Internet Jak zmniejszyć zdjęcie online?

Jak zmniejszyć zdjęcie online?

-

Jeśli nie chcemy instalować na swoim komputerze programów do edycji zdjęć, takich chociażby jak Picasa, gdzie poza zmianą rozmiaru zdjęcia, można także nieźle stuningować zdjęcie lub programów, tylko i wyłącznie do zmiany rozmiaru zdjęcia, jak na przykład, VSO Image Resizer, możemy skorzystać z możliwości zmiany rozmiaru zdjęć online.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest strona www.zmniejszfotke.pl, gdzie możemy załadować zdjęcie, wpisać odpowiednie parametry, do których chcemy zdjęcie pomniejszyć, nadać mu nazwę i za chwilę pobrać je z powrotem zmniejszone.

Bardzo prosta i wygodna procedura.

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Dawid Markiewicz

Dawid Markiewicz – fotograf i dziennikarz. Specjalizuje się przede wszystkich w fotografii ślubnej oraz fotografii mody. Właściciel firmy fotograficznej „Wonderland”

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Tajna jednostka do zadań specjalnych. Autor fotograficznych świadectw obecności. W swoich fotograficznych poszukiwaniach obiektyw kieruję głównie na ludzi.

Wykonuję sesje modowe, reklamowe, profesjonalne portfolia dla modelek i modeli oraz fotoreportaże i plenery ślubne. Należę do prestiżowych, międzynarodowych organizacji, zrzeszających najlepszych fotografów i fotoreporterów ślubnych na świecie: The Wedding Photojournalist Association (WPJA) oraz The Artistic Guild of the Wedding Photojournalist Asociation ([AG]WPJA).

Zainteresowanych zapraszam do współpracy przy tworzeniu fotograficznych opowieści, zarówno ze świata mody, jak i wszystkich, którzy planują zmienić stan cywilny - www.dawidmarkiewicz.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Dieta wątrobowa

Nawet dieta osób, które cierpią na schorzenia wątroby, może być bogata. Na obiad najlepiej jest jeść ziemniaki w mundurkach, kaszę gryczaną, kaszę jaglaną lub ryż brązowy w połączeniu z chudym mięsem: piersią z kurczaka, indykiem bądź mięsem z królika albo rybą. W skład jadłospisu mogą wchodzić takie ryby, jak dorsz, mintaj, pstrąg, łosoś, sola czy jesiotr. Dietę należy wzbogacić o czosnek i cebulę, marchew, buraki, seler naciowy, sałatę, ogórka, brokuły, gotowaną kapustę włoską i pasternak. Ciepłe posiłki należy przyrządzać na bazie oleju roślinnego, najlepiej lnianego budwigowego.

Nadmierny optymizm na giełdzie – jak sobie radzić?

Nadmiernym optymizmem oraz złudnym poczuciem kontroli odznaczają się gracze o rozmaitym doświadczeniu - inwestor giełdowy, który odnosi pierwsze sukcesy, a także „stary wyjadacz”, który wiele sukcesów i porażek ma już za sobą. Nie jest ważne to, od jak dawna osoba poświęca się grze, lecz jakie ma mniemanie na własny temat.

Zobacz też

Jak dbać o iglaki zimą?

Wszystkie rośliny, nawet iglaste, będą potrzebowały odpowiedniej pielęgnacji zimą. Większość iglaków jest odporna na mróz, jednak w momencie bardzo srogiej zimy, i one będą potrzebowały dodatkowej ochrony.

Wkrótce zostaniesz mamą? O tych gadżetach warto pomyśleć!

Jako przyszła mama na pewno nie możesz doczekać się spotkania z maleństwem. W trzecim trymestrze pojawia się syndrom wicia...

Urządź swoje wnętrze i… śpij spokojnie. Dobre łóżko to podstawa!

Wybierając łóżko zazwyczaj mamy na uwadze to, by pasowało do stylu wnętrza. Słusznie, ponieważ jest ono najważniejszym meblem w...

Może Cię zainteresuje: