Rozrywka Jak wróżyć z wahadełka?

Jak wróżyć z wahadełka?

-

Odpowiedni przedmiot. Jeśli chcemy, aby wahadełko służyło nam do najbardziej osobistych celów, najlepiej wykonać je samodzielnie. Potrzebujemy do tego wisiorka. Dobrze, żeby był to jakiś przedmiot, z którym jesteśmy blisko związani, z którym wiążą się jakieś wspomnienia. Wisiorek zawieszamy na sznureczku wykonanym z naturalnego tworzywa.

Trening:

Uwaga!

Warto również wiedzieć, że przed seansem można oczyścić wahadełko z obcej energii, zwłaszcza jeśli dotykał go ktoś inny niż my. Znawcy twierdzą, że należy je w tym celu opłukać w zimnej, bieżącej wodzie.

 • Krok pierwszy

  Zanim zaczniemy na poważnie działać z wahadełkiem, należy się z nim oswoić i poćwiczyć jego używanie. Najważniejsze, żeby wahadełko zostało napełnione naszą duchową energią. W tym celu warto nosić je blisko ciała, a przed każdorazowym seansem potrzymać w dłoni przez kilka minut.

 • Krok drugi

  Kolejnym etapem przygotowania wahadełka jest dostosowanie odpowiedniej długości sznurka. Chodzi mianowicie o taką długość, która będzie zapewniać przyrządowi najlepsze warunki do odbierania naszych bioprądów, ale także energii pochodzącej z otoczenia. Najlepszym wyjściem jest tu po prostu metoda prób i błędów.

 • Krok trzeci

  Musimy także ustalić, jakie ruchy wahadła będą oznaczać coś pozytywnego, a jakie będą wskazywać negatywną odpowiedź. Najlepiej zacząć od zadania jakiegoś pytania, na które intuicyjnie znamy odpowiedź i sprawdzić, w jaki sposób zachowuje się wahadełko. Najczęściej, jeśli będziemy je trzymać luźno, pozytywne wibracje z naszej podświadomości wprawią je w ruch okrężny, natomiast negatywne w poprzeczny. Jeśli wahadełko się nie poruszy, oznacza to, że nie daje żadnej odpowiedzi.

 • Wróżba. Wróżba przy pomocy wahadełka powinna się odbywać w odpowiedniej pozycji. Mianowicie osoba wróżąca musi być odwrócona twarzą w kierunku północnym. Jeśli chcemy poznać odpowiedź na pytanie, które dotyczy nas samych, wróżymy trzymając wahadełko tuż nad wewnętrzną stroną lewej dłoni odwróconej płasko ku górze. Pytania zadajemy w takiej formie, aby odpowiedź brzmiała „tak” lub „nie”. Przy pomocy tego wahadełka możemy nie tylko poznać tajniki naszej przyszłości, ale także dobrze umeblować mieszkanie. To magiczne narzędzie wskaże nam na przykład najbardziej dogodne miejsce na ulokowanie łóżka. Dla osób, które mają kłopoty z bezsennością może to oznaczać rozwiązanie ich przewlekłych problemów.

  Wierzycie w tego rodzaju wróżby? Dajcie znać, czy jakaś Wam się sprawdziła!

Agnieszka Czarkowska

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Naturalne kosmetyki dla dzieci

Wybranie kosmetyków naturalnych dla dzieci jest bardzo dobrym pomysłem, zawierają one bowiem minimalne ilości środków konserwujących. Dodatkowo, składniki tych produktów są tak dobierane, by możliwie najskuteczniej zminimalizować ilość substancji wywołujących różnego rodzaju reakcje alergiczne. Kosmetyki naturalne zawierają składniki mineralne, zioła, związki organiczne, olejki roślinne.

Depresja młodzieńcza – objawy

Wstałeś „lewą nogą” przez co masz zły humor, wszystko wokół Cię drażni i nie masz ochoty z nikim rozmawiać. Nie myśl od razu, że to depresja. Jej objawy bardzo często mylone są ze zwykłym złym nastrojem. Czym wobec tego charakteryzuje się depresja u młodzieży?

Zobacz też

Tatar z łososia – przepis

Dla niewtajemniczonych, już na samym wstępie należy wyjaśnić, czym jest tytułowy tatar. Jest to robiona najczęściej z surowego mięsa potrawa z różnymi dodatkami. Jest ona na tyle charakterystyczna, że nie każdy lubi jedzenie surowizny, stąd tak dużo przeciwników tatara. Choć tatara przyrządza się zwykle z wołowiny lub polędwicy końskiej, doskonałą alternatywą, np. dla wegetarian, jest przyrządzenie tatara z łososia.

Liofilizowane owoce i warzywa – dawka witamin przez cały rok

Z pewnością każdy z nas uwielbia spożywać świeże owoce. Dostarczenie naszemu organizmowi bomby witaminowej niezwykle skutecznie wzmacnia. Niestety, sezon...

Jak udekorować domek ogrodowy, gdy ma się ograniczony budżet?

Każdy z nas marzy o tym, aby jego miejsce odpoczynku było wygodne i przytulne. Jednak równie ważne jest to,...

Może Cię zainteresuje: