Okoliczności Jaki prezent na 30 urodziny?

Jaki prezent na 30 urodziny?

-

Często też, to przyjaciele i znajomi wyprawiają mu imprezę niespodziankę, która sama w sobie jest wymarzonym prezentem. Jeśli jednak chciałabyś obdarować znajomego trzydziestolatka innym prezentem, przeczytaj poniższe propozycje, a z pewnością coś Cię zainteresuje.

Zegar w kształcie hamulca tarczowego – to nie lada gratka dla miłośnika szybkich aut. Odgłos, jaki budzi właściciela tego gadżetu, do złudzenia przypomina realistyczny dźwięk hamulca w samochodzie. Fajny prezent, który nieźle wygląda.

Pobyt w spa dla kobiet w ciąży – to wprost wymarzony prezent dla mamy oczekującej narodzin dziecka. Specjalnie dobrane zabiegi są całkowicie bezpieczne i niosą ze sobą same korzyści. Głęboki relaks, odprężenie czy likwidacja uczucia obrzmiałych i zmęczonych nóg, to tylko niektóre z całej gamy korzyści, jakie zyska solenizantka w ciąży.

Parasolka w kształcie serca – to oryginalny prezent dla osób, które nie boją się przełamywać utartych konwenansów. Przedmiot ten przydatny w deszczową pogodę, osłoni przed spadającymi kroplami lepiej niż niejeden klasyczny parasol. Sprawi, że solenizant będzie wyróżniał się w tłumie i wprowadzi odrobinę uśmiechu w pochmurny dzień.

ruletka

Źródło: photoxpress.com


Imprezowa ruletka – to świetny pomysł na urozmaicenie spotkania w gronie znajomych. Przedmiot ten wygląda jak prawdziwa gra, tyle tylko, że dodatkowo wyposażono ją w kieliszki z numerami i ruletkowymi kolorami. Gracz, który najczęściej wygrywa, wbrew pozorom, najszybciej kończy grę, chyba że ma wyjątkowo silną głowę.

Profesjonalna sesja fotograficzna – jest to prezent, o którym marzy wiele osób, zwłaszcza kobiet. W dzisiejszych czasach można wykupić u fotografa stylizowaną sesję, bez konieczności bycia modelką. Jeśli znasz upodobania i marzenia solenizanta, przy rezerwacji ustal ogólną koncepcję spotkania. Jeśli nie jesteś pewien, lepiej pozostaw wybór samej zainteresowanej, by w pełni szczęścia mogła zrealizować marzenia. Dobrym pomysłem jest uczestnictwo pary w takim spotkaniu. Coraz częściej fotografują się kobiety w ciąży, które pragną uwiecznić na fotografii poczucie kwintesencji kobiecości, jakie towarzyszy temu okresowi.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem 30. urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

Anita Szot

Anita Szot – absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nauczyciel przedszkolny. Autorka cyklu artykułów o tradycjach świąt polskich publikowanych na łamach skierowanego do irlandzkiej Polonii „Życia w Irlandii”. W serwisie Spec.pl publikuje autorskie zdjęcia.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc oraz związana z nimi kultura. Ciągle zgłębiam wiedzę dotyczącą polskich i zagranicznych tradycji. Różnorodność kultur na świecie, ich wytwory, obyczaje i zachowania są dla mnie niezmiernie ciekawe i inspirujące.  W moim polu zainteresowania szczególne miejsce zajmuje polska obrzędowość ludowa, dlatego zajmuje się pisaniem porad w dziale Okoliczności. Uwielbiam też orientalne klimaty przesycone głębokimi barwami i unoszącym się zapachem pikantnych przypraw.

Oprócz pisania, zajmuje się także pracą z dziećmi przedszkolnymi i staram się nieustannie wdrażać je w zachowań prokulturowe. Krzewienie rodzimej tradycji oraz życie w poszanowaniu odmienności kulturowej to główne cele, jakie przyświecają mojej pracy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co robić, gdy dziecko boi się obcych?

Małe dzieci mają to do siebie, że boją się wszystkiego, co obce i nieznane. Stąd lęki u rocznych maluchów na widok nowych lub niepamiętanych twarzy.

Masaż biodynamiczny – działanie, wskazania

Masaż biodynamiczny to zabieg, który oddziałuje na naszą psychikę. Jest masażem relaksacyjnym. Działa kojąco na organizm, zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Można go wykonywać na całym ciele.

Zobacz też

Jak chronić psa, kota przed kleszczami?

W sklepach zoologicznych dostępnych jest wiele preparatów przeciwkleszczowych przeznaczonych dla psów i kotów (część produktów można stosować i u psów i u kotów, część tylko u jednych lub drugich). Warto porozmawiać z weterynarzem na temat wyboru najlepszego środka. Do wyboru mamy krople do stosowania na skórę, szampony, obroże.

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: