W najgorszej sytuacji jesteśmy, kiedy okazuje się, że ramkę z naszym zdjęciem chłopak dostał dwa lata temu. Koszulkę na Mikołajki, a ulubiona woda toaletowa trafiła pod choinkę w ubiegłym roku. Prezent, na jaki możemy sobie pozwolić, zależy głównie od tego, ile mamy pieniędzy. Przy większych możliwościach może to być najpopularniejsza ostatnio gra komputerowa. To bez wątpienia spory wydatek i niestety musimy się liczyć z tym, że chłopak spędzać będzie przed komputerem jeszcze więcej czasu. Poszukajmy więc może prezentu, który go zza komputera wyciągnie. Jest szansa, że wówczas zaoszczędzony czas spędzi z nami. Zamiast gry komputerowej możemy kupić grę planszową albo magnetyczną tarczę z rzutkami. Skorzystają z tego także przyjaciele, z którymi będziecie grać.

Wiele prezentowych rozwiązań dają sportowe zainteresowania chłopaka. Piłka do koszykówki, siatkówki czy do piłki nożnej spodoba mu się na pewno. Jeśli spędza dużo czasu na siłowni, pomyślmy o nowej koszulce do ćwiczeń. Jeśli gra w tenisa, poszukajmy rakiety. W jeszcze lepszej sytuacji jesteśmy, kiedy nasz chłopak jest zaangażowanym kibicem. Pod choinką może się wówczas znaleźć szalik ulubionej drużyny, czapka albo koszulka. Czasem udaje się zdobyć autograf sportowej gwiazdy albo bilet na mecz. Będzie to trudne, kiedy nasz chłopak to zagorzały kibic klubu Manchester United, ale może kiedyś uda się nam i to. Na listę prezentowych planów powinien też trafić karnet na siłownię, basen i zarezerwowany tor na kręgielni.

Świetnym prezentem jest zawsze coś, w co włożymy dużo serca. Proponuję kupić album na zdjęcia, w którym oprócz miejsca na zdjęcia jest jeszcze sporo miejsca na dopisanie komentarzy. Wybierzmy wspólne fotografie, te z przyjaciółmi, zrobione podczas ważnych i śmiesznych wydarzeń, a także te które po prostu miło się nam kojarzą. Wklejmy zdjęcia do albumu i opiszmy je. Do wstawiania komentarzy można zaangażować także inne osoby. Będzie to bardzo miła niespodzianka dla chłopaka, a przy okazji pośmiejecie się z oglądania albumu wspólnie. Przy zdjęciach mogą pojawić się bilety ze wspólnych wyjść i walentynkowe kartki, jakie sobie daliście.

Gwiazdkowe prezenty mogą być też praktyczne. Pod choinkę zawsze można podarować skórzany pasek, elegancką koszulę czy wodę toaletowę. Panowie często nie mają głowy do takich drobiazgów, a ich nigdy zbyt wiele.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem na Gwiazdkę dla chłopaka? Macie jakieś inne pomysły?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo kupić tacie na imieniny?
Następny artykułCo kupić dziewczynie na Gwiazdkę?

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here