Podróże Wiza do Australii

Wiza do Australii

-

Niezależnie jaki jest cel Twojej wizyty w Australii przed wyjazdem musisz pomyśleć o kluczowej sprawie – wiza do Australii. Każdy Polak chcący wjechać na terytorium Australii musi wyrobić wizę. Podstawowym zadaniem jakie na Ciebie czeka jest wybranie odpowiedniej wizy. Będzie zależeć ona od powodu w jakim chcesz odwiedzić Australię.

Oto kilka możliwości :

1. E-VISITOR SUBCLASS 651
2.TEMPORARY WORK (SHORT STAY) SUBCLASS 400
3.TEMPORARY WORK (SKILLED) SUBCLASS 457
4.MCV (MARYNARSKA) SUBCLASS 988
5.VISITOR SUBCLASS E-600

Każda z powyższych różni się formularzem oraz powodem odwiedzenia Australii. Dokładna charakterystyka znajduje się na stronie www.serwiskonsularny.pl.

Wizy są wydawane elektronicznie przez pośrednika – internetowy serwis konsularny lub w formie papierowej przez Ambasadę Australii w Berlinie.

Wiza do Australii

Wydawanie wiz w formie elektronicznej jest możliwe ponieważ zniesiono przymus posiadania oryginału dokumentu – wystarczy jedynie kopia lub skan.

W trakcie wyrabiania wizy w formie elektronicznej należy pamiętać aby wypełnić poprawny wniosek. Jest to bardzo ważne ponieważ nieprawidłowo wypełniony, lub błędny wniosek będzie oznaczał jego odrzucenie.

Kolejną sprawą jest ubezpieczenie. Aby uzyskać wizę nie ma obowiązku przedstawiania dokumentu potwierdzającego ważność polisy ubezpieczeniowej. Można natomiast wykupić taką polisę dodatkowo, dzięki czemu możemy być spokojni o to, że po ewentualnym nieszczęśliwym wypadku zostaniemy sami na lodzie. Pomóc w kupnie może pośrednik. Na stronie serwiskonsularny.pl możemy wybrać jaki pakiet nas interesuje. Koszt takich ubezpieczeń jest niewielki – zwykle cena podstawowych pakietów zaczyna się już od kilkunastu złotych.

Wyrobienie wizy do Australii nie musi być takie straszne. Dzięki serwiskonsularny.pl możesz z łatwością przejść przez cały proces w całości elektronicznie, ze swojego domu. Dodatkowo na stronie internetowej znajduje się infolinia oraz kontakt mailowy. W razie jakichkolwiek problemów możesz skontaktować się z pracownikami, którzy chętnie rozwiążą Twoje problemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Najlepsze kierunki backpackerskie

Backpacker szuka miejsc ciekawych, ale i bezpiecznych. Nie pojedzie do znanego turystycznego kurortu, ale wybierze hostel w starej dzielnicy miasta. Backpacker szuka przygód, a nie problemów. Nie pojedzie więc do kraju ogarniętego konfliktami ani do kraju, gdzie samotna turystyka jest po prostu niebezpieczna. Wybierze za to państwo, które zachwyci go smakami, kolorami i otwartością ludzi. Takich miejsc jest na świecie wciąż bardzo wiele.

Konieczność posiadania kasy fiskalnej

Konieczność posiadania kasy fiskalnej wynika z ustawy o VAT i dotyczy zarówno czynnych, jak i zwolnionych podatników VAT. Oznacza to, że zwolnienie podmiotowe z podatku VAT nie uprawnia do rezygnacji z ewidencji przy pomocy kasy fiskalnej. Jakie podmioty są zatem zobowiązane do prowadzenia ewidencji za pomocą kasy fiskalnej, a jakie zwolnione z tego obowiązku? Przedstawiamy kluczowe zagadnienia.

Zobacz też

Sałatka gyros – przepis

Sałatka gyros jest jedną z najczęściej przyrządzanych sałatek na różnorodnego typu spotkania towarzyskie. Może dlatego, że zawiera w sobie wszystko, co potrzebne do uprzyjemnienia biesiady: chrupkie warzywa, dobrze przyprawione mięso i mieszankę słodko-kwaśnych smaków doprawionych aromatycznym sosem.

Biżuteria z grawerem dla kobiet szukających ozdób jedynych w swoim rodzaju

Damska biżuteria z grawerem cieszy się ogromną popularnością wśród pań w każdym wieku. Kobiety uwielbiają ubrania i ozdoby, które...

Jak umeblować niewielki przedpokój?

W ciasnych przedpokojach niejednokrotnie trzeba pójść na aranżacyjne kompromisy. W wielu sytuacjach wystarczy jednak dobry plan, by już od...

Może Cię zainteresuje: