Wiza do Australii

Niezależnie jaki jest cel Twojej wizyty w Australii przed wyjazdem musisz pomyśleć o kluczowej sprawie – wiza do Australii. Każdy Polak chcący wjechać na terytorium Australii musi wyrobić wizę. Podstawowym zadaniem jakie na Ciebie czeka jest wybranie odpowiedniej wizy. Będzie zależeć ona od powodu w jakim chcesz odwiedzić Australię.

Oto kilka możliwości :

1. E-VISITOR SUBCLASS 651
2.TEMPORARY WORK (SHORT STAY) SUBCLASS 400
3.TEMPORARY WORK (SKILLED) SUBCLASS 457
4.MCV (MARYNARSKA) SUBCLASS 988
5.VISITOR SUBCLASS E-600

Każda z powyższych różni się formularzem oraz powodem odwiedzenia Australii. Dokładna charakterystyka znajduje się na stronie www.serwiskonsularny.pl.

Wizy są wydawane elektronicznie przez pośrednika – internetowy serwis konsularny lub w formie papierowej przez Ambasadę Australii w Berlinie.

Wiza do Australii

Wydawanie wiz w formie elektronicznej jest możliwe ponieważ zniesiono przymus posiadania oryginału dokumentu – wystarczy jedynie kopia lub skan.

W trakcie wyrabiania wizy w formie elektronicznej należy pamiętać aby wypełnić poprawny wniosek. Jest to bardzo ważne ponieważ nieprawidłowo wypełniony, lub błędny wniosek będzie oznaczał jego odrzucenie.

Kolejną sprawą jest ubezpieczenie. Aby uzyskać wizę nie ma obowiązku przedstawiania dokumentu potwierdzającego ważność polisy ubezpieczeniowej. Można natomiast wykupić taką polisę dodatkowo, dzięki czemu możemy być spokojni o to, że po ewentualnym nieszczęśliwym wypadku zostaniemy sami na lodzie. Pomóc w kupnie może pośrednik. Na stronie serwiskonsularny.pl możemy wybrać jaki pakiet nas interesuje. Koszt takich ubezpieczeń jest niewielki – zwykle cena podstawowych pakietów zaczyna się już od kilkunastu złotych.

Wyrobienie wizy do Australii nie musi być takie straszne. Dzięki serwiskonsularny.pl możesz z łatwością przejść przez cały proces w całości elektronicznie, ze swojego domu. Dodatkowo na stronie internetowej znajduje się infolinia oraz kontakt mailowy. W razie jakichkolwiek problemów możesz skontaktować się z pracownikami, którzy chętnie rozwiążą Twoje problemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here