Okoliczności Jaki prezent na 40 urodziny?

Jaki prezent na 40 urodziny?

-

Fotomozaika – polega na skomponowaniu wybranego zdjęcia z setek miniaturowych, innych fotografii. Jest to bardzo oryginalny prezent, który świetnie będzie się prezentował na ścianie w salonie. Widok z bliska zaskoczy, każdego kto je zobaczy. Zleceniodawca może dostarczyć tylko zdjęcie główne, które ukaże się po złożeniu mozaiki w całość lub przekazać także fotografie do miniaturek (opcja droższa).

Zestaw dla biznesmana – składa się z klasycznego krawata, eleganckich spinek do koszuli oraz estetycznej chusteczki. Wszystko utrzymane jest w ciemnej kolorystyce, świetnie pasującej do białej koszuli i czarnego garnituru. Prezent jest klasyczny, a mimo tego z pewnością ucieszy niejednego mężczyznę.

sesja fotograficzna

Źródło: photoxpress.com


Profesjonalna sesja fotograficzna – dla kobiety dojrzałej, która na nowo odkrywa swoją kobiecość. Pod przewodnictwem doświadczonego fotografa, solenizantka będzie mogła zrealizować marzenie wielu kobiet i znaleźć się w świetle fleszy. Piękny album, to owoc współpracy, którym 40-tolatka będzie mogła się pochwalić nie tylko przed życiowym partnerem.

Maska do nurkowania z wbudowanym aparatem – do robienia podwodnych zdjęć i nagrywania filmików wideo. Jest to praktyczny gadżet dla osób aktywnie spędzających wakacje, gdyż w prosty sposób pozwala wykonać dobrej jakości fotografie.

Komplet ekskluzywnej pościeli – która pobudzi zmysły i stanie się zachętą dla miłosnych igraszek. Materiał, który łączy w sobie zalety satyny i bawełny, jest przyjazny dla skóry i daje poczucie komfortu. Przepiękne motywy i cala gama dostępnej kolorystyki wprowadzą do sypialni powiew świeżości.

Rzeźba – to prezent oryginalny i trafiony, pod warunkiem, że jest dopasowany do wystroju wnętrza. Jeśli solenizant lubi dalekowschodnie klimaty, orientalna maska będzie strzałem w dziesiątkę. Dla amatora klasyki, wybierz prostą bryłę o regularnym kształcie, którą można ustawić na półce lub szafce. Nowoczesne, minimalistyczne umeblowanie, przełam wysokim i pękatym wazonem, który sam w sobie będzie wystarczającą dekoracją.

Bukiet kwiatów z butelką czerwonego wina – to klasyczny, ale sprawdzony zestaw upominkowy. Kwiaty ozdobią urodzinową imprezę, a alkohol rozluźni atmosferę.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem 40. urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

Poprzedni artykułJaki prezent na 30 urodziny?
Następny artykułJaki komunikator wybrać?
Anita Szot

Anita Szot – absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nauczyciel przedszkolny. Autorka cyklu artykułów o tradycjach świąt polskich publikowanych na łamach skierowanego do irlandzkiej Polonii „Życia w Irlandii”. W serwisie Spec.pl publikuje autorskie zdjęcia.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc oraz związana z nimi kultura. Ciągle zgłębiam wiedzę dotyczącą polskich i zagranicznych tradycji. Różnorodność kultur na świecie, ich wytwory, obyczaje i zachowania są dla mnie niezmiernie ciekawe i inspirujące.  W moim polu zainteresowania szczególne miejsce zajmuje polska obrzędowość ludowa, dlatego zajmuje się pisaniem porad w dziale Okoliczności. Uwielbiam też orientalne klimaty przesycone głębokimi barwami i unoszącym się zapachem pikantnych przypraw.

Oprócz pisania, zajmuje się także pracą z dziećmi przedszkolnymi i staram się nieustannie wdrażać je w zachowań prokulturowe. Krzewienie rodzimej tradycji oraz życie w poszanowaniu odmienności kulturowej to główne cele, jakie przyświecają mojej pracy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co to jest zachowanie aspołeczne?

Ogólnie mówiąc jest to każda agresywna lub destruktywna działalność na szkodę innego człowieka. Definicja zachowań aspołecznych obejmuje zachowania egoistyczne i nieakceptowane. Zachowania aspołeczne mogą być konsekwencją uszkodzeń mózgu lub występowaniem aspołecznego zaburzenia osobowości.

Zalety szkolenia pracowników

W momencie gdy przedsiębiorstwo napotyka na trudności w efektywnym funkcjonowaniu, gdy popyt na produkty lub usługi jest niedostateczny w relacji do potencjału wytwórczego konieczne bywa wprowadzenie oszczędności. Podczas kryzysu firmy w pierwszej kolejności szukają oszczędności w budżecie przeznaczonym na szkolenia.

Zobacz też

Indeksacja składki ubezpieczeniowej – co to?

Indeksacja składki ubezpieczeniowej oznacza podniesienie jej wysokości, z równoczesnym podniesieniem sumy ubezpieczenia. Jeśli płacimy regularnie jakiekolwiek składki ubezpieczeniowe, możemy spodziewać się propozycji indeksacji od towarzystwa ubezpieczeniowego. Wysokość składki i sumy ubezpieczenia jest podwyższania o wskaźnik inflacji.

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: