Internet Jak utworzyć konto Google?

Jak utworzyć konto Google?

-

Dzięki założeniu konta Google możliwe jest na przykład dodawanie opinii do firm, które można odnaleźć na mapie Googli oraz korzystanie z wielu innych ciekawych funkcji.

Aby założyć konto Google, należy wejść na stronę http://www.google.com/accounts i kliknąć przycisk

„Stwórz teraz konto google”

profile google

Po kliknięciu na link wejdziemy na stronę tworzenia konta Google. Należy wypełnić prosty formularz i podać swój dotychczasowy adres e-mail. Po jego wypełnieniu otrzymamy wiadomość powitalną konta Google, a na podany wcześniej adres e-mail przyjdzie wiadomość weryfikacyjna. Po jej akceptacji konto zostanie stworzone.

Po zalogowaniu się na kontro pojawi się panel, na którym można spersonalizować swoje konto, czyli ustawić m.in. adres e-mail czy utworzyć profil publiczny.

Macie konto Google? Z jakich narzędzi Google najczęściej korzystacie?

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Kontaktowe zapalenie skóry – przyczny, objawy, leczenie

Istnieje wiele substancji - kosmetyki, metale, konserwanty, barwniki - które, jeśli znajdą się w bezpośrednim kontakcie ze skórą człowieka, mogą spowodować kontaktowe zapalenie skóry. Kontaktowe zapalenie skóry inaczej nazywane jest wypryskiem kontaktowym, bo na skórze zmiany pojawiają się w miejscu kontaktu danej substancji z nią.

Makijaż dla cery naczynkowej

Cera naczynkowa charakteryzuje się licznymi pajączkami i zaczerwienieniami. Jest to też przeważnie skóra bardziej wrażliwa niż normalna.

Zobacz też

Ogród warzywny na początkujących – podstawowe informacje

Obecnie coraz częściej zdajemy sobie sprawę jak duże znaczenie...

Liofilizowane owoce i warzywa – dawka witamin przez cały rok

Z pewnością każdy z nas uwielbia spożywać świeże owoce. Dostarczenie naszemu organizmowi bomby witaminowej niezwykle skutecznie wzmacnia. Niestety, sezon...

Jak udekorować domek ogrodowy, gdy ma się ograniczony budżet?

Każdy z nas marzy o tym, aby jego miejsce odpoczynku było wygodne i przytulne. Jednak równie ważne jest to,...

Może Cię zainteresuje: