningami, to z czasem ranga twojego tenisisty będzie spadać.

2. Pieniądze, które zarobisz z wygranych turniejów, zbieraj w pierwszej kolejności na mocniejsze rakiety, a dopiero później na dodatkowe stroje czy nowe korty. Lepsza rakieta to mocniejsze uderzenia i precyzyjne odbicia, które zwiększają statystyki bohatera.

3. Zawsze, gdy napotkasz na swojej drodze zwolenników grania pod siatką, to nadużywaj lobów – w 80 % przypadków dobrze wymierzony lob, w momencie gdy przeciwnik dobiega do siatki, jest kluczem do zdobycia punktu.

4. Slice to uderzenie, które jest najskuteczniejsze, gdy ty dobiegasz do siatki. Jeśli przeciwnik znajduje się po prawej stronie to wystarczy przechylić gałkę w lewą stronę i zastosować slice, a przeciwnik pozostanie praktycznie bez szans na obronę.

5. Warto nauczyć się skutecznie wykonywać Asy – najlepiej w momencie wyrzucenia piłki w powietrze trzykrotnie lekko przechylić gałkę analogową w prawą stronę (jeśli serwujemy na lewej połowie kortu), a następnie wcisnąć Uderzenie. Bardzo często piłka wtedy zostaje podkręcona lub przeciwnik nie jest w stanie jej uderzyć.

6. Będąc w obronie pamiętaj, żeby zawsze – bez względu na to, gdzie znajdujemy się na korcie – po odbiciu kierować się na środkową część kortu. Nawet jeśli przeciwnik ma przewagę i stale uderza w ten sam punkt, to nasz tenisista zawsze sięgnie piłkę. Jeśli nastawimy się na wybrany kierunek, to można być pewnym, że nie wybronimy się, gdy tylko przeciwnik uderzy w inne miejsce.

7. Obserwuj statystyki swojego tenisisty i skupiaj się na tych zagraniach, w których się specjalizuje. Jeśli, przykładowo, ktoś ma lepszy Backhand, staraj się tylko w ten sposób odbijać piłki – uderzenia będą silniejsze i będziesz miał przewagę.

Graliście kiedyś w Virtua Tennis? Jak oceniacie poziom trudności tej gry? Czekam na Wasze komentarze.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Czy można cofnąć przelew?

Wycofanie przelewu nie należy raczej do typowych usług bankowych, może stanowić dla nas nie lada wyzwanie. Każdy bank kieruje się pewnymi procedurami i zasadami zapisanymi w formalnych dokumentach. W zależności od rodzaju instytucji, w jakiej posiadamy rachunek bankowy, różne mogą być procedury w stosunku do cofnięcia wysłanego raz przelewu. Możemy się również spotkać z koniecznością uiszczenia opłaty. Przedstawiona tutaj opcja może więc w różnych bankach mijać się z prawdą i nie stanowi jako takiego prawnie uregulowanego rozwiązania.

Prawa konsumenta w sklepie internetowym

Prawa konsumenta w czasie dokonywania zakupów w sklepie Internetowym (działającym jako podmiot profesjonalny, prowadzący działalność gospodarczą - zatem będącym przedsiębiorcą) oparte są na zasadach szczególnej ochrony konsumenta - czyli klienta, który albo sam przedsiębiorcą nie jest, albo dokonane zakupy nie mają związku z działalnością jego firmy (są to zakupy „prywatne”).

Zobacz też

Jak odzyskać dziewczynę po zerwaniu?

Niejednokrotnie po rozstaniu możesz dojść do wniosku, że wcale go nie chciałeś, ale niestety słowo się rzekło. Jednak być może nie wszystko jeszcze stracone. Jeżeli pragniesz, żeby Twoja dziewczyna do Ciebie wróciła, spróbuj ją odzyskać. Co dokładnie powinieneś zrobić?

Wiosenny luz, czyli bluzy na wiosnę

Bluza dresowa to, po dżinsach i t-shircie, najbardziej wszechstronny ubiór. Jej sportowy charakter nie przeszkadza zestawiać ją w zupełnie niesportowych...

Uwielbiane przez dzieci maskotki ze Świnką Peppą

Świnka Peppa jest jedną z ulubionych bohaterek kreskówek dla dzieci w Polsce. Wiele z nich codziennie towarzyszy uroczej śwince...

Może Cię zainteresuje: