Miłość Miłosne smsy – wyznania

Miłosne smsy – wyznania

-

Mężczyźni są wzrokowcami i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Dlatego uwodząc ich SMS-em należy zastosować właściwą technikę. Przede wszystkim SMS- nie może być tylko pustą treścią, musi być zapowiedzią czegoś co nastąpi później lub w bardzo obrazowy sposób wyrażać to, co na temat mężczyzny sądzi kobieta. Dlatego trzeba poznać kilka podstawowych zasad ich pisania.

Ze względu na sposób postrzegania świata przez mężczyzn, sama treść jest dla nich niemal bez znaczenia. Dlatego przykładowo wyznanie uczuć lub jemu podobne należy wysyłać do nich zawsze w połączeniu z konkretną sytuacją, w której mężczyzna będzie w stanie zrozumieć, wyobrazić sobie znaczenie samego wyznania. Chodzi tu m.in. o SMS-y typu: „Kocham Cię. Jesteś taki odważny, czuję się przy tobie bezpiecznie” lub „Uwielbiam jeździć z Tobą samochodem. Świetnie prowadzisz, jak zawodowy kierowca”.

Współcześnie podrywanie i uwodzenie SMS-ami stało się bardzo popularne, niemal powszechne i normalne. Nikogo już nie dziwią setki SMS-ów między kobietą, a mężczyzną poprzedzające ich spotkanie lub kolejną randką. I wbrew temu co sądzą niektórzy, wcale nie są marnowaniem czasu i nic nie wartymi wiadomościami. Stanowią swego rodzaju element znajomości, szczególnie na jej początku. Dają to parze szansę lepszego poznania się, pogłębienia znajomości, a odpowiednio sformułowane rzeczywiście potrafią uwodzić.

Aby wysłana SMS-em wiadomość rzeczywiście pomogła we flircie, powinna być przede wszystkim krótka i wyjątkowa. Czasami nawet w zwyczajnym SMS-ie o treści „Dobrej nocy”, gdy dodamy do niego „Śnij o mnie” lub „Odwiedź mnie we śnie” damy drugiej stronie wiele do myślenia i sprawimy, że oczekiwanie na kolejny SMS- będzie niezwykle trudne, ale zarazem fascynujące.

Ze względu na pojawiające się coraz silniejsze zapotrzebowanie na tego typu treści, w Internecie aż roi się od stron i portali internetowych oferujących setki różnego rodzaju gotowych już tekstów miłosnych SMS-ów, które bez zbędnego wysiłku można skopiować i wysłać ukochanemu lub ukochanej, podpisując się jedynie pod nimi. Tylko czy taki niemal pozbawiony głębi i własnego przekazu SMS-, wykorzystany zapewne przez wiele osób wcześniej, ma taką samą moc, jak wiadomość, którą może czasami trochę nieudolnie, ale napiszemy samodzielnie, z głębi serca?

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Piszecie czasem miłosne smsy? Jak są zazwyczaj odbierane?

Joanna Białek

Joanna Białek - ukończyła studia politologiczne i administracyjne. Od 2007 roku współpracowała z gazetą Dziennik Polski oraz portalami informacyjnymi (m.in.: Źródło.net) dla których pisała teksty poradnikowe dotyczące tematyki lifestyle, związane z modą i stylizacją, a również zdrowym stylem życia i odżywianiem. Obecnie pracuje w agencji reklamowej i zajmuje się recenzowaniem książek dla wydawnictwa ZNAK.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Bardzo lubię gotować, a kuchenne eksperymenty to mój żywioł. Kiedy wchodzę do kuchni, wszystko inne przestaje istnieć. Krok po kroku, coraz ambitniej przechodziłam do trudniejszych i bardziej złożonych potraw. Jak każda kobieta posiadam jednak swoje ulubione obszary kuchni. W moim przypadku są to wszelkie dania mięsne, kuchnia śródziemnomorska, słodkie desery, ciasta i drożdżowe wypieki, które ostatnio zupełnie mnie pochłonęły.   

Moje zainteresowanie modą, urodą, higienicznym trybem życia i zdrowiem nie wzięło się znikąd.  Dotychczasowe doświadczenie zawodowe jest nieodłącznie związane z tym obszarem. Praca dla portalu internetowego Źródło.net dała mi możliwość wykorzystanie wiedzy o urodzie i stylizacji. To właśnie tam zaczynałam rozwijać i poszerzać swoją wiedzę w tym obszarze. W rezultacie po kilku latach pisania porad i przewodników po świecie mody doskonale znam i rozumiem tę dziedzinę. Poza tym nikt tak dobrze jak kobieta nie doradzi, jakie buty pasują do małej czarnej i jak radzić sobie ze złym nastrojem.

Współczesny, bardzo nowoczesny i rozwinięty świat wymaga od nas zwiększonej troski o własne zdrowie i higieniczny, dopasowany do wieku i stanu zdrowia, trybu życia. Ale zdrowy tryb życia to nie tylko odpowiednie odżywianie i profilaktyka. To przede wszystkim właściwa i regularna aktywność fizyczna. Dlatego tak przydatne w tym obszarze okazuje się moje doświadczenie zdobyte w pracy dla serwisu NaszaWyprawa.pl, opisującego szeroko rozumiane podróżowanie, zarówno pod względem pięknych miejsc wartych zobaczenia, jak i ze względu na właściwe przygotowanie do wędrówek, przeciwwskazania i troskę o własne zdrowie w czasie wypraw.

Poza zainteresowaniami związanymi ze zdrowiem i modą, w wolnych chwilach bardzo dużo czytam, spaceruję na łonie natury i z każdym dniem coraz bardziej odkrywam i podziwiam mój ukochany Kraków. Ponadto kocham górskie wycieczki, robienie zakupów i jestem wielka fanką kotów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Ile snu jest potrzebuje dziecko na różnych etapach rozwoju?

Sen zalicza się do jednych z najważniejszych potrzeb fizjologicznych dziecka. Wraz z wiekiem aktywność dziecka wydłuża się, jednakże rola snu w jego życiu wciąż jest znacząca. Odpowiednia ilość snu wpływa na rozwój dziecka, dlatego rodzice powinni dbać, aby ich pociecha przesypiała odpowiednią liczbę godzin.

Zasady korespondencji firmowej

Korespondencja biurowa wpływa na wizerunek firmy, gdyż jest pośrednikiem pomiędzy nią i klientami. Ważne jest więc przestrzeganie przyjętych norm, świadczących o dobrym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa i właściwym wychowaniu pracowników.

Zobacz też

Komunikacja wewnętrzna – co to jest?

Komunikację wewnętrzną określa się jako jeden z elementów budowania wizerunku organizacji, czyli inaczej mówiąc public relations. Jest to komunikacja skierowana „do wewnątrz” firmy, obejmująca całe bogactwo relacji między wszystkimi członkami organizacji, na wszystkich jej szczeblach. By mówić o efektywnej komunikacji trzeba uwzględnić jej dwustronną funkcję. Komunikacja działa od-do, nie powinna więc przebiegać jedynie w schemacie zarząd - pracownicy. Musi też zakładać możliwość kontaktu w przeciwnym kierunku. Komunikacja wewnętrzna jest szczególnie istotna w dużych firmach oraz w tych, które mają charakter internetowy lub składają się z wielu oddalonych od siebie oddziałów. Nie oznacza to jednak, że w mniejszych przedsiębiorstwach nie należy się jej odpowiednia uwaga. Takie podejście jest błędne i zostało zanegowane już jakiś czas temu.

Ginekomastia – gdzie szukać pomocy

Zaburzenia hormonalne pojawiają się w populacji dość często. Niektóre z nich mogą być bardzo poważne dla naszego zdrowia, inne...

Czym jest work-life balance i jak go osiągnąć?

Wielu osobom wydaje się, że udane życie zawodowe oraz prywatne jednocześnie nie jest możliwe. Nic bardziej mylnego, a dowodem...

Może Cię zainteresuje: