Okoliczności Jaki prezent na 40 urodziny?

Jaki prezent na 40 urodziny?

-

Fotomozaika – polega na skomponowaniu wybranego zdjęcia z setek miniaturowych, innych fotografii. Jest to bardzo oryginalny prezent, który świetnie będzie się prezentował na ścianie w salonie. Widok z bliska zaskoczy, każdego kto je zobaczy. Zleceniodawca może dostarczyć tylko zdjęcie główne, które ukaże się po złożeniu mozaiki w całość lub przekazać także fotografie do miniaturek (opcja droższa).

Zestaw dla biznesmana – składa się z klasycznego krawata, eleganckich spinek do koszuli oraz estetycznej chusteczki. Wszystko utrzymane jest w ciemnej kolorystyce, świetnie pasującej do białej koszuli i czarnego garnituru. Prezent jest klasyczny, a mimo tego z pewnością ucieszy niejednego mężczyznę.

sesja fotograficzna

Źródło: photoxpress.com


Profesjonalna sesja fotograficzna – dla kobiety dojrzałej, która na nowo odkrywa swoją kobiecość. Pod przewodnictwem doświadczonego fotografa, solenizantka będzie mogła zrealizować marzenie wielu kobiet i znaleźć się w świetle fleszy. Piękny album, to owoc współpracy, którym 40-tolatka będzie mogła się pochwalić nie tylko przed życiowym partnerem.

Maska do nurkowania z wbudowanym aparatem – do robienia podwodnych zdjęć i nagrywania filmików wideo. Jest to praktyczny gadżet dla osób aktywnie spędzających wakacje, gdyż w prosty sposób pozwala wykonać dobrej jakości fotografie.

Komplet ekskluzywnej pościeli – która pobudzi zmysły i stanie się zachętą dla miłosnych igraszek. Materiał, który łączy w sobie zalety satyny i bawełny, jest przyjazny dla skóry i daje poczucie komfortu. Przepiękne motywy i cala gama dostępnej kolorystyki wprowadzą do sypialni powiew świeżości.

Rzeźba – to prezent oryginalny i trafiony, pod warunkiem, że jest dopasowany do wystroju wnętrza. Jeśli solenizant lubi dalekowschodnie klimaty, orientalna maska będzie strzałem w dziesiątkę. Dla amatora klasyki, wybierz prostą bryłę o regularnym kształcie, którą można ustawić na półce lub szafce. Nowoczesne, minimalistyczne umeblowanie, przełam wysokim i pękatym wazonem, który sam w sobie będzie wystarczającą dekoracją.

Bukiet kwiatów z butelką czerwonego wina – to klasyczny, ale sprawdzony zestaw upominkowy. Kwiaty ozdobią urodzinową imprezę, a alkohol rozluźni atmosferę.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem 40. urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

Poprzedni artykułJaki prezent na 30 urodziny?
Następny artykułJaki komunikator wybrać?
Anita Szot

Anita Szot – absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nauczyciel przedszkolny. Autorka cyklu artykułów o tradycjach świąt polskich publikowanych na łamach skierowanego do irlandzkiej Polonii „Życia w Irlandii”. W serwisie Spec.pl publikuje autorskie zdjęcia.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc oraz związana z nimi kultura. Ciągle zgłębiam wiedzę dotyczącą polskich i zagranicznych tradycji. Różnorodność kultur na świecie, ich wytwory, obyczaje i zachowania są dla mnie niezmiernie ciekawe i inspirujące.  W moim polu zainteresowania szczególne miejsce zajmuje polska obrzędowość ludowa, dlatego zajmuje się pisaniem porad w dziale Okoliczności. Uwielbiam też orientalne klimaty przesycone głębokimi barwami i unoszącym się zapachem pikantnych przypraw.

Oprócz pisania, zajmuje się także pracą z dziećmi przedszkolnymi i staram się nieustannie wdrażać je w zachowań prokulturowe. Krzewienie rodzimej tradycji oraz życie w poszanowaniu odmienności kulturowej to główne cele, jakie przyświecają mojej pracy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak działa biuro matrymonialne?

Kiedy czujemy się samotni i przez długi okres czasu na naszej drodze życiowej nie pojawia się nikt interesujący, wtedy często zaczynamy myśleć o tym, aby w jakiś sposób pomóc naszemu losowi. Zastanawiamy się nad różnymi możliwościami, jakie daje nowatorska technologia. Przeglądamy portale randkowe i serwisy społecznościowe, ale nie zawsze jesteśmy w pełni przekonani o ich skuteczności.

Zarobki w windykacji

Windykator, a właściwie specjalista ds. windykacji należności, jest osobą, która w imieniu jakiejś firmy bądź indywidualnego klienta (czyli w imieniu wierzycieli), nawiązuje kontakt z dłużnikiem i negocjuje warunki spłaty zadłużenia. Nie należy mylić tego zawodu z zawodem komornika.

Zobacz też

Zabiegi falami radiowymi – efekty

Fale radiowe po wykorzystaniu ich do funkcjonowania komputerów, telefonów komórkowych, nadajników radiowych i wielu innych osiągnięć technicznych znalazły także swoje zastosowanie w szeroko pojętej medycynie estetycznej. Ich właściwości są powszechnie wykorzystywane w salonach kosmetycznych i w gabinetach dermatologicznych czy też medycyny estetycznej. Oto kilka przykładów dobroczynnego działania fal radiowych i ich wpływ na poprawę i udoskonalanie naszej urody.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: