Paznokcie Paznokcie na studniówkę

Paznokcie na studniówkę

-

Manicure powinien pasować do wybranej przez nas kreacji oraz makijażu. Trudno mówić o modzie w tym zakresie, ale na pewno należy uwzględniać trendy panujące w danym sezonie.

1. Osoby lubiące błyszczeć (dosłownie i w przenośni) mogą uwzględnić w stylizacji paznokci takie ozdobne elementy jak:

– dżety
– cyrkonie
– kryształy
– brokat
– perełki
– paciorki

2. Dziewczęta lubiące styl emo mogą zdecydować się na czarne paznokcie, odpowiednio ożywione kolorowym brokatem, umalowane w szachownicę, paski lub w inne, przykuwające uwagę wzory.

3. Można również umalować paznokcie na rożne kolory (naprzemiennie):

– czarna i biała emalia
– różowa i fioletowa
– czerwona i czarna
– żółta i zielona

Zawsze pokryjmy paznokcie lakierem utwardzającym (zwanym top coat). Możemy się zdecydować także na taki (z dodatkiem UV), który będzie świecił w ciemności lub pod wpływem światła z lamp.
Jeśli nie jesteśmy zadowolone z wyglądu naturalnych paznokci możemy przedłużyć je żelem lub akrylem i wtedy o ich studniówkową stylizacje zadba profesjonalnie kosmetyczka.

Dla tradycjonalistek ceniących elegancję zawsze godny polecenia jest french manicrue. Który można ozdobić koronką lub siateczką i jeszcze dodatkowo upiększyć, np. kwiatkiem czy mieniącymi się drobinkami kryształków.

Jak pomalowałyście paznokcie na swoją pierwszą studniówkę? Poświęciłyście im jakąś szczególną uwagę?

Joanna Rayzacher

Joanna Rayzacher - skończyła studia socjologiczne i dziennikarskie. Pracowała w portalach zajmujących się tematyką kobiecą, związaną z pielęgnacją ciała i wizażem (m.in.: kobiety.pl), czasopismach (m.in.: "Moda&Styl", "Dzieciaki") oraz w radiu. Od 2009 roku współpracuje z magazynem "Pro-KREACJA" i zajmuje się projektami społecznymi w fundacji "Dbam o Zdrowie".

Nasz specjalista pisze o sobie:

Zawsze lubiłam obserwować ludzi, interesowało mnie co mówią i myślą, także co mogą zrobić, aby czuć się lepiej.

Praktyki dziennikarskie odbyłam w portalu Rossnet.pl, zajmującym się tematyką dotyczącą urody oraz zdrowia. W przeszłości współpracowałam (przez kilka lat) z pismem „Moda&Styl”, gdzie pisałam artykuły dotyczące tematyki lifestylowej (na przykład artykuł o subkulturze lolit), jak również przeprowadzałam wywiady, m.in.: rozmowę z projektantem mody - Wojtkiem Dziedzicem oraz twórcą nowatorskich projektów designerskich - Tomkiem Rygalikiem.

W piśmie „Dzieciaki” byłam autorką artykułów dotyczących diagnoz problemów społecznych oraz sposobów ich rozwiązania (przemoc w rodzinie, tolerancja), jak również problemami zdrowotnymi (ciąża, wcześniaki, anomalie). W portalu Kobiety.pl. pisałam m.in.: reportaże o popularności lumpeksów, eseje o atrakcyjności fizycznej, kulturze masowej, dandyzmie oraz felietony.

Obecnie współpracuję z magazynem „Pro-KREACJA”. Zawodowo jestem związana z Fundacją „Dbam o Zdrowie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co grozi za plagiat pracy magisterskiej?

Plagiat jest przestępstwem zagrożonym karą. W przypadku plagiatu dotyczącego pracy magisterskiej skutki wykrycia przestępstwa mogą być jeszcze bardziej bolesne.

Co to jest pępkówka i jakie zwyczaje jej towarzyszą?

„Dziecko nieopite – dziecko chorowite”? To przysłowie przyświeca każdej męskiej imprezie, kiedy jeden z kumpli zostaje ojcem. Niektórzy tworzą, że pępkówka odbywa się zawsze, bez względu na to, czy na świat przyjdzie pierwsze, czy dziesiąte dziecko; czy narodzi się syn, czy córka.

Zobacz też

Czym czyścić komputer?

Komputer to sprzęt, który bardzo łatwo się brudzi, zazwyczaj długo stoi w jednym miejscu i łatwo o to, by obrósł kurzem. Elementy w komputerze działają dużo mniej efektywnie, jeżeli są zakurzone.

Meble ogrodowe nie tylko do ogrodu

Przyjemność płynąca ze spożywania posiłków na świeżym powietrzu jest oczywista. Ożywcze śniadania w promieniach wschodzącego słońca dodają animuszu i...

Co trzeba wiedzieć przed wyjazdem do Maroka?

Maroko to popularny cel turystycznych wyjazdów. Północno-zachodnia część Afryki zachwyca orientalnym klimatem, błękitnymi falami Oceanu Atlantyckiego oraz pustynnymi terenami...

Może Cię zainteresuje: