Po instalacji programu Camspace i uruchomieniu klikamy na „Select a Game” (Wybierz grę), a następnie wybieramy interesującą nas grę.

Po wybraniu tytułu klikamy na „Lock on object” i ustawiamy przedmiot, który będziemy kontrolować (w momencie gdy pojawi się na ekranie kwadracik, wybieramy interesujący nas przedmiot).

Teraz gdy przykładowo najedziemy palcem na przycisk „Click”, mysz automatycznie zaakceptuje komendę i kliknie sama. Teraz wybieramy dowolną grę i uruchamiamy z włączonym w tle programem Camspace i możemy za pomocą dowolnego przedmiotu zarejestrowanego przez program i kamerkę, sterować w grze ruchami rąk zamiast kontrolera w postaci myszki czy klawiatury.

Zobacz jak działa Camspace – YouTube:

Co myślicie o sterowaniu za pomocą Camspace? Dajcie znać.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak sprawdzić, czy jajko jest świeże?
Następny artykułJak ściągnąć Angry Birds na telefon?

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here