Dzięki założeniu konta Google możliwe jest na przykład dodawanie opinii do firm, które można odnaleźć na mapie Googli oraz korzystanie z wielu innych ciekawych funkcji.

Aby założyć konto Google, należy wejść na stronę http://www.google.com/accounts i kliknąć przycisk

„Stwórz teraz konto google”

profile google

Po kliknięciu na link wejdziemy na stronę tworzenia konta Google. Należy wypełnić prosty formularz i podać swój dotychczasowy adres e-mail. Po jego wypełnieniu otrzymamy wiadomość powitalną konta Google, a na podany wcześniej adres e-mail przyjdzie wiadomość weryfikacyjna. Po jej akceptacji konto zostanie stworzone.

Po zalogowaniu się na kontro pojawi się panel, na którym można spersonalizować swoje konto, czyli ustawić m.in. adres e-mail czy utworzyć profil publiczny.

Macie konto Google? Z jakich narzędzi Google najczęściej korzystacie?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFioletowy makijaż oczu – krok po kroku
Następny artykułJaki makijaż na jesień? Krok po kroku

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here