1. Na początek wejdź na stronę YouTube i wybierz interesujący Cię filmik z muzyką. Następnie skopiuj bezpośredni link, prowadzący do tego filmiku, który możesz znaleźć w specjalnym okienku, pojawiającym się po kliknięciu na „Udostępnij”.

YouTube

2. Teraz w nowym oknie przeglądarki wpisz adres strony internetowej – 2conv.com, która umożliwia pobieranie muzyki z YouTube. W miejscu do tego przeznaczonym, wklej skopiowany link do filmiku z którego chcesz pobrać muzykę. Zaakceptuj warunki konwersji i kliknij „Next”.

pobieranie muzyki z YouTube, link

3. Teraz program pobiera interesujący Cię filmik, co może zająć trochę czasu. Gdy proces zostanie ukończony, w następnym oknie wybierz format w jakim ma zostać zapisany plik dźwiękowy, najlepiej mp3, a pozostałe ustawienia pozostaw na „default”. Jeśli chcesz, możesz również podać swój mail i nazwę pliku, który powstanie po konwersji, ale nie jest to obowiązkowe. Następnie po raz kolejny kliknij „Next”.

wypełnianie danych

4. Program rozpocznie właściwą konwersję, a po jej zakończeniu możliwe będzie pobranie pliku z interesującą Cię muzyką.

Uwaga!

Na koniec warto pamiętać, że serwis pozwala na darmową konwersję 10 filmików na dzień. Jeśli ktoś jest zainteresowany większą liczbą, musi dokonać płatnej rejestracji.

Z jakich serwisów korzystacie, by słuchać muzyki w Internecie? Które jest Waszym ulubionym?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak założyć e-mail?
Następny artykułPijany kurczak – przepis

Janusz Suwaj - z wykształcenia filolog angielski, z zamiłowania pasjonat konsol i starych gier. Współtwórca serwisu emulatory.info. Współpracował z wydawnictwem CD-Action. Jak przystało na nauczyciela w sposób przejrzysty i zrozumiały przeprowadza naszych użytkowników przez zawiły świat nowoczesnych technologii.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moje zainteresowania związane z komputerami i Internetem są bardzo rozległe i obejmują nie tylko sprzęt czy programy, ale również gry, zwłaszcza te starsze. Posiadam także sporą wiedzę o konsolach, zarówno tych stacjonarnych, jak i przenośnych, ponieważ od lat są moją pasją. Przez kilka lat współtworzyłem jeden z największych serwisów o starych grach na konsole i komputery, gdzie wielokrotnie udzielałem porad na forum zrzeszającym kilka tysięcy użytkowników. Potem aktywnie działałem na portalach związanych z emulacją i retro grami. Z czasem moja pasja objęła również komputery (przede wszystkim programy) oraz sieć i tak to trwa do dziś.

W wolnych chwilach przeglądam Internet w poszukiwaniu ciekawych wiadomości z Polski i ze świata, a także uprawiam sport. Dalej zdarza mi się pisywać wieczorami różne poradniki czy recenzje gier, z których część można znaleźć w różnych serwisach w Internecie, a część czeka na swój czas na dysku mojego komputera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here