1.Niedoskonałości skóry pod oczami i na górnej powiece zakryj przy pomocy korektora. Nałóż go za pomocą aplikatora, a następnie rozprowadź równomiernie na skórze.
2.Przypudruj okolice powiek i nosa, zwłaszcza te partie skóry, na których okulary pozostawiają odciski – w tych miejscach skóra jest szczególnie narażona na przetłuszczanie się.
3.Kobiety, które noszą okulary, powinny podkreślać swoje brwi. W tym celu można użyć specjalnego cienia do brwi. Postaraj się uwypuklić naturalny kształt brwi i podkreślić swoje ługi brwiowe.
4.Za pomocą pędzelka do powiek nałóż lekko połyskujący, beżowy cień do powiek.
5.Możesz nałożyć nad górną powieką jasno brązowy cień do powiek. Podkreśli on Twoje oczy i nada im głębi. Cień nałóż zaokrąglonym pędzelkiem, po czym rozmaż pędzelkiem o grubszym włosiu.
6.Wzdłuż linii rzęs nałóż ciemny cień za pomocą cienkiego pędzelka. Wykonaj delikatną, ledwo widoczną kreseczkę. Podkreśli ona Twoje rzęsy i sprawi, że będą wyglądać na bardziej gęste.
7.Pod dolną powieką możesz nałożyć cienką warstewkę kolorowego cienia do powiek. Najlepiej dobierz barwę do koloru swoich oczu.
8.Obwiedź dolną linię rzęs białą kredką do oczu. Dzięki temu Twoje oczy będą wyglądać na wypoczęte.
9.Teraz przygotuj do malowania swoje rzęsy. Powinny być osuszone i oczyszczone z resztek cienia do powiek. Możesz przeczesać je za pomocą specjalnego grzebyka do rzęs. Nałóż zalotkę na rzęsy, lekko przyciśnij i pociągnij po rzęsach, unosząc ją lekko do góry. Dzięki temu zabiegowi uzyskasz wrażenie naturalnego kręcenia się rzęs.
10.Nałóż na rzęsy dwie warstwy tuszu do rzęs. Malowanie rzęs rozpocznij u nasady. Przyłóż szczoteczkę i pociągnij ją ku końcówkom rzęs, poruszając ją lekko na boki. Pozwoli Ci to uniknąć grudek na rzęsach i lepienia się włosków do siebie. Pomaluj także dolne rzęsy. Możesz nałożyć na niej mniej tuszu do rzęs – wystarczy jedna warstwa.
11.Niedoskonałości skóry na twarzy zatuszuj za pomocą sypkiego pudru.

Czy informacje zawarte w artykule okazały się pomocne? Zapraszam do komentowania.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKorzystanie z sauny
Następny artykułMiód w kosmetyce

Żyję w przekonaniu, że podstawą dobrego samopoczucia jest zdrowie – zarówno fizyczne, psychiczne, jak i społeczne. Popieram akcje i kampanie społeczne, które służą budowaniu świadomości obywatelskiej.

Jestem zwolenniczką zdrowego odżywiania, opartego zwłaszcza na diecie wegetariańskiej i kuchni pięciu przemian. Angażuje się w działalność sektora pozarządowego. Szczególnie jest jej bliska ochrona środowiska. Wyznaje zasady świadomej konsumpcji i racjonalnego zużycia zasobów.

Preferuję zdrowy tryb życia, oparty na rozwoju wewnętrznym i dbaniu o kondycję fizyczną. Z zainteresowaniem śledzę nowinki z lifestyle. Dostrzegam duży potencjał w alternatywnych metodach leczenia, fitoterapii i medycynie niekonwencjonalnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here