Boże Narodzenie Co kupić dziewczynie na Gwiazdkę?

Co kupić dziewczynie na Gwiazdkę?

-

Prezent nie musi być duży. Prawie każda dziewczyna ucieszy się, jeśli znajdzie pod choinką małą paczkę z błyszczącym drobiazgiem. Szkatułki dziewczyn nie mają dna, więc kolejna para kolczyków, bransoletka czy wisiorek zmieszczą się tam bez problemu. Wybór biżuterii jest bardzo duży, także tej wyjątkowo oryginalnej z rzadkimi minerałami czy ciekawymi połączeniami różnych kamieni z metalami. Jeśli dobrze poszukamy na pewno znajdziemy błyskotkę w przystępnej cenie. Nie wolno zapomnieć o odpowiednim opakowaniu, które zrobi dodatkowe wrażenie.

Pod choinką znajdzie się też miejsce na płytę. Czasem warto sobie przypomnieć, o jakim wykonawcy ostatnio wspominała nasza dziewczyna, sprawdzić czy ma na półce jego płytę. Jeśli nie – pomysł na prezent gotowy. Problemu z gwiazdkowym prezentem dla dziewczyny nie będziemy też mieli kiedy mamy do czynienia z miłośniczką książek. W każdej księgarni znajdziemy coś odpowiedniego.

Dużo poważniej wygląda sprawa zakupu kosmetyków i ubrań. W przypadku ubrań jest ryzyko, że nie trafimy z rozmiarem albo kolorem. Uratować sytuację może dobrze zorientowana w temacie siostra albo koleżanka. Na zakupy ciuchów nie ruszamy się bez fachowej pomocy innych kobiet. Ryzyko jest spore, ale jeśli dziewczyna znajdzie pod choinką świetną bluzkę albo sweterek w modnym kolorze, jej zadowolenie z gwiazdkowego prezentu będzie stuprocentowe.

Podobnie wygląda sprawa z kosmetykami. Najwygodniej kupić perfumy. To jednak spory wydatek i nie zawsze trafimy z zapachem. Zdecydowanie łatwiej będzie nam go znaleźć, jeśli dziewczynę znamy długo i dobrze. Jeśli nie, na wszelki wypadek poszukajmy czegoś innego. Możemy włożyć pod choinkę pachnącą świecę, ramkę na zdjęcie (na przykład ze wspólnym zdjęciem z ostatniej imprezy) i kubek z własną podobizną.

Problemu z prezentem nie będą miały osoby artystycznie uzdolnione. Napisany specjalnie dla dziewczyny wiersz, zagrana piosenka czy obraz, to doskonały gwiazdkowy podarunek. Można też zamówić gotowy obraz. W Internecie nie brakuje ogłoszeń osób, którym wystarczy zdjęcie danej osoby. Na tej podstawie powstają piękne portrety.

Święta to dobry moment, by pomóc bliskim w realizacji marzeń. Nie jesteśmy w stanie zabrać kogoś w wymarzoną podróż do Brazylii, ale możemy zawsze kupić przewodnik po Ameryce Południowej. Może ktoś chciałby nauczyć się jeździć na łyżwach, wtedy na pewno ucieszy się, jeśli znajdzie pod choinką karnet na lodowisko. To przy okazji prezent dla dwojga.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem na Gwiazdkę dla dziewczyny? Macie jakieś inne pomysły?

Katarzyna Olchowska

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Astry – uprawa, sadzenie, pielęgnacja

Astry to rośliny, które w szczególności kojarzą nam się z okresem jesiennym. To właśnie ich kwiaty w tym okresie najpiękniej zdobią nasz ogród. Spośród wszystkich gatunków największą popularnością cieszą się: aster alpejski, aster chiński, aster gawędka, aster nowoangielski oraz aster krzaczasty. Wszystkie są tak samo piękne i dekoracyjne, jednak delikatnie różnią się od siebie wymaganiami względem podłoża i warunkó zewnętrznych.

Szkolenia jakościowe – co to?

Szkolenia jakościowe to takie, podczas których pracuje się nad dostarczaniem wiedzy i umiejętności związanych z działaniem według różnorodnych norm i standardów. Ogólnie, pojęcie jakości odnosi się do takiej organizacji pracy, produkcji i całości zarządzania oraz działalności, która ma prowadzić do efektów zgodnych z pewnym wzorcem. Normy jakościowe zaczęły pojawiać się w końcu lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia.

Zobacz też

Jak przeprowadzić selekcję CV?

Wykwalifikowany rekruter musi świetnie radzić sobie z selekcją nadesłanych CV, gdyż ich ilość często sięga nawet kilkuset, a czas rekrutacji jest ograniczony. Zatem czym kierować się w wyborze tych najlepszych? Po pierwsze interesują nas wyłącznie CV dobrze skonstruowane, tzn. takie w których nie musimy się doszukiwać podstawowych informacji, niestety w procesie rekrutacji nie ma na to czasu i musimy takie odrzucić.

O czym pamiętać, kupują nowy wężyk do fajki wodnej?

Elastyczne wężyki do shishy odpowiadają za komfort palenia, a po części również za zapach dymu. Jeśli wybierzesz model, który...

Pompa próżniowa – jak wybrać, montować i eksploatować?

Coraz częściej zdarza się, że nawet we własnych domach i mieszkaniach montujemy systemy klimatyzacji. Oczywiście w prywatnych obiektach są...

Może Cię zainteresuje: