Aby stać na jednym kole, jednocześnie jadąc do przodu oraz na boki, należy dodać gaz przy pomocy klawisza W,

a następnie podnieść przednie koło, trzymając na zmianę klawisze A i D, dzięki którym możemy w powietrzu skręcać.

W czasie skręcania powinniśmy cały czas trzymać gaz klawiszem W.

Ważne jest, aby w momencie skręcania trzymać przycisk A, dzięki czemu łatwiej podniesiemy koło w trakcie jazdy.

Zobacz, jak jechać na jednym kole – GTA SA – YouTube:

Udało się? Jaki jest Wasz ulubiony trik?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCzekoladowe jajka wielkanocne – przepis
Następny artykułGTA SA – jak podmienić auta?

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here