Hobby Baterie i akumulatory w aparatach cyfrowym

Baterie i akumulatory w aparatach cyfrowym

-

Baterie sprawdzają się w urządzeniach pobierających mało energii, w których nie wymienia się często nośników energii, takich jak piloty, zegary itp. W przypadku aparatów i innych akcesoriów z nimi związanych, jak na przykład, lampy błyskowe, z czystym sumieniem polecam korzystanie z akumulatorków.

Oczywiście, na wszelki wypadek, mam zawsze w torbie fotograficznej zestaw standardowych baterii, ale raczej z nich nie korzystam. Kiedyś robiłem zimową sesję i do lampy błyskowej założyłem awaryjnie baterie paluszki, które wyczerpały się po około pół godzinie błyskania. Akumulatorki, nawet zimą wytrzymują znacznie dłużej, nawet te o małej energii.

baterie do aparatu cyfrowegosxc.hu

Producenci oferują różną energię akumulatorów, podawaną w miliamperach, często jednak są to wartości zawyżone. Miejmy to na względzie wybierając się na zakupy.

Jakiego zasilania używacie w swoich aparatach? Jesteście z niego zadowoleni?

Dawid Markiewicz

Dawid Markiewicz – fotograf i dziennikarz. Specjalizuje się przede wszystkich w fotografii ślubnej oraz fotografii mody. Właściciel firmy fotograficznej „Wonderland”

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Tajna jednostka do zadań specjalnych. Autor fotograficznych świadectw obecności. W swoich fotograficznych poszukiwaniach obiektyw kieruję głównie na ludzi.

Wykonuję sesje modowe, reklamowe, profesjonalne portfolia dla modelek i modeli oraz fotoreportaże i plenery ślubne. Należę do prestiżowych, międzynarodowych organizacji, zrzeszających najlepszych fotografów i fotoreporterów ślubnych na świecie: The Wedding Photojournalist Association (WPJA) oraz The Artistic Guild of the Wedding Photojournalist Asociation ([AG]WPJA).

Zainteresowanych zapraszam do współpracy przy tworzeniu fotograficznych opowieści, zarówno ze świata mody, jak i wszystkich, którzy planują zmienić stan cywilny - www.dawidmarkiewicz.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co grozi za niezapłacenie kary grzywny?

Ukarany grzywną ma 30 dni na jej zapłacenie. Po upływie tego czasu wykorzystywane są inne środki przymusu.

Co warto zobaczyć w Maroku?

Oprócz bogatej historii oraz długiej i szlachetnej tradycji Maroko pochwalić się może bardzo zróżnicowaną i ciekawą geografią, która sprawia, że zarówno amatorzy wypoczynku nad wodą, w górach czy nawet na pustyni odnajdą tu swe miejsce na idealne wakacje.

Zobacz też

Zawieranie umów z „samym sobą” w spółce

Spółka jawna należy do spółek osobowych. Nie ma ona osobowości prawnej, jak spółka kapitałowa, lecz mimo to może zawierać umowy we własnym imieniu (imieniu spółki) a także może wytaczać powództwa i sama zostać pozwana. Spółka jawna posiada swój majątek, który stanowią wkłady wniesione przez wspólników - lecz za wszelkie jej zobowiązania wspólnicy odpowiadają także własnym, odrębnym majątkiem.

Zegarek z fazami księżyca – komu się przydaje?

Obserwowanie faz księżyca to nie tylko domena wróżek czy miłośników astronomii. Nowoczesna technologia pozwala na obserwacje cyklu księżycowego bez...

Botwinka – jak zrobić tę przepyszną wiosenną zupę?

Początek wiosny to idealny czas, by korzystać ze świeżych i młodych warzyw. Królową wiosennych zup jest zupa z botwiny....

Może Cię zainteresuje: