Okoliczności Jaki prezent dla nauczyciela?

Jaki prezent dla nauczyciela?

-

Budzik retro z mp3 – ten nowoczesny gadżet wygląda staroświecko. Typowa obudowa zegarka ze straszliwie hałasującymi dzwonkami na górze, wraca do łask. Na szczęście, dzwonki są jedynie imitacją. Dzięki możliwości podłączenia budzika do komputera, nauczyciel samodzielnie wybierze melodię, która wybudzi go ze snu. Ulubiony przebój słyszany o poranku, wprawi belfra w pozytywny i łagodny nastrój.

Ogromny kubek – nauczyciel musi dbać o struny głosowe, które nieustannie są przeciążone, dlatego tak ważną sprawą dla niego jest picie dużej ilości napojów. Gigantyczny kubek pozwoli na zaspokojenie pragnienia podczas każdej lekcji, a wygodna ucho w kształcie kastetu zapewni komfort użytkowania.

prezent dla nauczyciela

Źródło: photoxpress.com


Chocotelegram – czyli najsłodszy telegram świata. Wymyślona przez uczniów wiadomość zostanie umieszczona na kwadratowych czekoladkach. Cukiernik wyrzeźbi kształtne litery, a nauczyciel na długo zapamięta nadawców czekoladowej wiadomości. Oprócz własnego tekstu, można wybrać rodzaj pomadek i opakowanie.

Pamięć przenośna USB z dodatkową funkcją wskaźnika – to prezent, który przyda się każdemu nauczycielowi korzystającemu z urządzeń multimedialnych. Elegancka mosiężna obudowa i niewielki rozmiar to główne cechy wizualne produktu. Na lekcji, wskaźnik zostanie wykorzystany do zdalnego sterowania np. prezentacjami. Na co dzień przedmiot pełni funkcję pen drive’a.

Zestaw do pisania – na, który składają się: wieczne pióro, długopis oraz nóż do otwierania kopert. Całość wykonana jest z drzewa różanego, wraz ze stylową obudową.

Album na zdjęcia – z możliwością umieszczenia fotografii również na okładce. Wybór takiego prezentu należy wzbogacić zdjęciami klasowymi z różnych uroczystości, wycieczek i codziennych dni. Oprócz eleganckiej formy, prezent taki stanowi sentymentalną pamiątkę i najbardziej pasuje do nauczycieli, z którymi uczniowie mieli stały i dobry kontakt.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem dla nauczyciela? Macie jakieś pomysły?

Anita Szot

Anita Szot – absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nauczyciel przedszkolny. Autorka cyklu artykułów o tradycjach świąt polskich publikowanych na łamach skierowanego do irlandzkiej Polonii „Życia w Irlandii”. W serwisie Spec.pl publikuje autorskie zdjęcia.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc oraz związana z nimi kultura. Ciągle zgłębiam wiedzę dotyczącą polskich i zagranicznych tradycji. Różnorodność kultur na świecie, ich wytwory, obyczaje i zachowania są dla mnie niezmiernie ciekawe i inspirujące.  W moim polu zainteresowania szczególne miejsce zajmuje polska obrzędowość ludowa, dlatego zajmuje się pisaniem porad w dziale Okoliczności. Uwielbiam też orientalne klimaty przesycone głębokimi barwami i unoszącym się zapachem pikantnych przypraw.

Oprócz pisania, zajmuje się także pracą z dziećmi przedszkolnymi i staram się nieustannie wdrażać je w zachowań prokulturowe. Krzewienie rodzimej tradycji oraz życie w poszanowaniu odmienności kulturowej to główne cele, jakie przyświecają mojej pracy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Makijaż w stylu Kim Kardashian

Kim Kardashian swoją sławę zawdzięcza głównie aferom i skandalom. Jednak to, co pozwoliło jej pozostać w show biznesie na dłużej, to jej przykuwający uwagę styl.

Gęś pieczona nadziewana – przepis

Gęś jest tradycyjną potrawą, którą niestety rzadko przygotowujemy. Jest droga i trudno dostępna. Jest jednak bardzo smaczna. W dodatku polskie mięso gęsie jest szeroko znane i cenione w kulinarnych zakątkach Europy.

Zobacz też

Bransoletki przyjaźni – jak zrobić?

By bransoletka była identyczna jak ta prezentowana, robimy ją z sześciu kolorów muliny. Jej szerokość będzie wynosić 6 mm. Potrzebne są do tego długie na 70 centymetrów kawałki muliny w intensywnych kolorach – zielonym, żółtym, pomarańczowym, czerwonym, fioletowym i różowym.

Na czym polega organizacja dużego eventu?

Oglądając widowiskowe eventy, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak wielki był ogrom pracy i jak różnorodne zadania mieli do...

Lampy LED – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

50 000 godzin! Tyle wynosi średni czas pracy żarówki LED. Oznacza to, że jedna żarówka ledowa, może pracować nieprzerwanie...

Może Cię zainteresuje: