• Krok pierwszy

  Graczom, którzy lubują się w magii, niestety pozostaje jedynie krąg ognia.

 • Krok drugi

  Przyłączając się do Magów Ognia, możemy skosztować życia i trudności pospolitego maga.

 • Krok trzeci

  Co prawda w grze występują Magowie Wody, jednak my nie możemy w żadnym momencie do nich dołączyć.

 • Krok czwarty

  Najbliższy kontakt pomiędzy naszą postacią a nimi zawiązuje się w momencie wstąpienia do Wodnego Kręgu, jednak nie jest to jednoznaczne z członkowstwem w kręgu magii. Niestety, takowa opcja nie jest możliwa.

 • Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJakie życzenia na Dzień Chłopaka?
Następny artykułKiedy, jak składać życzenia na Wielkanoc?

Wojciech Onyśków – aktualnie student politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od ponad trzech lat pracuje jako redaktor dla MiastaGier, strony poświęconej elektronicznej rozrywce. Zajmuje się głównie pisaniem zapowiedzi, relacji z pokazów, recenzji, a czasami także felietonów – wszystko oczywiście w powiązaniu z grami.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Swoją karierę związaną z dziennikarstwem zaczynałem, pisząc recenzje książek dla wszelakiej maści fan-zinów. Po pewnym czasie, nabierając cennego doświadczenia, postanowiłem przebranżowić się na gry – czyli coś, co kocham praktycznie od urodzenia. Takim oto sposobem trafiłem do Miasta Gier, gdzie rezyduję do tej pory.

Pierwszy komputer dostałem w wieku trzech lat, tak więc od małego szkraba obcuję z grami, co owocuje dość sporą wiedzą na ich temat. W wolnych chwilach nie stronię także od literatury – głównie fantastyka i sci-fi, lecz nie gardzę także dobrze przemyślanym kryminałem.

Uwielbiam znajdować się w sytuacjach kryzysowych, gdy czas nagli, a cel zdaje się być nieosiągalny. Wychodzę z założenia, iż nie ma rzeczy niemożliwych… oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here