Fryzury Jak dobrać kolor włosów do zielonych oczu?

Jak dobrać kolor włosów do zielonych oczu?

-

Zapewne kiedy byłaś dzieckiem twoje włosy były koloru blond. Gdy dorosłaś ich naturalna barwa uległa zmianie i obecnie zbliżona jest do koloru kasztanu, tycjanowskiej czerwieni bądź ciepłego brązu. Jednym słowem cały typ urody przypomina postacie uroczych czarownic z baśni.

Polecane kolory włosów dla kobiet o zielonych oczach to – wszystkie barwy jesieni:

– kasztan
– brąz przechodzący w czerń
– pasemka
– złoty brąz
– miedziany rudy

Jest kilka zasad, który należy przestrzegać, aby po ufarbowaniu włosów, być w pełni zadowoloną z uzyskanego efektu.

Kiedy chcesz dobrać właściwy kolor do włosów, twoja karnacja oraz oczy nie powinny mieć tej samej tonacji. Inaczej twój wygląd będzie rozmyty, gdyż barwa włosów i oczu stopi się w jedno.

Jeśli chcesz przyciemnić naturalny kolor włosów, nie sugeruj się kolorem farby na opakowaniu. Zawsze obejrzyj paletę z próbkami włosów.

Ciemne włosy wiążą się z ryzykiem jeśli masz cerę z problemami. Wszelkiego rodzaju niedoskonałości (naczyńka, pryszcze, zaskórniki), taka barwa farby tylko podkreśli.

Jeśli chcesz z kolei swoje ufarbowane na ciemny kolor włosy, zmienić na inna barwę, będziesz musiała zdecydować się na ich dekoloryzację. Jeśli tego nie zrobisz, zamiast blondu bądź rudości możesz otrzymać kolor, którego nie oczekiwałaś. Zamiast radykalnych zmian, pomyśl o pasemkach lub balejażu. Jeśli nie będziesz zadowolona z efektu, łatwo je przefarbować na jednolity kolor.

Uwaga!

Makijaż powinien być kontrastowy wobec koloru tęczówki, aby wyeksponować kolor oczu – głęboką zieleń.

Czy informacje zawarte w artykule okazały się pomocne? Zapraszam do komentowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Backgammon – zasady gry

Gra ta należy do najstarszych gier planszowych. Tryktrak znany był już w starożytnym Rzymie, Grecji, Egipcie, Mezopotamii, Sumerze. Szczególną popularnością gra cieszy się w Turcji, gdzie nazywa się ją tavla. Angielska nazwa gry to backgammon – przyjęła się ona w Polsce o wiele lepiej niż nazwa tryktrak. Linia znajdująca się na planszy to banda.

Emerytura w Wielkiej Brytanii

W Wielkiej Brytanii istnieje trzy rodzaje państwowych świadczeń emerytalnych: Basic State Pension, Additional State Pension oraz Pension Credit. Na jakich warunkach przyznawane są te świadczenia oraz jak należy się o nie ubiegać? Podpowiadamy.

Zobacz też

Czy leasing jest tylko firm?

Aby udzielić odpowiedzi na tytułowe pytanie trzeba się do odnieść do stosownych przepisów ustawy Kodeksu Cywilnego z dnia 23 kwietnia 1964 roku (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93). Warto przy tym pamiętać, iż umowa leasingu doczekała się osobnych zapisów dopiero po nowelizacji prawa cywilnego, która weszła w życie 9 grudnia 2000 roku. Nie oznacza to jedna, że zjawisko leasingu pojawiało się nagle w rodzimych realiach gospodarczych. W gruncie rzeczy początki usług leasingowych w Polsce datuje się na początek lat 90-tych ubiegłego wieku. Przed 2000 rokiem wszystkie warianty leasingu funkcjonowały w formie tak zwanych umów nienazwanych.

3 kardigany, które Ci się przydadzą

Kardigan jest rozpinanym swetrem, który od wielu lat jest jednym z podstawowych elementów damskiej garderoby. Najlepiej zaopatrzyć się w...

Obozy młodzieżowe dla wszystkich fanów piłki nożnej

Bierzesz sobie do serca prośby Twojego syna? A Twoje dziecko od dawna prosi o to, by mogło jechać na...

Może Cię zainteresuje: