Okoliczności Jaki prezent na 30 urodziny?

Jaki prezent na 30 urodziny?

-

Często też, to przyjaciele i znajomi wyprawiają mu imprezę niespodziankę, która sama w sobie jest wymarzonym prezentem. Jeśli jednak chciałabyś obdarować znajomego trzydziestolatka innym prezentem, przeczytaj poniższe propozycje, a z pewnością coś Cię zainteresuje.

Zegar w kształcie hamulca tarczowego – to nie lada gratka dla miłośnika szybkich aut. Odgłos, jaki budzi właściciela tego gadżetu, do złudzenia przypomina realistyczny dźwięk hamulca w samochodzie. Fajny prezent, który nieźle wygląda.

Pobyt w spa dla kobiet w ciąży – to wprost wymarzony prezent dla mamy oczekującej narodzin dziecka. Specjalnie dobrane zabiegi są całkowicie bezpieczne i niosą ze sobą same korzyści. Głęboki relaks, odprężenie czy likwidacja uczucia obrzmiałych i zmęczonych nóg, to tylko niektóre z całej gamy korzyści, jakie zyska solenizantka w ciąży.

Parasolka w kształcie serca – to oryginalny prezent dla osób, które nie boją się przełamywać utartych konwenansów. Przedmiot ten przydatny w deszczową pogodę, osłoni przed spadającymi kroplami lepiej niż niejeden klasyczny parasol. Sprawi, że solenizant będzie wyróżniał się w tłumie i wprowadzi odrobinę uśmiechu w pochmurny dzień.

ruletka

Źródło: photoxpress.com


Imprezowa ruletka – to świetny pomysł na urozmaicenie spotkania w gronie znajomych. Przedmiot ten wygląda jak prawdziwa gra, tyle tylko, że dodatkowo wyposażono ją w kieliszki z numerami i ruletkowymi kolorami. Gracz, który najczęściej wygrywa, wbrew pozorom, najszybciej kończy grę, chyba że ma wyjątkowo silną głowę.

Profesjonalna sesja fotograficzna – jest to prezent, o którym marzy wiele osób, zwłaszcza kobiet. W dzisiejszych czasach można wykupić u fotografa stylizowaną sesję, bez konieczności bycia modelką. Jeśli znasz upodobania i marzenia solenizanta, przy rezerwacji ustal ogólną koncepcję spotkania. Jeśli nie jesteś pewien, lepiej pozostaw wybór samej zainteresowanej, by w pełni szczęścia mogła zrealizować marzenia. Dobrym pomysłem jest uczestnictwo pary w takim spotkaniu. Coraz częściej fotografują się kobiety w ciąży, które pragną uwiecznić na fotografii poczucie kwintesencji kobiecości, jakie towarzyszy temu okresowi.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem 30. urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

Anita Szot

Anita Szot – absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nauczyciel przedszkolny. Autorka cyklu artykułów o tradycjach świąt polskich publikowanych na łamach skierowanego do irlandzkiej Polonii „Życia w Irlandii”. W serwisie Spec.pl publikuje autorskie zdjęcia.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc oraz związana z nimi kultura. Ciągle zgłębiam wiedzę dotyczącą polskich i zagranicznych tradycji. Różnorodność kultur na świecie, ich wytwory, obyczaje i zachowania są dla mnie niezmiernie ciekawe i inspirujące.  W moim polu zainteresowania szczególne miejsce zajmuje polska obrzędowość ludowa, dlatego zajmuje się pisaniem porad w dziale Okoliczności. Uwielbiam też orientalne klimaty przesycone głębokimi barwami i unoszącym się zapachem pikantnych przypraw.

Oprócz pisania, zajmuje się także pracą z dziećmi przedszkolnymi i staram się nieustannie wdrażać je w zachowań prokulturowe. Krzewienie rodzimej tradycji oraz życie w poszanowaniu odmienności kulturowej to główne cele, jakie przyświecają mojej pracy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Kara za palenie w miejscu publicznym

Od 15 listopada palenie w miejscach publicznych zostało w Polsce zabronione. Za złamanie tego zakazu palacze odpowiedzą jak za popełnienie wykroczenia. Można dostać mandat, a w razie odmowy jego przyjęcia sprawa zostanie skierowana do sądu rejonowego wydziału grodzkiego. Jakie kary i za co grożą palaczom?

Gorączka u dzieci – przyczyny, postępowanie

Gorączka pojawiająca się u dziecka, jest zazwyczaj sytuacją stresującą dla jego rodziców. O spokój trudno zwłaszcza, gdy jest noc, a najbliższa apteka zamknięta. Co robić w takiej sytuacji? Jak opanować zdenerwowanie, gdy rozpalone dziecko płacze, a my nie wiemy, co mu jest?

Zobacz też

Jaki znak zodiaku pasuje do Wodnika?

Wodnik to chodzący własnymi drogami indywidualista. Na każdy temat ma własne zdanie, nie liczą się dla niego żadne towarzyskie formy, ale największą wagę przywiązują do istoty danego problemu. Wodnik lubi poznawać świat i często angażuje się we wzniosłe przedsięwzięcia. Kto będzie dla niego doskonałym towarzyszem życiowym?

Zmywarki na sferis.pl – sprzęt wysokiej jakości dla każdego

Zmywarki to coraz chętniej kupowane urządzenia w Polsce. Każdy, kto planuje kupić zmywarkę, powinien sobie odpowiedzieć na kilka istotnych...

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Może Cię zainteresuje: