Wyjazdy incentive

Większość pracowników dużych firm, którzy na co dzień pracują przy biurku, a ich jedynym atrakcyjnym widokiem za oknem jest miejska dżungla, nieustannie marzy o podróżowaniu i zwiedzaniu nowych, ciekawych miejsc. Nic w tym dziwnego. Podróżowanie jest jednym z najczęściej wymienianych zainteresowań przez młodych ludzi. Podróżowanie to nie tylko odkrywanie nowych miejsc na mapie świata oraz poznawanie nowych kultur i zwyczajów, ale także podróż w głąb siebie. Podczas podróżowania uczymy się reagować w niecodziennych sytuacjach i odnajdywać w tematach, z którymi nie stykamy się na co dzień. Spora część dużych firmy wykorzystuje obecnie to, że ich pracownicy kochają podróżować i organizuje dla nich wyjazdy incentive. Jeżeli jeszcze nie słyszałeś czym są wyjazdy incentive, a sam kochasz podróżować i jesteś pracownikiem sporej korporacji czytaj dalej! Może podsuniesz swojemu pracodawcy pomysł na skuteczne spotkanie integracyjne właśnie w ramach wyjazdu incentive? Dowiedz się więcej!

Wyjazdy incentive – czym są i co dają? 

Wyraz „incentive” pochodzi z języka angielskiego i w dosłownym tłumaczeniu oznacza „zachętę”. Wyjazdy incentive to zatem szczególny rodzaj podróżowania, skierowany głównie do klienta biznesowego, który zakłada, że podczas podróżowania realizuje się określone cele. Wyjazd incentive ma motywować ludzi do lepszego wykonywania swoich zadań, poznania swoich mocnych i słabych stron oraz odkrycia siebie od zupełnie innej strony. Wyjazd incentive stanowi swego rodzaju nagrodę, bonus pozapłacowy, który pracodawca może zafundować swoim pracownikom. Organizacja wyjazdu incentive, zwłaszcza zagranicznego i zwłaszcza poza Europę wiąże się z niemałymi kosztami, jednak jak przekonują eksperci, korzyści pozafinansowe z organizacji takiego spotkania integracyjnego na wyjeździe są ogromne. 

Podczas wyjazdu incentive pracownicy nie tylko mogą odkrywać nowe miejsca na mapie świata, wypoczywać nad basenem lub zdobywać górskie szczyty. Kluczem w ułożeniu właściwego planu wyjazdu incentive jest zadbanie o odpowiednie zajęcia dla całej grupy. Mowa tutaj o różnego rodzajach wyzwaniach sprawnościowych, mentalnych, grach integracyjnych i możliwościach robienia zupełnie nowych, nieznanych rzeczy. To wszystko przyczynia się do poszerzenia horyzontów pracowników danej firmy i pozwala im myśleć w nieszablonowy sposób. To, czego pracownicy nauczą się podczas wyjazdu incentive, może się później przełożyć na ich efektywniejszą pracę w przedsiębiorstwie. Faktem jest też, że pracownik, który ma możliwość skorzystania z takich atrakcyjnych bonusów jak wyjazdy incentive jest bardziej zadowolony ze swojego środowiska pracy, pracuje wydajniej i jest rzetelniejszym pracownikiem.

Jeżeli szukasz przepisu na nietuzinkowe wyjazdy firmowe i chcesz w ciekawy sposób zintegrować ze sobą zespół pracowników, skorzystaj z oferty incentive biura podróży: https://bctincentive.pl/oferta. Osoby pracujące na co dzień w BCT Incentive to pasjonaci podróżowania, którzy posiadają nie tylko wieloletnie doświadczenie w odwiedzaniu najdalszych zakątków ziemi, ale także od ponad 20 lat specjalizują się w organizowaniu wyjazdów dla firm. Trzeba wiedzieć, że zorganizowanie wyjazdu firmowego dla dużej grupy pracowników to nie lada wyzwanie logistyczne. Dzięki pomocy BCT Incentive, wszystkie formalności i najlepsze atrakcje będziesz miał załatwione od ręki! Specjaliści z BCT Incentive przez lata zetknęli się już z setkami pracowników z najróżniejszych branż, dlatego doskonale wiedzą jak skroić wyjazdy incentive dokładnie na miarę firmy, która się do nich zgłasza. Również Twoja firma może skorzystać z niezapomnianej przygody jaką jest wyjazd firmowy wyjazd incentive dla firm. Przekonaj się, jaki wyjazd biznesowy sprawdzi się najlepiej w przypadku Twoich pracowników. Poznaj liczne opcje i kierunki podróży, które oferuje biuro podróży BCT Incentive. Zapewniamy, że na turystyce firmowej i wyjazdach incentive, ta ekipa zna się jak mało kto!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here