Internet Jak zmniejszyć zdjęcie online?

Jak zmniejszyć zdjęcie online?

-

Jeśli nie chcemy instalować na swoim komputerze programów do edycji zdjęć, takich chociażby jak Picasa, gdzie poza zmianą rozmiaru zdjęcia, można także nieźle stuningować zdjęcie lub programów, tylko i wyłącznie do zmiany rozmiaru zdjęcia, jak na przykład, VSO Image Resizer, możemy skorzystać z możliwości zmiany rozmiaru zdjęć online.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest strona www.zmniejszfotke.pl, gdzie możemy załadować zdjęcie, wpisać odpowiednie parametry, do których chcemy zdjęcie pomniejszyć, nadać mu nazwę i za chwilę pobrać je z powrotem zmniejszone.

Bardzo prosta i wygodna procedura.

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Dawid Markiewicz

Dawid Markiewicz – fotograf i dziennikarz. Specjalizuje się przede wszystkich w fotografii ślubnej oraz fotografii mody. Właściciel firmy fotograficznej „Wonderland”

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Tajna jednostka do zadań specjalnych. Autor fotograficznych świadectw obecności. W swoich fotograficznych poszukiwaniach obiektyw kieruję głównie na ludzi.

Wykonuję sesje modowe, reklamowe, profesjonalne portfolia dla modelek i modeli oraz fotoreportaże i plenery ślubne. Należę do prestiżowych, międzynarodowych organizacji, zrzeszających najlepszych fotografów i fotoreporterów ślubnych na świecie: The Wedding Photojournalist Association (WPJA) oraz The Artistic Guild of the Wedding Photojournalist Asociation ([AG]WPJA).

Zainteresowanych zapraszam do współpracy przy tworzeniu fotograficznych opowieści, zarówno ze świata mody, jak i wszystkich, którzy planują zmienić stan cywilny - www.dawidmarkiewicz.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jakich facetów lubią dziewczyny?

Ideał mężczyzny na przestrzeni wieków podlegał licznym przemianom. Czasem podobali się kobietom panowie stateczni i dojrzali, innym razem w modzie był zaś młodzieńczy zapał i romantyzm. Jakich mężczyzn szukają dzisiejsze kobiety? Okazuje się, że można sporządzić listę najbardziej pożądanych cech płci męskiej.

Dekoracja stołu na Komunię

Dzień Pierwszej Komunii Świętej stanowi wyjątkowy moment w życiu dziecka oraz jego rodziców. Wydarzenie to ma charakter nie tylko religijny, ale też społeczny i towarzyski. Do tego dnia, w życiu dziecka, od miesięcy trwają przygotowania w szkole i rodzinie. Komunia stanowi też okazję do spotkania się całej rodziny przy jednym stole. Wszystko to sprawia, że przygotowanie stołu komunijnego jest rzeczą niezwykle istotną.

Zobacz też

Śledzie pod pierzynką – przepis

Na śledzie pod pierzynką jest całe mnóstwo przepisów. Trudno jest oceniać, który z nich jest lepszy, a który gorszy - trzeba by wszystkie wypróbować i porównać. Podam dziś prosty przepis na śledzia, nieudziwniony, dość typowy.

Wybieramy wannę do domu

Kto z nas nie lubi długich, relaksujących kąpieli? Wanna to jeden z najważniejszych łazienkowych (choć nie tylko) elementów. Oferta...

Ginekomastia – gdzie szukać pomocy

Zaburzenia hormonalne pojawiają się w populacji dość często. Niektóre z nich mogą być bardzo poważne dla naszego zdrowia, inne...

Może Cię zainteresuje: