Prowadzenie domu Prysznic w małej łazience - jak urządzić takie wnętrze?

Prysznic w małej łazience – jak urządzić takie wnętrze?

-

Małe powierzchnie często trudniej zaaranżować niż duże pomieszczenia. Nie inaczej jest z łazienką. Jeśli martwisz się, że po zamontowaniu toalety i umywalki zabraknie Ci miejsca na prysznic, przychodzimy z pomocą. Na rynku znajdziesz kabiny prysznicowe idealnie pasujące do mniejszych pomieszczeń.

Kabiny prysznicowe kwadratowe

Kabina natryskowa kwadratowa o wymiarach 70 cm x 70 cm x 185 cm zmieści się w rogu każdej małej łazienki. Kabiny kwadratowe wykonane są z wysokiej jakości szkła hartowanego. Modele te posiadają podwójne drzwi rozsuwane i sprzedawane są zazwyczaj bez brodzika. 

Kabiny prysznicowe półokrągłe

Jeszcze lepszym wyborem do małych łazienek będą kabiny prysznicowe półokrągłe. Ten typ kabin wygląda bardzo elegancko i zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż kabina prysznicowa kwadratowa. Na rynku znajdziesz kilkadziesiąt modeli półokrągłych. Dzięki temu z łatwością dopasujesz kabinę do wielkości i koloru Twojej łazienki. Natryski grafitowe i perłowe będą dobrze wyglądać w nowoczesnych łazienkach. Modele brązowe idealnie współgrają z ciepłymi barwami i drewnem. Do każdego typu łazienki pasować będzie kabina prysznicowa bezbarwna. 

Kabiny prysznicowe z hydromasażem

Czy w małych łazienkach można mieć kabinę prysznicową z hydromasażem? Oczywiście, że tak! Odrobina luksusu nie jest zarezerwowana wyłącznie dla posiadaczy dużych pomieszczeń. Większość kabin prysznicowych z hydromasażem ma kształt półokrągły. Najmniejsze z nich to zazwyczaj te o wymiarach 80 cm x 80 cm x 220 cm. Modele z hydromasażem kupujesz od razu z brodzikiem i całym panelem natryskowym. Kilka minut kąpieli w takiej kabinie wystarczy, aby zregenerować mięśnie i odprężyć się po całym dniu.

Ścianka prysznicowa

W mniejszych łazienkach bardzo często prysznic montuje się w ścianie wraz z jedną ścianką prysznicową. To rozwiązanie trzeba jednak dobrze przemyśleć. Prysznic powinien znajdować się w takim miejscu, aby woda nie dostała się na przykład do stojących nieopodal urządzeń. Kluczowe tutaj będzie właściwe umiejscowienie odpływów. Ścianki prysznicowe znajdziesz w atrakcyjnych cenach i różnych rozmiarach. Większość modeli wykonana jest z bezpiecznego szkła hartowanego. Ścianki wyglądają niezwykle estetycznie i mają jeszcze jedną bardzo istotną zaletę – łatwo je wyczyścić z zacieków i innych zabrudzeń. 

Urządzanie łazienki

Gdy już dokonasz wyboru między małą kabiną kwadratową, kabiną natryskową półokrągłą a ścianką prysznicową, możesz skupić się na reszcie akcesoriów łazienkowych. W sklepach znajdziesz każdy element niezbędny do urządzenia łazienki – od baterii prysznicowych, przez węże, deszczownice, uszczelki i wentylatory. Niezwykle ważne jest też oświetlenie. Właściwie dobrane zapewni komfort wszystkim użytkownikom łazienki. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak nauczyć dziecko jeździć na rowerze?

Nam dorosłym - z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w jeździe na rowerze, czynność ta wydaje się być zupełnie naturalna. Łatwo zapomnieć o tym, że bynajmniej nie urodziliśmy się z tą umiejętnością, a w wielu przypadkach przeżyliśmy prawdziwe męczarnie z kijem, trójkołowcami i zdartym kolanem w tle. Jak uchronić przed tym nasze pociechy i w sposób szybki, efektywny oraz bezbolesny nauczyć je jazdy na rowerze? Dowiemy się z tekstu poniżej.

Jakie prace w ogrodzie na wiosnę?

Wiosna to najpiękniejszy, ale i zarazem najbardziej pracochłonny czas dla ogrodników. Jest to okres rozkwitu większości krzewów, roślin cebulowych oraz drzew owocowych. W marcu do życia budzą się krokusy, prymulki, przebiśniegi i forsycja; jeżeli pogoda będzie sprzyjać powitają nas również szafirki i dzikie odmiany tulipanów. W kwietniu pojawiają się żonkile, narcyzy, szachownice, zaczyna również rozkwitać cudowna magnolia. W maju możemy cieszyć się tulipanami, azaliami, rododendronami, a także nowaliami i pięknie pachnącym bzem.

Zobacz też

Office assistance – co to?

Office assistance jest ubezpieczeniem dającym firmie i jego pracownikom zabezpieczenie na wypadek kradzieży lub zniszczenia mienia. Polisa ta oferuje również pomoc medyczną oraz możliwość z korzystania różnych infolinii informacyjnych.

Wiosenny luz, czyli bluzy na wiosnę

Bluza dresowa to, po dżinsach i t-shircie, najbardziej wszechstronny ubiór. Jej sportowy charakter nie przeszkadza zestawiać ją w zupełnie niesportowych...

Uwielbiane przez dzieci maskotki ze Świnką Peppą

Świnka Peppa jest jedną z ulubionych bohaterek kreskówek dla dzieci w Polsce. Wiele z nich codziennie towarzyszy uroczej śwince...

Może Cię zainteresuje: