Fryzury Szybka fryzura na każdą okazję - Videoporada

Szybka fryzura na każdą okazję – Videoporada

-

Możesz ją czesać do pracy, na kolację ze znajomymi czy do teatru. Nie zajmię Ci wiele czasu. Obejrzyj film.

Tutorial patrona działu Fryzury – Kliniki Handsome Men:

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Jak Wam się podoba? Macie inne pomysły na uniwersalną szybką fryzurę? Dajcie znać!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak zwalniać pracowników?

Obniżenie tempa rozwoju gospodarki stawia firmy w trudnej sytuacji. Z jednej strony są wręcz zalewane niepokojącymi informacjami o ciągle pogarszających się finansach, stanowiących tło ich działań i określającej warunki, w których funkcjonują, a z drugiej strony muszą także radzić sobie z wewnętrznymi problemami.

Zapomniał o Dniu Kobiet? Ukarz go!

Czasami Dzień Kobiet bywa kojarzony ze świętem komunistycznym, kiedy to panie obowiązkowo były obdarowywane wiązanką z czerwonych goździków. Nie dajmy się jednak zwieść tej pokrętnej argumentacji. Wszystkim kobietom należy się ten jeden wyjątkowy dzień, w którym mężczyźni powinni dać odczuć swoim żonom, matkom i kochankom, że są jedyne i wyjątkowe.

Zobacz też

Choroba popromienna – leczenie

Mianem choroby popromiennej nazywa się grupę chorób, za których powstanie odpowiada promieniowanie jonizujące, które działa na organizm człowieka. Objawy choroby popromiennej początkowo utrzymują się mimo leczenia. Dopiero z czasem ustępują. Chory musi być pod ścisłą kontrolą lekarza. Niezbędne są stałe wizyty, które z czasem stają się coraz rzadsze.

Liofilizowane owoce i warzywa – dawka witamin przez cały rok

Z pewnością każdy z nas uwielbia spożywać świeże owoce. Dostarczenie naszemu organizmowi bomby witaminowej niezwykle skutecznie wzmacnia. Niestety, sezon...

Jak udekorować domek ogrodowy, gdy ma się ograniczony budżet?

Każdy z nas marzy o tym, aby jego miejsce odpoczynku było wygodne i przytulne. Jednak równie ważne jest to,...

Może Cię zainteresuje: