Prezent nie musi być duży. Prawie każda dziewczyna ucieszy się, jeśli znajdzie pod choinką małą paczkę z błyszczącym drobiazgiem. Szkatułki dziewczyn nie mają dna, więc kolejna para kolczyków, bransoletka czy wisiorek zmieszczą się tam bez problemu. Wybór biżuterii jest bardzo duży, także tej wyjątkowo oryginalnej z rzadkimi minerałami czy ciekawymi połączeniami różnych kamieni z metalami. Jeśli dobrze poszukamy na pewno znajdziemy błyskotkę w przystępnej cenie. Nie wolno zapomnieć o odpowiednim opakowaniu, które zrobi dodatkowe wrażenie.

Pod choinką znajdzie się też miejsce na płytę. Czasem warto sobie przypomnieć, o jakim wykonawcy ostatnio wspominała nasza dziewczyna, sprawdzić czy ma na półce jego płytę. Jeśli nie – pomysł na prezent gotowy. Problemu z gwiazdkowym prezentem dla dziewczyny nie będziemy też mieli kiedy mamy do czynienia z miłośniczką książek. W każdej księgarni znajdziemy coś odpowiedniego.

Dużo poważniej wygląda sprawa zakupu kosmetyków i ubrań. W przypadku ubrań jest ryzyko, że nie trafimy z rozmiarem albo kolorem. Uratować sytuację może dobrze zorientowana w temacie siostra albo koleżanka. Na zakupy ciuchów nie ruszamy się bez fachowej pomocy innych kobiet. Ryzyko jest spore, ale jeśli dziewczyna znajdzie pod choinką świetną bluzkę albo sweterek w modnym kolorze, jej zadowolenie z gwiazdkowego prezentu będzie stuprocentowe.

Podobnie wygląda sprawa z kosmetykami. Najwygodniej kupić perfumy. To jednak spory wydatek i nie zawsze trafimy z zapachem. Zdecydowanie łatwiej będzie nam go znaleźć, jeśli dziewczynę znamy długo i dobrze. Jeśli nie, na wszelki wypadek poszukajmy czegoś innego. Możemy włożyć pod choinkę pachnącą świecę, ramkę na zdjęcie (na przykład ze wspólnym zdjęciem z ostatniej imprezy) i kubek z własną podobizną.

Problemu z prezentem nie będą miały osoby artystycznie uzdolnione. Napisany specjalnie dla dziewczyny wiersz, zagrana piosenka czy obraz, to doskonały gwiazdkowy podarunek. Można też zamówić gotowy obraz. W Internecie nie brakuje ogłoszeń osób, którym wystarczy zdjęcie danej osoby. Na tej podstawie powstają piękne portrety.

Święta to dobry moment, by pomóc bliskim w realizacji marzeń. Nie jesteśmy w stanie zabrać kogoś w wymarzoną podróż do Brazylii, ale możemy zawsze kupić przewodnik po Ameryce Południowej. Może ktoś chciałby nauczyć się jeździć na łyżwach, wtedy na pewno ucieszy się, jeśli znajdzie pod choinką karnet na lodowisko. To przy okazji prezent dla dwojga.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem na Gwiazdkę dla dziewczyny? Macie jakieś inne pomysły?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo kupić chłopakowi na Gwiazdkę?
Następny artykułDlaczego dziewczyna udaje orgazm?

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here