Internet Jak dodać film na YT?

Jak dodać film na YT?

-

Aby to zrobić, należy zalogować się do serwisu i kliknąć odnośnik „Prześlij” znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.

Znajdziemy się na podstronie „Przesyłanie pliku wideo”.

YouTube

Plik wideo możemy przesłać w dwojaki sposób. Najprostszy sposób polega na tym że, zmniejszamy okno przeglądarki i przeciągniemy plik bezpośrednio z pulpitu.

Można również kliknąć przycisk „Wybierz plik do przesłania”, co sprawi, że otworzone zostanie okno Exploratora Windows. Należy odnaleźć plik wideo i kliknąć przycisk „Otwórz”.

Youtube umożliwia również bezpośrednie nagrywanie filmów z kamery internetowej. Aby to uczynić, należy podłączyć kamerę do komputera i kliknąć na odnośnik „Nagranie z kamery internetowej” znajdujący się w menu po prawej stronie.

Należy pamiętać, że maksymalna długość filmu który możemy przegrać do serwisu to 15 minut.

Po wybraniu filmu pojawi się podstrona „Przesyłanie pliku wideo”.

YouTube

Można przy jej pomocy ustawić takie elementy jak kategoria, czy opcje prywatności. Możliwe jest również ustalenie kategorii filmu oraz dodanie tagów.

Po kliknięciu „Zapisz zmiany” film zostanie dodany.

Mieliście jakieś problemy z dodaniem filmu na YouTube? Dajcie znać.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co warto zobaczyć w Berlinie?

Berlin od zawsze był miastem wyznaczającym kierunki dziejów Europy – najpierw jako centrum Królestwa Prus, potem serce Republiki Weimarskiej o bogatej kulturze, następnie główna kwatera Hitlera w III Rzeszy. Współczesny Berlin jest kosmopolityczną metropolią, centrum rozrywki, kultury i handlu, którego symbolem odrodzenia jest nowa dzielnica Potsdamer Platz. Stolica Niemiec przyciąga turystów swoją różnorodnością – poczuć tu można klimat dawnego dworu królewskiego, powiew kultury, czy też szykowność i wielokulturowość, a wszystkie te cechy stapiają się w jedno, niezwykle atrakcyjne miasto.

Jak złożyć wniosek o przymusowe leczenie?

Złożenie wniosku o przymusowe leczenie jest czasem jedyną możliwością poprawienia stanu zdrowia osoby chorej. Jak napisać i kiedy złożyć wniosek o przymusowe leczenie psychiatryczne?

Zobacz też

Jak przypomnieć sobie urwany film?

Próbowałeś rano przywołać wspomnienia z sobotniej nocy, ale oprócz paru wątków, nic nie przychodzi Ci na myśl? Obudziłeś się w dziwnym, obcym Ci miejscu i nie wiesz jak się w nim znalazłeś? Urwał Ci się film – bywa i tak.

Wkrótce zostaniesz mamą? O tych gadżetach warto pomyśleć!

Jako przyszła mama na pewno nie możesz doczekać się spotkania z maleństwem. W trzecim trymestrze pojawia się syndrom wicia...

Urządź swoje wnętrze i… śpij spokojnie. Dobre łóżko to podstawa!

Wybierając łóżko zazwyczaj mamy na uwadze to, by pasowało do stylu wnętrza. Słusznie, ponieważ jest ono najważniejszym meblem w...

Może Cię zainteresuje: