Moda Jakie dodatki do czerwonej sukienki?

Jakie dodatki do czerwonej sukienki?

-

Ze wszystkich elementów garderoby, na które możesz się zdecydować, wybierając ostrą strażacką czerwień, karmin czy burgund – postaw na sukienkę.

Wiele zależy od jej kroju, ale również od odcienia, jaki wybierzecie. Jesienią przykładowo od kilku lat powraca burgund w wersji od stóp do głów, zgodnie zatem z tym trendem wybierzcie dodatki w tym samym kolorze. Jeśli postawicie na grube, prążkowane rajstopy w odcieniu sukienki, to nieco złagodzicie jej charakter i jednocześnie wydłużycie nogi, szczególnie jeśli spódnica będzie miała krój ołówkowy, za kolano.

Jeśli monochromatyczny trend wam nie odpowiada, możecie wybrać dwie drogi – albo wybrać dodatki wokół tej samej gamy kolorystycznej, tylko o innym odcieniu. Albo zdecydować się na uspokojenie ostrego koloru spódnicy, wybierając dodatki w stonowanych barwach – np. w beżu, nude, jasnych brązach czy odcieniach ziemi. Takie wyjście jest doskonałe dla mniej pewnych siebie kobiet, które nie lubią mocno epatować kobiecością.

Wybór dodatków do czerwonej spódnicy jest też zależy od materiału, z jakiego spódnica została uszyta i ilości zdobień na niej umieszczonych. Zasadniczo trzymamy się tego, by dodatki były tym skromniejsze, im bogatsza spódnica. Wiele zależy też od pozostałych akcesoriów – torebek  i butów. Jeśli ubieramy mocne buty, torbę to możemy również pozwolić sobie na mocny dodatek – delikatna biżuteria, zegarek wyglądałyby śmiesznie i dziecinnie.

Uwaga!

Decydując się na górę do naszej spódnicy, starajcie się wybierać podobne materiały, z jakich jest zrobiona. Szczególnie jeśli mamy do czynienia z ostrą, strażacką czerwienią.

A Wy jakie dobrałybyście dodatki do czerwieni? Macie inne fajne propozycje? Dajcie znać!

Joanna Oparcik

Joanna Oparcik – dziennikarka, redaktorka i stylistka. Skończyła Komunikację Społeczną na wydziale Politologii. I właśnie zróżnicowana komunikacja jest tym, co ją fascynuje – od komunikacji poprzez słowo pisane, obraz, zmysły do komunikacji bardziej marketingowej, reklamowej czy PR-owej.

 

Współtworzy dział mody Lounge Magazynu, gdzie pisze artykuły poświęcone historii mody i stylowi. Stylizuje lookbooki i informuje czytelników o nowościach branży.

Jako osobista stylistka pracuje z klientami indywidualnymi nad kreacją ich wizerunku – metamorfoza z jej pomocą to czysta przyjemność.

Pracuje również jako stylistka podczas sesji zdjęciowych dla magazynów i prywatnych firm czy osób.

Kocha jedzenie, dlatego prowadzi również autorską kolumnę krytyki kulinarnej. W wolnym czasie wciąż pracuje, bo jak mówi: „Moja praca jest równocześnie moją pasją. Jestem szczęściarą!”. Prowadzi bloga o modzie i współpracuje z różnymi portalami.

 

Zobacz stronę autorki porad:

joannaoparcik.pl

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Wścieklizna u kota – objawy, przebieg, leczenie

Wścieklizna jest śmiertelną chorobą wywoływaną przez lyssavirus i mogą chorować na nią wszystkie ssaki (w tym człowiek). Jedynym źródłem zakażenia jest chore zwierzę. Do zarażenia dochodzi przez kontakt ze śliną chorego zwierzęcia (wirus jest obecny w ślinie dopiero na kilka dni przed pojawieniem się objawów klinicznych choroby). Najczęstsze przypadki wścieklizny w Europie odnotowano wśród lisów.

Jak się nauczyć robić makijaż?

Dobry makijaż to sztuka. Trzeba znać odpowiednie techniki, aby wykonać go perfekcyjnie. Należy też wiedzieć, jakich błędów unikać, żeby malując się, sobie nie zaszkodzić.

Zobacz też

Modelowanie zachowań – co to, na czym polega?

Modelowanie zachowania to pojęcie wywodzące się z teorii społecznego uczenia się. Jej autor, Albert Bandura, między innymi zajmował się badaniem mechanizmów, które prowadzą do powstawania nowych sposobów zachowań u ludzi. Według jego koncepcji odpowiadają za to dwa podstawowe mechanizmy: uczenie się w oparciu o efekty własnych aktywności i poprzez modelowanie. Okazało się, że przeważającą część wyuczonych zachowań jest wynikiem obserwacji, a nie nauki w oparciu o konsekwencje własnych działań.

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: