Informator Płyty drogowe na festiwalu – jakie pełnią funkcje?

Płyty drogowe na festiwalu – jakie pełnią funkcje?

-

Płyty drogowe można wykorzystać nie tylko jako element budowy drogi tymczasowej czy parkingu. Wspomogą Cię one również podczas organizacji wydarzeń takich jak festiwale i koncerty. Sprawdź, jaka jest cena płyt drogowych i dlaczego warto zwrócić na nie uwagę, przygotowując teren festiwalu!

Bezpieczeństwo na terenie festiwalu

Organizacja festiwali polega między innymi na zadbaniu o to, by wszyscy uczestnicy eventu byli bezpieczni. Tylko wówczas zabawa będzie beztroska i udana, a goście z chęcią wrócą również w kolejnych sezonach. Dlatego też warto zapewnić im nie tylko łatwy dostęp do punktów gastronomicznych, sanitarnych czy medycznych, ale też zadbać o przygotowanie terenu. Dzięki temu każdy koncert będzie sukcesem – nawet jeśli odbędzie się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych!

Które płyty drogowe najlepiej sprawdzą się przy organizacji wydarzenia masowego?

Organizacja festiwalu musi być szybka i sprawna. Dlatego też nie przydadzą Ci się płyty drogowe gumowe czy betonowe. Są one ciężkie, a ich układanie i późniejszy demontaż wiąże się z dużym kosztem. O wiele lepiej sprawdzą się płyty drogowe z tworzywa sztucznego. Ich masa jest niewielka, dzięki czemu łatwo ułożą je 2-osobowe zespoły monterów. Co więcej, taka płyta drogowa świetnie sprawdzi się o każdej porze roku! Latem płyty parkingowe plastikowe sprawią, że goście festiwalu nie będą bawić się w tumanach unoszącego się wszędzie pyłu. Wiosną i jesienią zabezpieczą uczestników przed brodzeniem w błocie. Zimą z kolei ułatwią poruszanie się po zamarzniętym gruncie.

Płyty drogowe – wymiary i koszty

Czy wykorzystanie płyt drogowych z tworzywa sztucznego to duży wydatek? Organizacja festiwalu krok po kroku wiąże się zwykle z dość napiętym budżetem. Dlatego dobrą informacją jest to, że płyty parkingowe plastikowe nie będą znaczącym kosztem. Dotyczy to zarówno ceny zakupu, jak i wydatków na montaż. Co więcej, wymiary elementów (180 x 120 cm) i ich waga zostały tak dopasowane, by maksymalnie uprościć ułożenie podłoża. Po zakończonym evencie, płyty będzie można szybko zdemontować i ponownie zastosować w innym miejscu. Pieniądze wydasz więc raz, a płyty posłużą Ci podczas wielu wydarzeń – są bardzo odporne, więc nie zniszczą ich nawet szalone tańce i podskoki tłumnie zebranej widowni.

Płyty drogowe to elementy o wszechstronnym zastosowaniu. Zwłaszcza gdy są one nowoczesne: lekkie i trwałe. Takie płyty znajdziesz np. na stronie producenta: http://www.geoproduct.pl. Warto bliżej poznać oferowane przez niego produkty, które sprawią, że miejsce festiwalu będzie przygotowane perfekcyjnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak zorganizować catering podczas szkolenia?

Organizatorzy szkolenia powinni zadbać również o żołądki swoich słuchaczy w trakcie realizacji zajęć. Warto pamiętać, że kształt cateringu uzależniony jest od czasu trwania warsztatów.

3 kardigany, które Ci się przydadzą

Kardigan jest rozpinanym swetrem, który od wielu lat jest...

Zobacz też

Promocje – okazje czy chwyt marketingowy?

Każdy z nas zapewne zetknął się z sytuacją, kiedy stojąc przed sklepową półką przychodziło nam dokonać wyboru towaru określanego mianem promocji. Zastanawiamy się wtedy, czy oferowany nam jako okazyjny produkt, rzeczywiście taki jest, czy drugie opakowanie naprawdę jest o połowę tańsze i czy dodatkowe 25% gratis rzeczywiście w opakowaniu się znajduje.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: