Podróże Wiza do Australii

Wiza do Australii

-

Niezależnie jaki jest cel Twojej wizyty w Australii przed wyjazdem musisz pomyśleć o kluczowej sprawie – wiza do Australii. Każdy Polak chcący wjechać na terytorium Australii musi wyrobić wizę. Podstawowym zadaniem jakie na Ciebie czeka jest wybranie odpowiedniej wizy. Będzie zależeć ona od powodu w jakim chcesz odwiedzić Australię.

Oto kilka możliwości :

1. E-VISITOR SUBCLASS 651
2.TEMPORARY WORK (SHORT STAY) SUBCLASS 400
3.TEMPORARY WORK (SKILLED) SUBCLASS 457
4.MCV (MARYNARSKA) SUBCLASS 988
5.VISITOR SUBCLASS E-600

Każda z powyższych różni się formularzem oraz powodem odwiedzenia Australii. Dokładna charakterystyka znajduje się na stronie www.serwiskonsularny.pl.

Wizy są wydawane elektronicznie przez pośrednika – internetowy serwis konsularny lub w formie papierowej przez Ambasadę Australii w Berlinie.

Wiza do Australii

Wydawanie wiz w formie elektronicznej jest możliwe ponieważ zniesiono przymus posiadania oryginału dokumentu – wystarczy jedynie kopia lub skan.

W trakcie wyrabiania wizy w formie elektronicznej należy pamiętać aby wypełnić poprawny wniosek. Jest to bardzo ważne ponieważ nieprawidłowo wypełniony, lub błędny wniosek będzie oznaczał jego odrzucenie.

Kolejną sprawą jest ubezpieczenie. Aby uzyskać wizę nie ma obowiązku przedstawiania dokumentu potwierdzającego ważność polisy ubezpieczeniowej. Można natomiast wykupić taką polisę dodatkowo, dzięki czemu możemy być spokojni o to, że po ewentualnym nieszczęśliwym wypadku zostaniemy sami na lodzie. Pomóc w kupnie może pośrednik. Na stronie serwiskonsularny.pl możemy wybrać jaki pakiet nas interesuje. Koszt takich ubezpieczeń jest niewielki – zwykle cena podstawowych pakietów zaczyna się już od kilkunastu złotych.

Wyrobienie wizy do Australii nie musi być takie straszne. Dzięki serwiskonsularny.pl możesz z łatwością przejść przez cały proces w całości elektronicznie, ze swojego domu. Dodatkowo na stronie internetowej znajduje się infolinia oraz kontakt mailowy. W razie jakichkolwiek problemów możesz skontaktować się z pracownikami, którzy chętnie rozwiążą Twoje problemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Na co pomaga mięta?

Niezawodna w walce z dolegliwościami układu pokarmowego. Orzeźwiająca. Łatwo dostępna. O charakterystycznym zapachu i smaku. Szanowni Państwo, przedstawiam MIĘTĘ!

Marynata do wołowiny – przepis

Wołowina to jedno z najważniejszych mięs kuchni europejskiej. W Polsce jednak rzadko hoduje się rasy mięsne bydła, dlatego też polska wołowina nie ma tak wysokiej jakości jak ta, która jest spotykana w krajach o większej tradycji spożywania tego rodzaju mięsa. Czasami w polskich sklepach do kupienia jest również wołowe mięso amerykańskie czy argentyńskie.

Zobacz też

Ażurowe ścianki działowe we wnętrzach

Ścianki działowe w naszych domach służą do podziału powierzchni na mniejsze funkcjonalne pomieszczenia. Możemy za ich pomocą wydzielić np. strefę jadalną, mieszkalną i roboczą. Chociaż ich zadaniem jest przede wszystkim wydzielenie konkretnych przestrzeni, mogą też z powodzeniem pełnić funkcję dekoracyjną. Jednym z najciekawszych rozwiązań aranżacyjnych jest zastosowanie ażurowych ścianek działowych. Z powodzeniem odgrodzą one sypialnię od części dziennej pokoju czy też kuchnię od jadalni. Są one też świetnym pomysłem, gdy chcemy wydzielić w naszym domu pomieszczenie typu oranżeria.

Liofilizowane owoce i warzywa – dawka witamin przez cały rok

Z pewnością każdy z nas uwielbia spożywać świeże owoce. Dostarczenie naszemu organizmowi bomby witaminowej niezwykle skutecznie wzmacnia. Niestety, sezon...

Jak udekorować domek ogrodowy, gdy ma się ograniczony budżet?

Każdy z nas marzy o tym, aby jego miejsce odpoczynku było wygodne i przytulne. Jednak równie ważne jest to,...

Może Cię zainteresuje: