Boże Narodzenie Co kupić chłopakowi na Gwiazdkę?

Co kupić chłopakowi na Gwiazdkę?

-

W najgorszej sytuacji jesteśmy, kiedy okazuje się, że ramkę z naszym zdjęciem chłopak dostał dwa lata temu. Koszulkę na Mikołajki, a ulubiona woda toaletowa trafiła pod choinkę w ubiegłym roku. Prezent, na jaki możemy sobie pozwolić, zależy głównie od tego, ile mamy pieniędzy. Przy większych możliwościach może to być najpopularniejsza ostatnio gra komputerowa. To bez wątpienia spory wydatek i niestety musimy się liczyć z tym, że chłopak spędzać będzie przed komputerem jeszcze więcej czasu. Poszukajmy więc może prezentu, który go zza komputera wyciągnie. Jest szansa, że wówczas zaoszczędzony czas spędzi z nami. Zamiast gry komputerowej możemy kupić grę planszową albo magnetyczną tarczę z rzutkami. Skorzystają z tego także przyjaciele, z którymi będziecie grać.

Wiele prezentowych rozwiązań dają sportowe zainteresowania chłopaka. Piłka do koszykówki, siatkówki czy do piłki nożnej spodoba mu się na pewno. Jeśli spędza dużo czasu na siłowni, pomyślmy o nowej koszulce do ćwiczeń. Jeśli gra w tenisa, poszukajmy rakiety. W jeszcze lepszej sytuacji jesteśmy, kiedy nasz chłopak jest zaangażowanym kibicem. Pod choinką może się wówczas znaleźć szalik ulubionej drużyny, czapka albo koszulka. Czasem udaje się zdobyć autograf sportowej gwiazdy albo bilet na mecz. Będzie to trudne, kiedy nasz chłopak to zagorzały kibic klubu Manchester United, ale może kiedyś uda się nam i to. Na listę prezentowych planów powinien też trafić karnet na siłownię, basen i zarezerwowany tor na kręgielni.

Świetnym prezentem jest zawsze coś, w co włożymy dużo serca. Proponuję kupić album na zdjęcia, w którym oprócz miejsca na zdjęcia jest jeszcze sporo miejsca na dopisanie komentarzy. Wybierzmy wspólne fotografie, te z przyjaciółmi, zrobione podczas ważnych i śmiesznych wydarzeń, a także te które po prostu miło się nam kojarzą. Wklejmy zdjęcia do albumu i opiszmy je. Do wstawiania komentarzy można zaangażować także inne osoby. Będzie to bardzo miła niespodzianka dla chłopaka, a przy okazji pośmiejecie się z oglądania albumu wspólnie. Przy zdjęciach mogą pojawić się bilety ze wspólnych wyjść i walentynkowe kartki, jakie sobie daliście.

Gwiazdkowe prezenty mogą być też praktyczne. Pod choinkę zawsze można podarować skórzany pasek, elegancką koszulę czy wodę toaletowę. Panowie często nie mają głowy do takich drobiazgów, a ich nigdy zbyt wiele.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem na Gwiazdkę dla chłopaka? Macie jakieś inne pomysły?

Katarzyna Olchowska

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak wybrać hosting?

O wyborze hostingu powinno decydować przeznaczenie strony internetowej, którą chce się na nim „postawić”. Jeżeli ma to być profesjonalny serwis, odwiedzany przez setki osób to wymaga on lepszego i droższego konta. Jeśli to ma być przestrzeń pod blog lub stronę dla znajomych to warto wybrać najtańszy wariant.

Czy osoba samotna może skorzystać z programu „Rodzina na swoim”?

Od stycznia 2011 roku wprowadzone mają zostać zmiany w ustawie dotyczącej dofinansowania kredytów mieszkaniowych. Program „Rodzina na swoim”, kierowany do tej pory głównie do małżeństw i osób samotnie wychowujących przynajmniej jedno dziecko, zostanie skierowany również do singli. Na pierwszy rzut oka, to dla samotnych młodych ludzi pragnących stabilizacji jaką jest własne mieszkanie, świetna wiadomość. Jednakże przyglądając się ustawie, może okazać się, że przed singlem długa droga do przeprowadzki.

Zobacz też

Bootowanie – co to jest?

Bootowanie, najprościej mówiąc, oznacza ładowanie się systemu. W momencie, gdy nasz komputer zostaje włączony, to ładowany jest Master Boot Record, który określa gdzie na dysku jest system operacyjny, który ma zostać uruchomiony. Ponadto Master Boot Record informuje, w jaki sposób go włączyć. Tak wygląda każdorazowy start systemu.

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: