Gry Gothic 2 - jak zdobyć złoto i dodatkowe przedmioty?

Gothic 2 – jak zdobyć złoto i dodatkowe przedmioty?

-

Pierwszym miejscem jest miejski skład broni. Można się do niego dostać, idąc murem. Za sklepem Matea skręcamy w lewo i wdrapujemy się na mur. Podążamy wzdłuż fortyfikacji i z rozbiegu wskakujemy na dach. Przechodzimy na jego drugą stronę i zeskakujemy prosto do magazynu.

W środku znajdziemy dwie skrzynie, w jednej z nich znajduje się skórzany pancerz, nieoceniony na początku przygody. Aby bezpiecznie ewakuować się z magazynu, wskakujemy na mur, podążamy nim kawałek i zeskakujemy w dogodnym miejscu.

Trochę złota znajduje się na jednym z portowych dachów. Aby się na niego dostać, wystarczy z poziomu koszar zeskoczyć na sąsiadujący dach. Pośrodku będzie leżeć sakiewka wypchana złotem. Podróż można kontynuować, przeskakując na dach kartografa, a później na karczmę.

W najwyższym punkcie karczmy znajduje się kolejna sakwa. Cofając się na sąsiedni dach, po drugiej stronie znajdziemy smołę, przydatną w późniejszym czasie dla magów. Ostatnią sakiewkę znajdziemy przy budynku straży, po lewej stronie (leży na ziemi, nie trzeba się nigdzie wspinać).

Uwaga!

Takim oto sposobem staniemy się posiadaczami całkiem sporego inwentarza. Najwięcej oczywiście znajduje się w skrzyniach w magazynie i tam warto się wybrać w pierwszej kolejności, jednak sakiewki ze złotem (125 sztuk złota) także mogą być nieocenione na początku przygody.

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Wojciech Onyśków

Wojciech Onyśków – aktualnie student politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od ponad trzech lat pracuje jako redaktor dla MiastaGier, strony poświęconej elektronicznej rozrywce. Zajmuje się głównie pisaniem zapowiedzi, relacji z pokazów, recenzji, a czasami także felietonów – wszystko oczywiście w powiązaniu z grami.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Swoją karierę związaną z dziennikarstwem zaczynałem, pisząc recenzje książek dla wszelakiej maści fan-zinów. Po pewnym czasie, nabierając cennego doświadczenia, postanowiłem przebranżowić się na gry – czyli coś, co kocham praktycznie od urodzenia. Takim oto sposobem trafiłem do Miasta Gier, gdzie rezyduję do tej pory.

Pierwszy komputer dostałem w wieku trzech lat, tak więc od małego szkraba obcuję z grami, co owocuje dość sporą wiedzą na ich temat. W wolnych chwilach nie stronię także od literatury – głównie fantastyka i sci-fi, lecz nie gardzę także dobrze przemyślanym kryminałem.

Uwielbiam znajdować się w sytuacjach kryzysowych, gdy czas nagli, a cel zdaje się być nieosiągalny. Wychodzę z założenia, iż nie ma rzeczy niemożliwych… oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Praca w reklamie – na czym polega, jak wygląda, jakie studia?

Wielu ambitnym marzy się praca w reklamie. Kojarzą ją z prestiżem, z dobrymi zarobkami. Widzą w reklamie ciekawe zajęcie przynoszące nie tylko wyzwania. Praca w marketingu kojarzy się z branżą dynamiczna, w której dużo się dzieje. Jednakże decydując się na zatrudnienie w agencji reklamowej, musimy liczyć się z tym, że czasem może dziać się za dużo. Jeśli charakteryzujemy się wysoką odpornością na stres, na działania pod presją czasu, umiejętnością wykrzesania z siebie kreatywności nawet po kilkunastu godzinach pracy, to znajdując zatrudnienie w reklamie, znajdziemy się w odpowiednim miejscu.

System motywacyjny w firmie

Każdy z nas wykonuje pracę przede wszystkim w celach zarobkowych, jednakże motywatory finansowe to nie jedyne czynniki wpływające na chęć do pracy. Z wielu badań wynika, że inne czynniki motywujące do pracy są dla pracowników nie mniej ważne niż otrzymywane wynagrodzenie.

Zobacz też

Dokumenty potrzebne do konsolidacji kredytu

W przypadku kredytu konsolidacyjnego bank będzie wymagał od nas nieco więcej dokumentów, niż w przypadku innych kredytów. Jest to zrozumiałe jako że oprócz zabezpieczenia i potwierdzenia naszej tożsamości, kredytodawca musi zapoznać się ze stanem zadłużenia, które za pomocą konsolidacji ma być spłacone.

Objawy i rodzaje zaburzeń nastroju: jak je rozpoznać?

Zaburzenia nastroju to choroba psychiczna, która wpływa na nastrój, emocje, zachowanie i zdolność funkcjonowania codziennego. Często są one nierozpoznawane...

Busy z Katowic do Holandii zawsze na czas?

Wybierając busy z Katowic do Holandii można liczyć na komfortową podróż, dojazd do miejsca docelowego w wybranym terminie, co...

Może Cię zainteresuje: