Okoliczności Jaki prezent dla nauczyciela?

Jaki prezent dla nauczyciela?

-

Budzik retro z mp3 – ten nowoczesny gadżet wygląda staroświecko. Typowa obudowa zegarka ze straszliwie hałasującymi dzwonkami na górze, wraca do łask. Na szczęście, dzwonki są jedynie imitacją. Dzięki możliwości podłączenia budzika do komputera, nauczyciel samodzielnie wybierze melodię, która wybudzi go ze snu. Ulubiony przebój słyszany o poranku, wprawi belfra w pozytywny i łagodny nastrój.

Ogromny kubek – nauczyciel musi dbać o struny głosowe, które nieustannie są przeciążone, dlatego tak ważną sprawą dla niego jest picie dużej ilości napojów. Gigantyczny kubek pozwoli na zaspokojenie pragnienia podczas każdej lekcji, a wygodna ucho w kształcie kastetu zapewni komfort użytkowania.

prezent dla nauczyciela

Źródło: photoxpress.com


Chocotelegram – czyli najsłodszy telegram świata. Wymyślona przez uczniów wiadomość zostanie umieszczona na kwadratowych czekoladkach. Cukiernik wyrzeźbi kształtne litery, a nauczyciel na długo zapamięta nadawców czekoladowej wiadomości. Oprócz własnego tekstu, można wybrać rodzaj pomadek i opakowanie.

Pamięć przenośna USB z dodatkową funkcją wskaźnika – to prezent, który przyda się każdemu nauczycielowi korzystającemu z urządzeń multimedialnych. Elegancka mosiężna obudowa i niewielki rozmiar to główne cechy wizualne produktu. Na lekcji, wskaźnik zostanie wykorzystany do zdalnego sterowania np. prezentacjami. Na co dzień przedmiot pełni funkcję pen drive’a.

Zestaw do pisania – na, który składają się: wieczne pióro, długopis oraz nóż do otwierania kopert. Całość wykonana jest z drzewa różanego, wraz ze stylową obudową.

Album na zdjęcia – z możliwością umieszczenia fotografii również na okładce. Wybór takiego prezentu należy wzbogacić zdjęciami klasowymi z różnych uroczystości, wycieczek i codziennych dni. Oprócz eleganckiej formy, prezent taki stanowi sentymentalną pamiątkę i najbardziej pasuje do nauczycieli, z którymi uczniowie mieli stały i dobry kontakt.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem dla nauczyciela? Macie jakieś pomysły?

Anita Szot

Anita Szot – absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nauczyciel przedszkolny. Autorka cyklu artykułów o tradycjach świąt polskich publikowanych na łamach skierowanego do irlandzkiej Polonii „Życia w Irlandii”. W serwisie Spec.pl publikuje autorskie zdjęcia.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc oraz związana z nimi kultura. Ciągle zgłębiam wiedzę dotyczącą polskich i zagranicznych tradycji. Różnorodność kultur na świecie, ich wytwory, obyczaje i zachowania są dla mnie niezmiernie ciekawe i inspirujące.  W moim polu zainteresowania szczególne miejsce zajmuje polska obrzędowość ludowa, dlatego zajmuje się pisaniem porad w dziale Okoliczności. Uwielbiam też orientalne klimaty przesycone głębokimi barwami i unoszącym się zapachem pikantnych przypraw.

Oprócz pisania, zajmuje się także pracą z dziećmi przedszkolnymi i staram się nieustannie wdrażać je w zachowań prokulturowe. Krzewienie rodzimej tradycji oraz życie w poszanowaniu odmienności kulturowej to główne cele, jakie przyświecają mojej pracy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak napisać skargę na komornika?

Egzekucja to proces, który wkracza bezpośrednio w dobra materialne. Jest postępowaniem niezwykle sformalizowanym, po to, aby zapewnić jak najpełniejszą realizację praw i obowiązków związanych z egzekwowaniem roszczeń. Stanowi integralną część postępowania cywilnego, mimo tego jest najbardziej „odrębną” regulacją.

Przypalony garnek – czyszczenie

Chyba nie ma osoby na świecie, która chociaż raz w życiu nie przypaliła garnka gotując jakąś potrawę. Najczęściej wynika to z nieuwagi, nagle dzwoniącego telefonu, złej interpretacji przepisu czy zwykłej nieuwagi. W efekcie w kuchni unosi się swąd spalenizny, a na dnie garnka mamy czarne kawałki spalone potrawy, które trudno jest domyć.

Zobacz też

Bolesne miesiączki – leczenie

Bolesne miesiączki są powszechne we wcześniejszym okresie życia, bóle zazwyczaj ustępują wraz z upływem lat. W większości przypadków podłoże bólu nie jest do końca jasne, natomiast kiedy kobieta przekracza trzydziestkę, przyczyną dolegliwości zazwyczaj są problemy z macicą lub miednicą.

Zegarek z fazami księżyca – komu się przydaje?

Obserwowanie faz księżyca to nie tylko domena wróżek czy miłośników astronomii. Nowoczesna technologia pozwala na obserwacje cyklu księżycowego bez...

Botwinka – jak zrobić tę przepyszną wiosenną zupę?

Początek wiosny to idealny czas, by korzystać ze świeżych i młodych warzyw. Królową wiosennych zup jest zupa z botwiny....

Może Cię zainteresuje: