Aby to zrobić, należy zalogować się do serwisu i kliknąć odnośnik „Prześlij” znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.

Znajdziemy się na podstronie „Przesyłanie pliku wideo”.

YouTube

Plik wideo możemy przesłać w dwojaki sposób. Najprostszy sposób polega na tym że, zmniejszamy okno przeglądarki i przeciągniemy plik bezpośrednio z pulpitu.

Można również kliknąć przycisk „Wybierz plik do przesłania”, co sprawi, że otworzone zostanie okno Exploratora Windows. Należy odnaleźć plik wideo i kliknąć przycisk „Otwórz”.

Youtube umożliwia również bezpośrednie nagrywanie filmów z kamery internetowej. Aby to uczynić, należy podłączyć kamerę do komputera i kliknąć na odnośnik „Nagranie z kamery internetowej” znajdujący się w menu po prawej stronie.

Należy pamiętać, że maksymalna długość filmu który możemy przegrać do serwisu to 15 minut.

Po wybraniu filmu pojawi się podstrona „Przesyłanie pliku wideo”.

YouTube

Można przy jej pomocy ustawić takie elementy jak kategoria, czy opcje prywatności. Możliwe jest również ustalenie kategorii filmu oraz dodanie tagów.

Po kliknięciu „Zapisz zmiany” film zostanie dodany.

Mieliście jakieś problemy z dodaniem filmu na YouTube? Dajcie znać.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak malować małe oczy? Krok po kroku
Następny artykułMakijaż fotograficzny – krok po kroku, opis

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here