Rozrywka Jak wróżyć z wahadełka?

Jak wróżyć z wahadełka?

-

Odpowiedni przedmiot. Jeśli chcemy, aby wahadełko służyło nam do najbardziej osobistych celów, najlepiej wykonać je samodzielnie. Potrzebujemy do tego wisiorka. Dobrze, żeby był to jakiś przedmiot, z którym jesteśmy blisko związani, z którym wiążą się jakieś wspomnienia. Wisiorek zawieszamy na sznureczku wykonanym z naturalnego tworzywa.

Trening:

Uwaga!

Warto również wiedzieć, że przed seansem można oczyścić wahadełko z obcej energii, zwłaszcza jeśli dotykał go ktoś inny niż my. Znawcy twierdzą, że należy je w tym celu opłukać w zimnej, bieżącej wodzie.

 • Krok pierwszy

  Zanim zaczniemy na poważnie działać z wahadełkiem, należy się z nim oswoić i poćwiczyć jego używanie. Najważniejsze, żeby wahadełko zostało napełnione naszą duchową energią. W tym celu warto nosić je blisko ciała, a przed każdorazowym seansem potrzymać w dłoni przez kilka minut.

 • Krok drugi

  Kolejnym etapem przygotowania wahadełka jest dostosowanie odpowiedniej długości sznurka. Chodzi mianowicie o taką długość, która będzie zapewniać przyrządowi najlepsze warunki do odbierania naszych bioprądów, ale także energii pochodzącej z otoczenia. Najlepszym wyjściem jest tu po prostu metoda prób i błędów.

 • Krok trzeci

  Musimy także ustalić, jakie ruchy wahadła będą oznaczać coś pozytywnego, a jakie będą wskazywać negatywną odpowiedź. Najlepiej zacząć od zadania jakiegoś pytania, na które intuicyjnie znamy odpowiedź i sprawdzić, w jaki sposób zachowuje się wahadełko. Najczęściej, jeśli będziemy je trzymać luźno, pozytywne wibracje z naszej podświadomości wprawią je w ruch okrężny, natomiast negatywne w poprzeczny. Jeśli wahadełko się nie poruszy, oznacza to, że nie daje żadnej odpowiedzi.

 • Wróżba. Wróżba przy pomocy wahadełka powinna się odbywać w odpowiedniej pozycji. Mianowicie osoba wróżąca musi być odwrócona twarzą w kierunku północnym. Jeśli chcemy poznać odpowiedź na pytanie, które dotyczy nas samych, wróżymy trzymając wahadełko tuż nad wewnętrzną stroną lewej dłoni odwróconej płasko ku górze. Pytania zadajemy w takiej formie, aby odpowiedź brzmiała „tak” lub „nie”. Przy pomocy tego wahadełka możemy nie tylko poznać tajniki naszej przyszłości, ale także dobrze umeblować mieszkanie. To magiczne narzędzie wskaże nam na przykład najbardziej dogodne miejsce na ulokowanie łóżka. Dla osób, które mają kłopoty z bezsennością może to oznaczać rozwiązanie ich przewlekłych problemów.

  Wierzycie w tego rodzaju wróżby? Dajcie znać, czy jakaś Wam się sprawdziła!

Agnieszka Czarkowska

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak usunąć plamy ze ściany?

Dom wymaga gruntownego sprzątania co najmniej raz do roku. Wykonuje się wtedy takie zadania jak: sprzątanie za meblami czy mycie ścian. Warto jednak to robić częściej, dzięki temu będziemy się cieszyć czystym i zdrowym domem przez cały czas.

Co kupić dziecku do szkoły?

Zanim udamy się na zakupy powinniśmy na kartce spisać najpotrzebniejsze rzeczy, które mogą się przydać dziecku w szkole. Warto skupić się jedynie na niezbędnych przyborach, a o resztę zapytać nauczyciela prowadzącego.

Zobacz też

Prawa klienta na wyprzedażach

W sklepach i centrach handlowych rozpoczął się już okres wyprzedaży. Choć daleko nam do przecenowego szaleństwa, które ogarnęło Stany Zjednoczone i Zachodnią Europę,w Polsce sklepy są również pełne łowców okazji. Zimowa wyprzedaż to z jednej strony okazja do zakupów, gdy ceny są niższe nawet o 70%. Jednak z drugiej, należy być szczególnie ostrożnym, ponieważ zdarza się, że sprzedawcy po prostu oszukują klientów.

Pompa próżniowa – jak wybrać, montować i eksploatować?

Coraz częściej zdarza się, że nawet we własnych domach i mieszkaniach montujemy systemy klimatyzacji. Oczywiście w prywatnych obiektach są...

Autos – sprawdzony dostawca wysokiej klasy części zamiennych do pojazdów użytkowych

W przypadku firm, które dysponują flotą pojazdów użytkowych, szybka dostawa części zamiennych jest na wagę złota. Właśnie dlatego warto...

Może Cię zainteresuje: