Podróże Stany Zjednoczone – wyprawa na Zachodnie Wybrzeże

Stany Zjednoczone – wyprawa na Zachodnie Wybrzeże

-

Dla wielu Polaków podróże egzotyczne lub do Stanów Zjednoczonych wydają się być nieosiągalne, trudne do zaplanowania i realizacji, a także bardzo drogie. Warto wybrać się na taką wyprawę z biurem podróży wyspecjalizowanym w tematycznych wycieczkach na drugi koniec świata, aby połączyć pasję do podróżowania i żądzę przygód, ale też czuć się bezpiecznie. Tym razem wybierzmy się na Zachodnie Wybrzeże…

USA – spełniaj marzenia

Stany Zjednoczone stały się jeszcze popularniejszym kierunkiem turystycznym po zniesieniu obowiązku wizowego. Niejedna osoba marzy, aby poznać to niezwykłe światowe mocarstwo – zarówno nowoczesny Nowy Jork, San Francisco, Los Angeles, Las Vegas i Hollywood, jak i parki narodowe czy Zachodnie Wybrzeże.

Rajskie plaże Kalifornii czy zapierające dech w piersiach atrakcje z listy światowego dziedzictwa UNESCO to kolejne godne zobaczenia atrakcje USA. Aby poznać Stany jak najlepiej, warto wybrać się w podróż z Ex Oriente Lux specjalizującym się w tematycznych wyprawach po świecie.

Zachodnie Wybrzeże USA

Stany Zjednoczone to również raj dla miłośników plażowania i surferów. Warto wybrać się do Sacramento, stolicy słonecznej Kalifornii, aby zaznać beztroski i dobrej zabawy. Zachodnie Wybrzeże USA to również m.in. Wielki Kanion Kolorado, Hollywood, Las Vegas. Atrakcji w Stanach jest tak wiele, że można odkrywać je na tysiąc sposobów – warto z pasją i doświadczeniem, jakie oferuje Ex Oriente Lux.

Los Angeles. Los Angeles słynie m.in. z Universal Studio, parku rozrywki, w którym można zobaczyć Harry’ego Pottera czy Shreka. Świetna rozrywka gwarantowana – również dla dorosłych! Metropolia znajduje się tuż przy Oceanie Atlantyckim – jedną z najważniejszych atrakcji jest obserwatorium astronomiczne Griffith Observatory. Warto podziwiać z punktu widokowego zachód słońca i niezwykłą panoramę Los Angeles.

Hollywood. Aleja Gwiazd to jedna z najchętniej oglądanych atrakcji w Kalifornii. Wzdłuż Hollywood Boulevard oraz Vine Street można odkrywać plejadę gwiazd.

San Francisco. Tu koniecznie trzeba zobaczyć jeden z najsłynniejszych mostów świata – Golden Gate. Most nad Złotymi Wrotami otwarty został w 1937 roku, obecnie pełni rolę węzła komunikacyjnego i jest jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych.

Atrakcje przyrodnicze. Zachodnie Wybrzeże USA to nie tylko pełna słońca Kalifornia, ale również niezliczone atrakcje przyrodnicze – m.in. Kanion Antylopy, Dolina Śmierci czy Park Yosemite.

Warto zapoznać się z całym programem wyprawy organizowanej przez Ex Oriente Lux po Stanach Zjednoczonych: https://exorientelux.pl/usa/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Prawa autorskie pracownika

Prawo autorskie przyznaje twórcy wszelkie prawa - osobiste i majątkowe - do stworzonego dzieła. Zasada ta stoi w sprzeczności z prawem pracy, w którym przyjmuje się, że pracownik pracuje (tworzy) na rzecz pracodawcy. Ustalenie podmiotu praw autorskich w przypadku utworów (dzieł) stworzonych przez pracowników jest problematyczne i w dużej mierze zależy od treści zawartej umowy o pracę, która może prawa autorskie ograniczać.

Fryzura w stylu gwiazdy rocka – videoporada

Uważasz, że Twój obecny image jest nudny? Drapieżna stylizacja inspirowana fryzurami gwiazd rocka to propozycja Karoliny Gołębiewskiej na odświeżenie wizerunku.

Zobacz też

Jaka kara za używanie antyradaru?

Używając antyradaru trzeba liczyć się z konsekwencjami w postaci mandatu oraz punktów karnych.

Waporyzacja maksimum korzyści „w chmurze”

Osoby, które wcześniej nie miały styczności z waporyzacją, przeważnie podchodzą do niej z pewną rezerwą. Najczęściej zastanawiają się tym,...

Bluza adidas Originals – modny, praktyczny i wygodny strój

Bawełniana bluza to doskonały wynalazek, jeżeli chodzi o garderobę. Doceniają ją zarówno Panie, jak i Panowie – szczególnie w...

Może Cię zainteresuje: