Fotomozaika – polega na skomponowaniu wybranego zdjęcia z setek miniaturowych, innych fotografii. Jest to bardzo oryginalny prezent, który świetnie będzie się prezentował na ścianie w salonie. Widok z bliska zaskoczy, każdego kto je zobaczy. Zleceniodawca może dostarczyć tylko zdjęcie główne, które ukaże się po złożeniu mozaiki w całość lub przekazać także fotografie do miniaturek (opcja droższa).

Zestaw dla biznesmana – składa się z klasycznego krawata, eleganckich spinek do koszuli oraz estetycznej chusteczki. Wszystko utrzymane jest w ciemnej kolorystyce, świetnie pasującej do białej koszuli i czarnego garnituru. Prezent jest klasyczny, a mimo tego z pewnością ucieszy niejednego mężczyznę.

sesja fotograficzna

Źródło: photoxpress.com

Profesjonalna sesja fotograficzna – dla kobiety dojrzałej, która na nowo odkrywa swoją kobiecość. Pod przewodnictwem doświadczonego fotografa, solenizantka będzie mogła zrealizować marzenie wielu kobiet i znaleźć się w świetle fleszy. Piękny album, to owoc współpracy, którym 40-tolatka będzie mogła się pochwalić nie tylko przed życiowym partnerem.

Maska do nurkowania z wbudowanym aparatem – do robienia podwodnych zdjęć i nagrywania filmików wideo. Jest to praktyczny gadżet dla osób aktywnie spędzających wakacje, gdyż w prosty sposób pozwala wykonać dobrej jakości fotografie.

Komplet ekskluzywnej pościeli – która pobudzi zmysły i stanie się zachętą dla miłosnych igraszek. Materiał, który łączy w sobie zalety satyny i bawełny, jest przyjazny dla skóry i daje poczucie komfortu. Przepiękne motywy i cala gama dostępnej kolorystyki wprowadzą do sypialni powiew świeżości.

Rzeźba – to prezent oryginalny i trafiony, pod warunkiem, że jest dopasowany do wystroju wnętrza. Jeśli solenizant lubi dalekowschodnie klimaty, orientalna maska będzie strzałem w dziesiątkę. Dla amatora klasyki, wybierz prostą bryłę o regularnym kształcie, którą można ustawić na półce lub szafce. Nowoczesne, minimalistyczne umeblowanie, przełam wysokim i pękatym wazonem, który sam w sobie będzie wystarczającą dekoracją.

Bukiet kwiatów z butelką czerwonego wina – to klasyczny, ale sprawdzony zestaw upominkowy. Kwiaty ozdobią urodzinową imprezę, a alkohol rozluźni atmosferę.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem 40. urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJaki prezent na 30 urodziny?
Następny artykułJaki komunikator wybrać?

Anita Szot – absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nauczyciel przedszkolny. Autorka cyklu artykułów o tradycjach świąt polskich publikowanych na łamach skierowanego do irlandzkiej Polonii „Życia w Irlandii”. W serwisie Spec.pl publikuje autorskie zdjęcia.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc oraz związana z nimi kultura. Ciągle zgłębiam wiedzę dotyczącą polskich i zagranicznych tradycji. Różnorodność kultur na świecie, ich wytwory, obyczaje i zachowania są dla mnie niezmiernie ciekawe i inspirujące.  W moim polu zainteresowania szczególne miejsce zajmuje polska obrzędowość ludowa, dlatego zajmuje się pisaniem porad w dziale Okoliczności. Uwielbiam też orientalne klimaty przesycone głębokimi barwami i unoszącym się zapachem pikantnych przypraw.

Oprócz pisania, zajmuje się także pracą z dziećmi przedszkolnymi i staram się nieustannie wdrażać je w zachowań prokulturowe. Krzewienie rodzimej tradycji oraz życie w poszanowaniu odmienności kulturowej to główne cele, jakie przyświecają mojej pracy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here