Gry Killzone 2 - sterowanie

Killzone 2 – sterowanie

-

Poniższe sterowanie zostało opracowane na podstawie ustawień domyślnych.Start – Pauza
Select – ekran aktualnie wykonywanych zadań
Lewa gałka analogowa – poruszanie
L3 – sprint
Prawa gałka analogowa – spojrzenie/celowanie
R3 – Zoom/zbliżanie lub oddalanie celu
D-Pad Góra – wyświetlenie naszego najbliższego zadania do wykonania/w przypadku posiadania karabinu snajperskiego oddalenie lub przybliżenie widoku
D-Pad Dół – szybki wybór granatu
D-Pad Prawo – szybki wybór noża
Kwadrat – Przeładowanie broni/podnoszenie broni leżącej na ziemi (należy przytrzymać Kwadrat)
Kółko – interakcja z otoczeniem/wchodzenie lub wychodzenie z pojazdu
X – skok
L1 – atak bronią wręcz (naciskaj kilkukrotnie aby powtarzać ataki)
L2 – kucanie/skradanie się/przylgnięcie do ściany
R1 – strzał z broni/atak nożem (jeśli go wybraliśmy)
R2 – rzut granatem (jeśli przytrzymamy to granat poleci dalej)

Graliście w Killzone 2? Mieliście jakiekolwiek problemy ze sterowaniem? Wypowiadajcie się w komentarzach.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co to są obligacje strukturyzowane?

Obligacji strukturyzowanych nie należy utożsamiać z typowymi instrumentami dłużnymi, które noszą podobną nazwę. Omawiane instrumenty stanowią nowinkę na rynku kapitałowym o czym świadczy fakt, że pierwsza obligacja strukturyzowana została wyemitowana w 2006 roku. W chwili obecnej warszawska Giełda Papierów Wartościowych pozwala na zakup około 40 takich instrumentów, które zostały wyemitowane przez 4 podmioty. Uwagę zwraca fakt, że aż trzech emitentów obligacji notowanych na GPW to zagraniczne banki (Deutsche Bank AG London, Barclays Bank PLC, Royal Bank of Scotland).

Jak założyć księgę wieczystą?

Po co tak właściwie składa się wniosek o założenie księgi wieczystej? Gdzie należy go wnieść i w jaki sposób?

Zobacz też

Jak stosować kreatynę?

Kreatyna to naturalny, stały element tkanki mięśniowej. Jest niezbędnym składnikiem wielu procesów zachodzących w żywym ustroju, związanych z wytwarzaniem i przemianą energii. Przez sportowców jest uznawana za najlepszy środek na szybki przyrost masy i siły mięśniowej. Przedawkowana może szkodzić.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: