Hybrydowe lakiery do paznokci

Paznokcie to istotny element naszego codziennego wyglądu. Niestety, ale często nie przywiązujemy do nich wystarczającej uwagi. Powody tego są różne – brak czasu wolnego, brak wiedzy jak tego dokonać lub po prostu brak zainteresowania tym tematem. Tymczasem, dobrze ustylizowane paznokcie potrafią pozytywnie wpłynąć na wygląd i prezencję każdej kobiety. Zapraszamy do lektury, z której dowiesz się – czym są hybrydowe lakiery do paznokci, w czym tkwi ich wyjątkowość oraz dlaczego warto stosować właśnie je.

Lakiery hybrydowe – dlaczego lepsze od innych?

Lakiery hybrydowe cieszą się w naszym kraju szczególną popularnością. Z roku na rok przybywa dostępnych rodzajów tych lakierów, a także dodatkowych akcesoriów przeznaczonych do ich nakładania. Wypierają pod tym względem takie metody jak sztuczne przedłużanie paznokci za pomocą żelu lub akrylu. W przeciwieństwie do nich, lakiery hybrydowe są naturalne, a prezentowane przez nie kolory niezwykle intensywne. Przykładem może być kolekcja Edyty Górniak – na którą składają się lakiery hybrydowe o bogatej, działającej na zmysły kolorystyce.

Lakiery hybrydowe są utwierdzane za pomocą specjalnej lampy UV. Metoda ta jest niezwykle skuteczna – gwarantuje, że nawet przez okres 3 tygodni nasze paznokcie będą wyglądały świeżo i atrakcyjnie. Po upływie tego czasu zaczynają pojawiać się naturalne odrosty. Jest to sygnał, że należy powtórzyć zabieg.

Lakiery hybrydowe – jak się do tego zabrać?

Wiele kobiet jest przyzwyczajonych do „robienia” swoich paznokci u profesjonalnych kosmetyczek. Do niedawna jeszcze, lakiery hybrydowe były wykonywane wyłącznie w takich miejscach. Obecnie natomiast, lakiery można aplikować samodzielnie, we własnym miejscu zamieszkania. Wbrew pozorom, możemy w ten sposób uzyskać nie mniej atrakcyjny efekt końcowy.

Jak przebiega nakładanie lakieru hybrydowego? W tym celu będziemy musieli skorzystać z bazy UV, samego lakieru oraz tak zwanego top coatu. W pierwszej kolejności należy nałożyć na płytkę paznokcia bazę UV. Za pomocą specjalnej lampy przytwierdza się ją do powierzchni paznokcia. W kolejnym kroku należy pokryć paznokcie wybranym lakierem i znów utwierdzić za pomocą lampy UV. Następnie, nakładamy specjalną warstwę nabłyszczającą – czyli właśnie top coat – oraz ponownie utwardzamy.

By ułatwić samodzielne wykonywanie lakieru hybrydowego, powstały specjalne lakiery, zwane – 3 w 1. W ich przypadku wszystkie wymienione wcześniej trzy składniki zostały połączone w jedną całość. Dzięki temu nie musimy po kolei nakładać poszczególnych kosmetyków, lecz za jednym razem pomalować całość.

Szczególną odmianą lakierów są tak zwane – lakiery 5 w 1. Są stosowane przede wszystkim w celu nadbudowania oraz przedłużenia rozmiaru paznokci. Lakiery 5 w 1 są dedykowane szczególnie dla kobiet, których paznokcie są kruche, łatwo ulegają złamaniom lub innego typu uszkodzeniom.  

Osobom poszukującym sprawdzonych i zaufanych dostawców kosmetyków do paznokci – w tym również lakierów hybrydowych – polecamy zapoznać się z ofertą ChiodoPro. Znajdziesz w niej zarówno podstawowe lakiery hybrydowe, jak i ich bardziej innowacyjne odmiany. ChiodoPro kładzie szczególny nacisk na oferowanie lakierów o eleganckich i zmysłowych barwach, a także wysokiej pigmentacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here