Ekskluzywne kosze prezentowe z alkoholem

Zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy firmy poszukują najlepszych pomysłów na prezenty dla kontrahentów i pracowników. Najlepiej jest postawić na podarunki praktyczne, które po prostu będą spożytkowane, nie zmarnują się. Właśnie na taką okoliczność doskonałym pomysłem są ekskluzywne kosze prezentowe z alkoholem, słodyczami, czy innymi drobiazgami.

Na jakie okazje nadają się kosze z alkoholem?

Powyższe rozwiązanie sprawdzi się nie tylko w biznesie, ale także w życiu prywatnym. Każdy raz na jakiś czas otrzymuje zaproszenie na imprezę okolicznościową do rodziny, czy znajomych. Sprawiając jubilatom, solenizantom i głównym bohaterom wydarzenia podarunek w postaci ekskluzywnego kosza prezentowego z alkoholem podkreśla się to, że jest ważnym człowiekiem w naszym życiu. Okazywanie szacunku, wdzięczności połączone z zaskoczeniem zawsze odbierane jest jako bardzo miły gest. Decydując się na taki wybór można samodzielnie zdecydować o rodzaju najlepszego alkoholu i sposobu przybrania kosza. Mile widziane są jak najbardziej kokardki oraz kartka z osobiście napisanymi życzeniami. Dla kobiet najczęściej wybierane są białe, różowe wino, szampan. Jako dodatek do paczki włożyć można też słoik miodu, słodycze od najlepszego producenta. W koszach prezentowych dla mężczyzn natomiast znajdują się zazwyczaj wódka, whiskey, zdecydowanie rzadziej wino.

Sztuka skomponowania kosza prezentowego z alkoholem

kosze prezentowe

Na kompletowanie zawartości koszy prezentowych trzeba poświęcić możliwie najwięcej uwagi. Dość często osoba za to odpowiedzialna zamierza zastosować klucz dopasowania kolorystycznego. Takie rozwiązanie z pewnością będzie łatwiejsze jeśli doskonale znane są osobiste preferencje odnośnie gustu osób obdarowanych. W przeciwnym wypadku stawia się na oferowane przez wielu producentów edycje premium, czyli takie, które zachwycają estetyką i designem. Wszystkie ekskluzywne kosze prezentowe z alkoholem powinny łączyć w sobie elegancję z minimalizmem, ponieważ przepych nie jest nigdy mile widziany. Nie wiedząc do końca, czy i jaki alkohol lubi jubilat lub solenizant, powinno się wybrać nieco lżejsze trunki, które z dużą dozą prawdopodobieństwa zasmakują każdemu.

Jak można przyozdobić kosze prezentowe?

W mniejszych i większych sklepach często widoczne są gotowe zestawy prezentowe z alkoholem. Ich ozdobne opakowanie świadczy o tym, że niemożliwa jest zmiana ich zawartości. W sytuacji, gdy chcemy od podstaw skomponować ekskluzywny zestaw prezentowy z alkoholem warto wskazać na swoje oczekiwania. Obsługa sklepu może przyjąć takie zlecenie i wykonać gotowy do wręczenia podarunek. Najczęściej poszczególne produkty umieszcza się w drewnianych i wiklinowych koszach, całość owija się przezroczystym celofanem. Jako dodatkowa ozdoba pięknie prezentują się kokardki z czerwonych tasiemek, chociaż występują one i w innych kolorach. Sam alkohol może okazać się niewystarczający, dlatego w formie dodatków wybierane są też słodycze w oryginalnych opakowaniach, miód, zestaw herbat, dobrej jakości kawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here