Podróże Stany Zjednoczone – wyprawa na Zachodnie Wybrzeże

Stany Zjednoczone – wyprawa na Zachodnie Wybrzeże

-

Dla wielu Polaków podróże egzotyczne lub do Stanów Zjednoczonych wydają się być nieosiągalne, trudne do zaplanowania i realizacji, a także bardzo drogie. Warto wybrać się na taką wyprawę z biurem podróży wyspecjalizowanym w tematycznych wycieczkach na drugi koniec świata, aby połączyć pasję do podróżowania i żądzę przygód, ale też czuć się bezpiecznie. Tym razem wybierzmy się na Zachodnie Wybrzeże…

USA – spełniaj marzenia

Stany Zjednoczone stały się jeszcze popularniejszym kierunkiem turystycznym po zniesieniu obowiązku wizowego. Niejedna osoba marzy, aby poznać to niezwykłe światowe mocarstwo – zarówno nowoczesny Nowy Jork, San Francisco, Los Angeles, Las Vegas i Hollywood, jak i parki narodowe czy Zachodnie Wybrzeże.

Rajskie plaże Kalifornii czy zapierające dech w piersiach atrakcje z listy światowego dziedzictwa UNESCO to kolejne godne zobaczenia atrakcje USA. Aby poznać Stany jak najlepiej, warto wybrać się w podróż z Ex Oriente Lux specjalizującym się w tematycznych wyprawach po świecie.

Zachodnie Wybrzeże USA

Stany Zjednoczone to również raj dla miłośników plażowania i surferów. Warto wybrać się do Sacramento, stolicy słonecznej Kalifornii, aby zaznać beztroski i dobrej zabawy. Zachodnie Wybrzeże USA to również m.in. Wielki Kanion Kolorado, Hollywood, Las Vegas. Atrakcji w Stanach jest tak wiele, że można odkrywać je na tysiąc sposobów – warto z pasją i doświadczeniem, jakie oferuje Ex Oriente Lux.

Los Angeles. Los Angeles słynie m.in. z Universal Studio, parku rozrywki, w którym można zobaczyć Harry’ego Pottera czy Shreka. Świetna rozrywka gwarantowana – również dla dorosłych! Metropolia znajduje się tuż przy Oceanie Atlantyckim – jedną z najważniejszych atrakcji jest obserwatorium astronomiczne Griffith Observatory. Warto podziwiać z punktu widokowego zachód słońca i niezwykłą panoramę Los Angeles.

Hollywood. Aleja Gwiazd to jedna z najchętniej oglądanych atrakcji w Kalifornii. Wzdłuż Hollywood Boulevard oraz Vine Street można odkrywać plejadę gwiazd.

San Francisco. Tu koniecznie trzeba zobaczyć jeden z najsłynniejszych mostów świata – Golden Gate. Most nad Złotymi Wrotami otwarty został w 1937 roku, obecnie pełni rolę węzła komunikacyjnego i jest jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych.

Atrakcje przyrodnicze. Zachodnie Wybrzeże USA to nie tylko pełna słońca Kalifornia, ale również niezliczone atrakcje przyrodnicze – m.in. Kanion Antylopy, Dolina Śmierci czy Park Yosemite.

Warto zapoznać się z całym programem wyprawy organizowanej przez Ex Oriente Lux po Stanach Zjednoczonych: https://exorientelux.pl/usa/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak zmienić kolor oczu w Photoshopie?

Zmiana koloru oczu w Photoshopie to dość proste zadanie. Choć wydaje się skomplikowane, nie powinno przysporzyć trudności nawet początkującemu grafikowi.

Muffinki kokosowe – przepis

Muffinki to szybki sposób na deser, gdy zapowiedzieli się niespodziewani goście albo gdy właśnie teraz musimy zjeść coś pysznego.

Zobacz też

Masaż mauri – co to jest, na czym polega, opis

Masaż Mauri pochodzi z Polinezji, znany był też w Nowej Zelandii. Ze względu na to, że w Polinezji i Nowej Zelandii był nieco inaczej praktykowany, powstały dwie odmiany: masaż Ma-uri w Zelandii i masaż Lomi-lomi - Hawajski.

Fasolki wszystkich smaków

Harry Potter chyba już na zawsze na dobre zagościł w sercach osób dorosłych i dzieci. To książka, która już...

Wybierz oryginalną i piękną torebkę

Każda kobieta chce świetnie wyglądać w różnych okolicznościach. Zależy nam na niebanalnych stylizacjach, które dodają nam uroku. Chętnie inspirujemy...

Może Cię zainteresuje: