Rozrywka Tych festiwali nie możesz przegapić – spójrz na co...

Tych festiwali nie możesz przegapić – spójrz na co warto kupować bilety

-

Każdy kto choć raz w życiu odwiedził festiwal muzyczny lub kulturowy przyznaje, że to wyjątkowe wydarzenie, które zapada w pamięci na długo. Niezapomniane wrażenia, moc atrakcji i przeniesienie się na kilka dni do całkiem innego świata. Tym razem jest z czego wybierać, bo wyjątkowych festiwali zapowiada się całkiem sporo. Gdzie warto bywać i na co kupować bilety?

Rapowy atak w Bielsko-Białej

To jedno z tych wydarzeń, obok których nie można przejść obojętnie. Już w dniach 25-26 czerwca 2021 odbędzie się Rap Attack Festival BB 2021. Impreza będzie miała miejsce w Bielsko-Białej przy ulicy Karbowej 55. Więcej informacji znajdziesz jak zwykle na stronie: https://rytmy.pl/festiwale/.

Rap Attack Festival BB 2021 to jeden z największych polskich festiwali odbywających się w tej części Polski. Nie dość, że piękne górzyste tereny, to jeszcze moc najlepszej muzyki. Na scenie pojawią się najlepsi przedstawiciele polskiego hip-hopu, zarówno młodzi zdolni, którzy już zdobywają listy przebojów, jak i znani od lat wyjadacze, którzy nie obniżają lotów. Obecność na tej imprezie to gwarancja dobrej zabawy, naładowania baterii i pięknych wspomnień. Warto zanotować tę datę w kalendarzu!

Wyjątkowy festiwal – Instytut Festival Music & Art

To już trzecia edycja festiwalu, który pozostawia każdego uczestnika z niezapomnianymi wrażeniami i chęcią powrotu. Instytut Festival Music & Art to moc uśmiechów i wyrażanie wyłącznie pozytywnych emocji, energii i muzycznych wrażeń. Najbliższa edycja festiwalu odbędzie się w dniach 18-19 czerwca 2021 jak zwykle w Garnizonie Modlin słynącym z niesamowitego klimatu.

Jak dotąd wydarzenie przyciągnęło ponad 200 artystów muzycznych oraz wizualnych, którzy dostarczali uczestnikom niesamowitych wrażeń oraz emocji. Organizatorzy zapewniają, że w tym roku szykują dla wszystkich uczestników jeszcze więcej wrażeń i niespodzianek. Osoby biorące udział w wydarzeniu będą mogły podziwiać artystów na kilku scenach – Cannon Stage, Rave Stage, New Moon Stage oraz aż trzech scenach hybrydowych. Każdy uczestnik festiwalu posiadający karnet weekendowy będzie mógł zakwaterować się na terenie miasteczka festiwalowego. To sprawi, że atmosferą eventu będzie można żyć bezustannie. Więcej na temat tego wydarzenia dowiesz się ze strony internetowej: https://rytmy.pl/wydarzenia/bilety-koncerty-instytut-festival-2021-music-art/.

Festiwal Muzykofilia już wkrótce

To już czwarta edycja wydarzenia, które porusza wielu. Już 28 listopada w Centrum Kultury Dwór Artusa mieszczącym się przy Rynku Staromiejskim 6 w Toruniu odbędzie się Festiwal Muzykofilia, Edycja IV: pogranicza muzyki. W trakcie tej odsłony uczestnicy będą mogli podziwiać instrumentalistów z Polski, Niemiec oraz Austrii, którzy tworzą w obszarze muzyki elektronicznej, improwizowanej oraz współczesnej. Każdego roku festiwal ma swój motyw przewodni – tym razem jest to pogranicze. W muzyce odnosi się do improwizacji, eksperymentowania i przenikania się różnych światów. Zaproszeni goście mają doświadczenie w muzycznym przekraczaniu granic i do tego świata zabiorą wszystkich uczestników festiwalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Pudding z tapioki – przepis

Tapioka to kaszka (a właściwie rodzaj granulatu) lub mąka wyrabiana z manioku. Nie ma żadnego smaku i zapachu i podobna jest nieco do klasycznej mąki ziemniaczanej. Jest wyjątkowo lekkostrawna, nie zawiera glutenu ani cholesterolu, dlatego też doskonale nadaje się dla osób chorych i małych dzieci.

Przedawkowanie witamin – skutki

Czy zbyt duża ilość witamin może być niebezpieczna dla zdrowia? Naturalnie. Nasz organizm usuwa nadmiar witamin wraz z uryną i potem, ale nie dzieje się tak w każdy przypadku.

Zobacz też

Kotlety z kaszy jaglanej – przepis

Kasza jaglana jest bardzo zdrowym i pożywnym produktem zbożowym, 100 g zawiera jedynie ok. 350 kalorii. Kasza jaglana jest lekkostrawna i bardzo odżywcza, systematyczne jej spożywanie, poprawi stan i wygląd skóry, paznokci, jak i włosów. Wszystko to dzięki zawartej w niej krzemionce, która działa również na lepszą przemianę materii i pomaga w odchudzaniu.

Wybieramy blender ręczny — czym się kierować?

W domowej kuchni wykorzystuje się na co dzień liczne sprzęty, które w znacznym stopniu ułatwiają przygotowywanie poszczególnych potraw. Doskonałym...

Pierwsza pomoc przy oparzeniach. Podstawowe zasady

Oparzenie to uraz, na który narażone są osoby w każdym wieku. Wszyscy pacjenci wymagają tak samo pilnej pomocy medycznej....

Może Cię zainteresuje: