Udajemy się do lokacji Nelveska Temple. Najpierw jednak musimy jednej postaci (tej którą będziemy zdobywać Javelin) ustawić umiejętność Move Find Item (zbieranie ukrytych przedmiotów z ziemi), należącą do Chemika (Chemist’s Movement Skill). Ważne, aby nasza postać miała minimum Jump (skok) 4 – jeśli tyle nie ma, warto zaopatrzyć się w odpowiednie buty (najlepsze to Germinas Boots). Jednocześnie warto mieć niski Faith (wiara) – maksymalnie 30. W tym przypadku najlepszą postacią do tego zadania może być Beowulf lub Rafa. Dodatkowo w naszej drużynie musi być jakaś duża postać (do wyboru Worker 8, Dragon, Tiamat lub Marbor (jeśli je wcześniej zdobyliśmy) – najlepiej sprawdza się Worker 8, bo jest odporny na ataki fizyczne.

Teraz możemy rozpocząć walkę. Najpierw musimy pokonać 2 Hydry, które siedzą na filarach na środku areny. Kiedy już to zrobimy, podchodzimy Workerem 8 pod jeden filar, zaś drugą postacią (wyposażoną w Move Find Item) wspinamy się po Workerze 8 i wchodzimy na filar – na jednym z nich jest upragniona lanca Javelin. Przy okazji możemy także zdobyć Escutcheon Shield (najlepsza tarcza w grze) – znajduje się na drugim filarze, miecz Nagrarock (siła ataku 1, ale zawsze zamienia przeciwnika w żabę) – znajduje się w jaskini, w której walkę rozpoczął Worker 7 oraz Sasuke Knife (jedna z najlepszych broni dla Ninja) – znajduje się na zielonej polanie w zachodniej części planszy.

Jak często gracie w tę grę, co w niej lubicie najbardziej? Dajcie znać w komentarzu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKurs pedagogiczny – czy warto?
Następny artykułJak zrobić kurs wychowawcy kolonijnego?

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here