Rozrywka Tych festiwali nie możesz przegapić – spójrz na co...

Tych festiwali nie możesz przegapić – spójrz na co warto kupować bilety

-

Każdy kto choć raz w życiu odwiedził festiwal muzyczny lub kulturowy przyznaje, że to wyjątkowe wydarzenie, które zapada w pamięci na długo. Niezapomniane wrażenia, moc atrakcji i przeniesienie się na kilka dni do całkiem innego świata. Tym razem jest z czego wybierać, bo wyjątkowych festiwali zapowiada się całkiem sporo. Gdzie warto bywać i na co kupować bilety?

Rapowy atak w Bielsko-Białej

To jedno z tych wydarzeń, obok których nie można przejść obojętnie. Już w dniach 25-26 czerwca 2021 odbędzie się Rap Attack Festival BB 2021. Impreza będzie miała miejsce w Bielsko-Białej przy ulicy Karbowej 55. Więcej informacji znajdziesz jak zwykle na stronie: https://rytmy.pl/festiwale/.

Rap Attack Festival BB 2021 to jeden z największych polskich festiwali odbywających się w tej części Polski. Nie dość, że piękne górzyste tereny, to jeszcze moc najlepszej muzyki. Na scenie pojawią się najlepsi przedstawiciele polskiego hip-hopu, zarówno młodzi zdolni, którzy już zdobywają listy przebojów, jak i znani od lat wyjadacze, którzy nie obniżają lotów. Obecność na tej imprezie to gwarancja dobrej zabawy, naładowania baterii i pięknych wspomnień. Warto zanotować tę datę w kalendarzu!

Wyjątkowy festiwal – Instytut Festival Music & Art

To już trzecia edycja festiwalu, który pozostawia każdego uczestnika z niezapomnianymi wrażeniami i chęcią powrotu. Instytut Festival Music & Art to moc uśmiechów i wyrażanie wyłącznie pozytywnych emocji, energii i muzycznych wrażeń. Najbliższa edycja festiwalu odbędzie się w dniach 18-19 czerwca 2021 jak zwykle w Garnizonie Modlin słynącym z niesamowitego klimatu.

Jak dotąd wydarzenie przyciągnęło ponad 200 artystów muzycznych oraz wizualnych, którzy dostarczali uczestnikom niesamowitych wrażeń oraz emocji. Organizatorzy zapewniają, że w tym roku szykują dla wszystkich uczestników jeszcze więcej wrażeń i niespodzianek. Osoby biorące udział w wydarzeniu będą mogły podziwiać artystów na kilku scenach – Cannon Stage, Rave Stage, New Moon Stage oraz aż trzech scenach hybrydowych. Każdy uczestnik festiwalu posiadający karnet weekendowy będzie mógł zakwaterować się na terenie miasteczka festiwalowego. To sprawi, że atmosferą eventu będzie można żyć bezustannie. Więcej na temat tego wydarzenia dowiesz się ze strony internetowej: https://rytmy.pl/wydarzenia/bilety-koncerty-instytut-festival-2021-music-art/.

Festiwal Muzykofilia już wkrótce

To już czwarta edycja wydarzenia, które porusza wielu. Już 28 listopada w Centrum Kultury Dwór Artusa mieszczącym się przy Rynku Staromiejskim 6 w Toruniu odbędzie się Festiwal Muzykofilia, Edycja IV: pogranicza muzyki. W trakcie tej odsłony uczestnicy będą mogli podziwiać instrumentalistów z Polski, Niemiec oraz Austrii, którzy tworzą w obszarze muzyki elektronicznej, improwizowanej oraz współczesnej. Każdego roku festiwal ma swój motyw przewodni – tym razem jest to pogranicze. W muzyce odnosi się do improwizacji, eksperymentowania i przenikania się różnych światów. Zaproszeni goście mają doświadczenie w muzycznym przekraczaniu granic i do tego świata zabiorą wszystkich uczestników festiwalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Trądzik – przyczyny, leczenie

Jest to choroba, która dotyka bardzo wiele, szczególnie młodych, osób. Oprócz problemów natury estetycznej czy związanej z uciążliwym leczeniem, istnieje jeszcze aspekt psychologiczny, wynikający z kompleksów na tle brzydkiej cery.

Modny kombinezon – jaki kupić?

Kiedyś kombinezon kojarzył się jedynie z zawodami, gdzie wymagana była ochrona większej powierzchni ciała. Remontowcy, piloci, sportowcy stracili jednak hegemonię nad tym elementem ubioru.

Zobacz też

Jak kupić używany samochód?

Kupno auta zawsze wiąże się z wieloma dylematami. Jeżeli kupujemy nowe auto, z salonu, sprawa jest względnie prosta. Musimy tylko zdecydować się na konkretną markę, model, wyposażenie i za to auto zapłacić. Gorzej, gdy kupujemy samochód używany. Aby zakup używanego auta nie zamienił się w koszmar warto przestrzegać kilku podstawowych zasad.

Czy wywoływanie zdjęć przez internet jest bezpieczne? Wyjaśniamy

Wiele słyszy się o próbach wyłudzenia danych czy pieniędzy w internecie. Dziennikarze, eksperci, a nawet influencerzy przestrzegają przed publikowaniem...

Jak nosić pierścionki? Krótki poradnik

Styl biżuterii i sposób jej noszenia ciągle się zmieniają wraz ze zmieniającymi się trendami. Obecnie bardzo popularne stały się...

Może Cię zainteresuje: