Fryzury Irokez na kręconych włosach - Videoporada

Irokez na kręconych włosach – Videoporada

-

Chcesz obejrzeć film, musisz spełnić dwa warunki, mieć włosy falowane i wielką ochotę na irokeza.

Irokez na kręconych włosach – Tutorial patrona działu Fryzury – Kliniki Handsome Men:

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Jak Wam się podoba? Dajcie znać!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Kultura organizacji a relacje wewnątrz zespołu

Czym jest kultura organizacji? Jakie znaczenie ma dla pracodawcy i pracowników? Jaki jest jej wpływ na relacje wewnątrzgrupowe w zespołach pracowniczych?

Kompleks matki – co to jest, na czym polega?

W kompleksie matki kumulowane są skojarzenia oraz silne emocje, znacząca ilość psychicznej energii człowieka. To wszystko krąży wokół obrazu matki. Myśli te są nieświadome i przejawiają się najczęściej w bardzo specyficznych snach.

Zobacz też

7 najlepszych lotnisk do spania

Na lotnisku w Singapurze dla podróżujących przygotowano specjalne fotele przeznaczone do drzemki, strefę rozrywki z minikinem i konsolami do gier oraz basen z jacuzzi i masażem. Większość portów lotniczych w Europie takich wygód nie gwarantuje, co nie oznacza, że nie są dobrym miejscem na darmowy nocleg!

Peruki Lublin – odzyskaj piękne włosy

Fryzura jest nieodłącznym atrybutem wizerunku człowieka. Od wieków ludzie przywiązywali dużą wagę do tego, jak prezentują się ich włosy....

Loteria szczepionkowa. Jak się zapisać? Jakie są szanse na wygraną? Kiedy odbędą się losowania?

Biorąc udział w loterii szczepionkowej masz szansę wygrać od 200 do nawet 1 000 000 złotych. Wystarczy się zarejestrować...

Może Cię zainteresuje: