Fryzury Jak dobrać kolor włosów do zielonych oczu?

Jak dobrać kolor włosów do zielonych oczu?

-

Zapewne kiedy byłaś dzieckiem twoje włosy były koloru blond. Gdy dorosłaś ich naturalna barwa uległa zmianie i obecnie zbliżona jest do koloru kasztanu, tycjanowskiej czerwieni bądź ciepłego brązu. Jednym słowem cały typ urody przypomina postacie uroczych czarownic z baśni.

Polecane kolory włosów dla kobiet o zielonych oczach to – wszystkie barwy jesieni:

– kasztan
– brąz przechodzący w czerń
– pasemka
– złoty brąz
– miedziany rudy

Jest kilka zasad, który należy przestrzegać, aby po ufarbowaniu włosów, być w pełni zadowoloną z uzyskanego efektu.

Kiedy chcesz dobrać właściwy kolor do włosów, twoja karnacja oraz oczy nie powinny mieć tej samej tonacji. Inaczej twój wygląd będzie rozmyty, gdyż barwa włosów i oczu stopi się w jedno.

Jeśli chcesz przyciemnić naturalny kolor włosów, nie sugeruj się kolorem farby na opakowaniu. Zawsze obejrzyj paletę z próbkami włosów.

Ciemne włosy wiążą się z ryzykiem jeśli masz cerę z problemami. Wszelkiego rodzaju niedoskonałości (naczyńka, pryszcze, zaskórniki), taka barwa farby tylko podkreśli.

Jeśli chcesz z kolei swoje ufarbowane na ciemny kolor włosy, zmienić na inna barwę, będziesz musiała zdecydować się na ich dekoloryzację. Jeśli tego nie zrobisz, zamiast blondu bądź rudości możesz otrzymać kolor, którego nie oczekiwałaś. Zamiast radykalnych zmian, pomyśl o pasemkach lub balejażu. Jeśli nie będziesz zadowolona z efektu, łatwo je przefarbować na jednolity kolor.

Uwaga!

Makijaż powinien być kontrastowy wobec koloru tęczówki, aby wyeksponować kolor oczu – głęboką zieleń.

Czy informacje zawarte w artykule okazały się pomocne? Zapraszam do komentowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jakie akcesoria wybrać na basen?

Zakup stroju kąpielowego to dopiero połowa sukcesu na drodze do skompletowania ekwipunku pływaka. Nie mniej ważny jest dobór odpowiednich akcesoriów. Listę tych najważniejszych, wraz ze wskazówkami dotyczącymi wyboru najlepszego dla siebie modelu, znajdziemy poniżej.

Gothic 2 – jak odmłodzić Xardasa?

Każda gra po jakimś czasie zaczyna się nudzić. Co zrobić, by przedłużyć żywotność danego tytułu? Zacząć bawić się plikami wsadowymi! Z tego poradnika dowiecie się, w jaki sposób odmłodzić Xardasa z gry Gothic.

Zobacz też

Jak zachowywać się wobec kelnera?

Do obowiązków kelnera w restauracji należy obsługa gości, przyjmowanie zamówień, przynoszenie jedzenie, rozliczenie z klientem, posprzątanie stolika. Kelner zajmuje się także utrzymaniem porządku na sali oraz dbaniem o gości restauracji, którzy nie zawsze bywają mili i sympatyczni.

Zmywarki na sferis.pl – sprzęt wysokiej jakości dla każdego

Zmywarki to coraz chętniej kupowane urządzenia w Polsce. Każdy, kto planuje kupić zmywarkę, powinien sobie odpowiedzieć na kilka istotnych...

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Może Cię zainteresuje: