Zakupy Trzy powody, dla których mężczyźni uwielbiają zegarki Casio G-Shock

Trzy powody, dla których mężczyźni uwielbiają zegarki Casio G-Shock

-

Znana japońska marka pierwszy zegarek z tej serii wypuściła na początku lat 80. ubiegłego wieku. Pomimo upływu tak wielu lat modele Casio G-Shock są obiektem pożądania mężczyzn na całym świecie. Słynny czasomierz pojawił się nawet na nadgarstku Keanu Reevsa w kultowym filmie akcji „Speed: niebezpieczna prędkość”. Sprawdź, dlaczego zegarki Casio z serii G-Shock nie tracą na popularności.

Są niemal niezniszczalne

Kolekcja powstała jako rezultat prac nad wstrząsoodpornym zegarkiem, który sprawdziłby się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zgodnie z założeniami producenta zegarek miał przetrwać upadek z 10 metrów, zapewnić wodoszczelność na poziomie 10 barów i być wyposażony w baterię mogącą posłużyć 10 lat. Wiele modeli ze strony https://minuta.pl/zegarki-casio-g-shock spełnia te wymagania lub nawet znacząco je przewyższa.

Na popularność serii na pewno wpłynęła reklama, w której japoński zegarek zastąpił krążek do gry w hokeja. Późniejsze testy na żywo potwierdziły, że nie doszło do żadnych manipulacji i czasomierz rzeczywiście mógł przetrwać w takich warunkach. Jeden z modeli G-Shock trafił nawet do księgi rekordów Guinnessa i jako jedyny na świecie nie uległ zniszczeniu po przejechaniu przez blisko 25-tonową ciężarówkę.

Mają bardzo męski charakter

Sportowy, dość militarny design idealnie pasuje do męskich stylizacji. Dla wielu panów zegarki Casio G-Shock z oferty sklepu Minuta.pl to obowiązkowy gadżet prawdziwego mężczyzny. Nie można ich oczywiście raczej łączyć z eleganckimi garniturami, jednak zdecydowanie można sięgnąć po efektowne modele w przypadku casualowych stylizacji. Wyjątkowy duet stworzą zwłaszcza z miejskim stylem ze sportową nutą.

Taki zegarek będzie również świetnym dopełnieniem stroju poszukiwacza przygód, fana sportów ekstremalnych lub wielbiciela górskich wędrówek. Może również przypaść do gustu panom, którzy interesują się militariami i inspirują się nimi także w przypadku codziennych ubrań. W kolekcji dostępne są nawet specjalne modele z wojskowym printem. Nie brakuje również zegarków w bardzo wyrazistych kolorach.

Zachwycają innowacyjnymi funkcjami

Jedną z największych zalet czasomierzy Casio G-Shock są ich innowacyjne funkcje. To właśnie one fascynują tak wielu mężczyzn. Fani nowoczesnej technologii i ekstremalnych przygód po prostu muszą mieć taki zegarek w swojej kolekcji. Japońska marka zdążyła już zaprezentować światu modele odporne na błoto i rdzę, zasilane światłem, z podwójnym chronografem czy też sterowane falami radiowymi.

Praktycznie każdy zegarek Casio G-Shock jest wręcz naszpikowany funkcjami na miarę XXI wieku. Współczesne modele mogą mieć wodoszczelność na poziomie pozwalającym nawet na nurkowanie na znacznych głębokościach. Ponadto są wyposażone w funkcje, które przydadzą się fanom pełnej emocji rozrywki. Datownik, Bluetooth, krokomierz, wysokościomierz czy też termometr to zaledwie początek listy dostępnych funkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak i kiedy przycinać żywopłot?

Cięcie żywopłotu to zabieg nadający mu odpowiedni kształt. Jest to jedna z ważniejszych czynności pielęgnacyjnych oraz zabieg decydujący o wyglądzie ostatecznym żywopłotu. Cięcia nie wykonujemy jednak, gdy złożony jest on z roślin o charakterystycznym pokroju, np. stożkowym, kulistym itp.

Co powinno umieć roczne dziecko?

W ciągu pierwszego roku życia u maluszka nastąpiło niesamowicie dużo przemian. Te dwanaście miesięcy były najbardziej dynamicznym rozwojem w trakcie trwania całego życia! Dziecko przeszło długą, choć wcale nie trwającą aż tyle czasu, drogę. Bezbronny noworodek rozwinął się w samodzielnie przemieszczającego się i aktywnie poznającego świat niemowlaka.

Zobacz też

Wpływ pozytywnego myślenia

Podobno optymiści żyją dłużej. Ta dość śmiała teoria może wydawać się nieco absurdalna i niemal całkowicie niezwiązana z długością i jakością naszego życia.

Modne i piękne wanny wolnostojące

Urządzenie własnej łazienki to zadanie trudne, ale bardzo ważne. Jeśli podejdziesz do tego w odpowiedni sposób, będzie ono bardzo...

Gadżety religijne dla siebie i najbliższych

Gadżety religijne mogą być świetnym prezentem dla osoby, której bliskie są wartości chrześcijańskie. Wśród nich znajdują się drobiazgi codziennego...

Może Cię zainteresuje: