Anielska biel czy zmysłowa czerwień? Po pierwsze trzeba się zdecydować na odpowiedni kolor bielizny. Wydaje się, że do nocy poślubnej najlepiej pasuje barwa śnieżnobiała, kojarzy się ona bowiem z niewinnością i jest symbolem panieństwa. Obecnie jednak wiele panien młodych rezygnuje z białych sukien ślubnych, wybierając kolory ecru, beżu, a co odważniejsze panie sięgają nawet po czerwień. Przyszła małżonka powinna się więc zastanowić, w jakim image’u ona sama czuje się najlepiej i jakie wrażenie chce wywrzeć na panie młodym. Jeżeli na przykład mężczyzna znał ją do tej pory jako namiętną tygrysicę, być może warto go przy takiej wyjątkowej okazji zaskoczyć i pokazać mu się w przepięknej, delikatnej bieli?

Romantyczne koronki, hafty i tiule. Zwykle panny młode chcą czuć się w noc poślubną bardzo romantycznie, dlatego często wybierają bieliznę koronkową. Takie ozdoby uwielbiają również mężczyźni, ponieważ są one niejako esencją kobiecej delikatności. Warto więc zakupić na tę okazję coś koronkowego. Nie oznacza to jednak, że panny młode, które chcą pokazać swój gorący temperament nie mogą sięgnąć na przykład po bieliznę skórzaną. Oczywiście nie można jej włożyć pod suknię ślubną, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić to później.

Seksowny gorset, haleczka czy dwuczęściowy komplet? Podczas nocy poślubnej na pewno świetne wrażenie może zrobić seksowny gorset, zwłaszcza jeśli jest sznurowany. Mężczyźni uwielbiają rozbierać swoją kochankę i poznawać skomplikowane tajniki kobiecej bielizny. Można jednak sięgnąć również po piękną, przezroczystą haleczkę, która będzie skutecznie pobudzać zmysły i wyobraźnię pana młodego. Jeżeli zaś panna młoda czuje się najlepiej w dwuczęściowym komplecie erotycznej bielizny, jak najbardziej może go wybrać na noc poślubną, zwłaszcza, że można go wzbogacić o seksowne dodatki.

Pikantne dodatki. Warto pamiętać o takich szczegółach, jak pas do pończoch, pończochy, podwiązki i wysokie obcasy. Dodadzą one pikanterii nawet najbardziej niewinnej bieliźnie i pomogą stworzyć erotyczną atmosferę w sypialni. Warto zatem dokładnie przemyśleć zakup bielizny na noc poślubną, ponieważ pozwoli ona pannie młodej poczuć się piękną i pożądaną, a pan młody długo będzie miał w pamięci obraz swojej seksownej ukochanej.

Jaką bieliznę Ty wybrałabyś na swoją noc poślubną i dlaczego akurat tę? Czekamy na wasze komentarze!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZwrot zaliczki przy umowie zleceniu
Następny artykułNajlepsza muzyka do samby

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here