Płyty drogowe na festiwalu

Płyty drogowe można wykorzystać nie tylko jako element budowy drogi tymczasowej czy parkingu. Wspomogą Cię one również podczas organizacji wydarzeń takich jak festiwale i koncerty. Sprawdź, jaka jest cena płyt drogowych i dlaczego warto zwrócić na nie uwagę, przygotowując teren festiwalu!

Bezpieczeństwo na terenie festiwalu

Organizacja festiwali polega między innymi na zadbaniu o to, by wszyscy uczestnicy eventu byli bezpieczni. Tylko wówczas zabawa będzie beztroska i udana, a goście z chęcią wrócą również w kolejnych sezonach. Dlatego też warto zapewnić im nie tylko łatwy dostęp do punktów gastronomicznych, sanitarnych czy medycznych, ale też zadbać o przygotowanie terenu. Dzięki temu każdy koncert będzie sukcesem – nawet jeśli odbędzie się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych!

Które płyty drogowe najlepiej sprawdzą się przy organizacji wydarzenia masowego?

Organizacja festiwalu musi być szybka i sprawna. Dlatego też nie przydadzą Ci się płyty drogowe gumowe czy betonowe. Są one ciężkie, a ich układanie i późniejszy demontaż wiąże się z dużym kosztem. O wiele lepiej sprawdzą się płyty drogowe z tworzywa sztucznego. Ich masa jest niewielka, dzięki czemu łatwo ułożą je 2-osobowe zespoły monterów. Co więcej, taka płyta drogowa świetnie sprawdzi się o każdej porze roku! Latem płyty parkingowe plastikowe sprawią, że goście festiwalu nie będą bawić się w tumanach unoszącego się wszędzie pyłu. Wiosną i jesienią zabezpieczą uczestników przed brodzeniem w błocie. Zimą z kolei ułatwią poruszanie się po zamarzniętym gruncie.

Płyty drogowe – wymiary i koszty

Czy wykorzystanie płyt drogowych z tworzywa sztucznego to duży wydatek? Organizacja festiwalu krok po kroku wiąże się zwykle z dość napiętym budżetem. Dlatego dobrą informacją jest to, że płyty parkingowe plastikowe nie będą znaczącym kosztem. Dotyczy to zarówno ceny zakupu, jak i wydatków na montaż. Co więcej, wymiary elementów (180 x 120 cm) i ich waga zostały tak dopasowane, by maksymalnie uprościć ułożenie podłoża. Po zakończonym evencie, płyty będzie można szybko zdemontować i ponownie zastosować w innym miejscu. Pieniądze wydasz więc raz, a płyty posłużą Ci podczas wielu wydarzeń – są bardzo odporne, więc nie zniszczą ich nawet szalone tańce i podskoki tłumnie zebranej widowni.

Płyty drogowe to elementy o wszechstronnym zastosowaniu. Zwłaszcza gdy są one nowoczesne: lekkie i trwałe. Takie płyty znajdziesz np. na stronie producenta: http://www.geoproduct.pl. Warto bliżej poznać oferowane przez niego produkty, które sprawią, że miejsce festiwalu będzie przygotowane perfekcyjnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here