Gry Jak zrobić triki na BMX w GTA SA?

Jak zrobić triki na BMX w GTA SA?

-

Trik możliwy do wykonania na rampie bądź innym wzniesieniu:

W trakcie jazdy tyłem zjeżdżamy ze wzniesienia (np. rampy) wciskamy i przetrzymujemy klawisz S oraz strzałkę w górę. Jeśli wykonaliśmy wszystko poprawnie, to będziemy jechać tyłem na przednim kole. W czasie wykonywania tego triku można także skręcać w wybranym kierunku, naciskając odpowiednie klawisze – musimy to jednak robić bardzo powoli, żeby nie stracić równowagi i zaczynać triku od początku. Trik opisany jest na podstawie ustawień domyślnych.

Trik możliwy do wykonania na środku drogi:

Aby wykonać trik na rowerze, należy się rozpędzić do odpowiedniej prędkości a następnie wyskoczyć w powietrze, wciskając i przytrzymując D, strzałkę w dół oraz strzałkę w prawo. Ważne jest, aby te 3 przyciski były cały czas wciśnięte do czasu wykonania obrotu o 180 stopni. Teraz istotne jest, aby klawisz D, strzałkę w dół oraz strzałkę w prawo puścić dokładnie w momencie pełnego obrotu, ale jeszcze przed wylądowaniem na ziemi oraz błyskawicznie (również przed wylądowaniem) wcisnąć i przytrzymać klawisz S oraz strzałkę w górę. Jeśli wykonaliśmy wszystko poprawnie, to będziemy jechać tyłem na przednim kole. Trik opisany jest na podstawie ustawień domyślnych.

Zobacz przykładowe triki na rowerze w GTA SA – YouTube:

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Który trik najlepszy? Dajcie znać.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Czym zajmuje się agencja pracy tymczasowej?

Agencje pacy tymczasowej zajmują się leasingiem personelu innym firmom, na podstawie umów cywilnoprawnych. Jest to popularne rozwiązanie, które w Polsce zostało uregulowane prawnie z datą wejścia w życie ustawy w dniu 1 stycznia 2004 r. Zasady działania agencji pracy tymczasowej reguluje ustawa z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.

Poczucie winy po śmierci bliskiej osoby – jak sobie z nim radzić?

Śmierć bliskiego naszemu sercu człowieka wiąże się zawsze z ogromnym bólem i niedowierzaniem. Często przypominamy sobie nagle, jak wiele chcieliśmy tej osobie jeszcze powiedzieć. Czasami dochodzi do sytuacji, że człowiek ten umiera w okresie, kiedy byliśmy z nim skłóceni. W takich momentach poczucie winy jest najsilniejsze. Jak sobie z nim poradzić?

Zobacz też

Zwolnienie ze składek na FP i FGŚP

Wśród wielu innych obowiązków związanych z zatrudnianiem pracowników, pracodawca musi naliczyć i odprowadzić do ZUS za pracownika płatności do Funduszu Pracy i Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych - istnieją jednak pewne wyjątki od tej reguły, warto je poznać.

Waporyzacja maksimum korzyści „w chmurze”

Osoby, które wcześniej nie miały styczności z waporyzacją, przeważnie podchodzą do niej z pewną rezerwą. Najczęściej zastanawiają się tym,...

Bluza adidas Originals – modny, praktyczny i wygodny strój

Bawełniana bluza to doskonały wynalazek, jeżeli chodzi o garderobę. Doceniają ją zarówno Panie, jak i Panowie – szczególnie w...

Może Cię zainteresuje: