Okoliczności Jaki prezent kupić na osiemnastkę?

Jaki prezent kupić na osiemnastkę?

-

Poniżej przedstawiamy listę zabawnych prezentów, które chciałby mieć w posiadaniu nie jeden solenizant.

Generator gwiazd – to wyjątkowo nastrojowy prezent, który stanowi idealne dopełnienie romantycznej randki lub wieczornego rozmyślania. To niewielkie urządzenie, które trzeba złożyć samodzielnie (przejrzysta instrukcja i prosta obsługa) generuje widok usłanego gwiazdami nieba. Obraz można dostosować do pory roku oraz obszaru na kuli ziemskiej.

prezent na 18

Źródło: photoxpress.com

Osobisty ochroniarz – co prawda nie należy do najwyższych, bo mierzy 20 cm, ale będzie strzegł biurka lub komputera swojego właściciela. Postawny i groźnie wyglądający profesjonalny bramkarz zasilany jest poprzez podpięcie do portu USB lub na baterie. Ma wbudowany czujnik ruchu, dzięki, któremu głośno zawiadomi swojego Pana lub Panią o intruzie kręcącym się przy własności solenizanta.

Nietypowy kufel – dla każdego, kto lubi pić piwo prosto z butelki. Kufel został zaprojektowany tak, aby sprawiał wrażenia picia z butli odwróconej do góry dnem. Gdy jest pusty, wygląda jak opływowa szklanka, natomiast dzięki podwójnym ściankom uformowanym w specjalny sposób, piwo nabiera w nim nietypowy kształt. Podwójna izolacja dodatkowo chroni przed nagrzaniem złocistego trunku.

Nadziany portfel – to zabawny rekwizyt odpowiedni dla osoby z poczuciem humoru. Portfel wykonany został ze skóry a całość wygląda jak plik studolarówek przewiązanych gumką-recepturką. Taki gadżet pozwoli poczuć się jak amerykański biznesmen.

Imprezowa słomka – składa się z kilkudziesięciu części, które można ze sobą łączyć w dowolny sposób. Przy jej pomocy, solenizant będzie mógł pić jednocześnie dwa lub więcej drinków lub dzielić się ulubionymi napojami ze znajomymi, popijając z jednej szklanki. Konstrukcje, które stworzy z elementów tej niezwykłej rurki zależą tylko od pomysłowości.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem 18. urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

Anita Szot

Anita Szot – absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nauczyciel przedszkolny. Autorka cyklu artykułów o tradycjach świąt polskich publikowanych na łamach skierowanego do irlandzkiej Polonii „Życia w Irlandii”. W serwisie Spec.pl publikuje autorskie zdjęcia.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc oraz związana z nimi kultura. Ciągle zgłębiam wiedzę dotyczącą polskich i zagranicznych tradycji. Różnorodność kultur na świecie, ich wytwory, obyczaje i zachowania są dla mnie niezmiernie ciekawe i inspirujące.  W moim polu zainteresowania szczególne miejsce zajmuje polska obrzędowość ludowa, dlatego zajmuje się pisaniem porad w dziale Okoliczności. Uwielbiam też orientalne klimaty przesycone głębokimi barwami i unoszącym się zapachem pikantnych przypraw.

Oprócz pisania, zajmuje się także pracą z dziećmi przedszkolnymi i staram się nieustannie wdrażać je w zachowań prokulturowe. Krzewienie rodzimej tradycji oraz życie w poszanowaniu odmienności kulturowej to główne cele, jakie przyświecają mojej pracy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Lifting twarzy – co to jest?

Jeszcze 20 lat temu był to zabieg dostępny tylko ludziom występującym w mediach – prezenterom, gwiazdom filmowym czy piosenkarzom. Jednym słowem osobom, które „pracowały” swoim wyglądem. Obecnie każdy kto źle znosi widok twarzy z postępującymi efektami starzenia się, może zdecydować się na lifting twarzy.

Jak pokonywać zakręty motocyklem?

Pokonywani zakrętów jednośladem jest znacznie bardziej wymagające niż samochodem, dzieje się tak ponieważ podczas jazdy w wirażu siły odśrodkowe dążą do wypchnięcia pojazdu z zakrętu, jednocześnie oddziałując na jego równowagę. Siły te nieposkromione prowadza do zmiany tory jazdy i w konsekwencji utratę panowania nad pojazdem i wypadnięcie z trasy. Z tego właśnie powodu pokonywanie wiraży powinno być doskonale wyćwiczone i wykonywane według kilki żelaznych zasad.

Zobacz też

Kredyt konsolidacyjny a BIK

Pytania o „kredyt konsolidacyjny bez BIK” pojawiają się dość często na rozmaitych forach poświęconych kwestiom kredytowym. Można przypuszczać, że osoby, które je zadają, nie mogą się pochwalić pozytywną historią kredytową.

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: