Gry Linger in Shadows - jak grać?

Linger in Shadows – jak grać?

-

Jak zatem grać w Linger in Shadows, aby uzyskać 100% zaliczenia? W trakcie trwającego kilka minut dema na ekranie pojawiają się rozmaite obrazy. W każdej chwili możemy zatrzymać pokaz w miejscu i dowolnie obracać kamerą oraz przybliżać obiekty. Naszym zadaniem jest znaleźć określone miejsca ukryte przez twórców, które podpowiedzi znajdują się w menu głównym po zrobieniu pauzy. Na środku ekranu pojawiają się fragmenty układanki w kolorze czarno białym. Kiedy odkryjemy jeden z nich, wtedy część układanki staje się kolorowa.

Należy pamiętać, że generalnie nie da się nie przegapić wszystkich fragmentów (zawsze możemy cofać pokaz do jego początku). Musimy być przede wszystkim czujni i błyskotliwi, gdyż niektóre fragmenty są dobrze poukrywane na planszy.

Jeśli wciąż macie problem ze znalezieniem niektórych fragmentów, to poniżej podajemy czas na jakim należy zatrzymać demo, aby uzyskać upragniony fragment i tym samym 100% zaliczonych trofeów:

3:08:600
3:16:029
3:31:600
3:56:085
4:20:000
4:38:113
5:04:000
5:41:000
5:54:000

Lubicie gry tego typu?

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Czym jest władza rodzicielska?

Rodzice mogą zostać pozbawieni lub ograniczeni w swej władzy, jeżeli istnieją podstawy do stwierdzenia, że nie dbają należycie o dziecko i narażają je na niebezpieczeństwo, naruszają prawa dziecka lub w inny sposób godzą w jego dobro. Władza rodzicielska to nie tylko prawa – ale zwłaszcza obowiązki, jakie rodzice mają wypełniać względem dziecka, zwłaszcza zaś:

Choroba lokomocyjna u dzieci – objawy, kiedy się ujawnia, leczenie

Choroba lokomocyjna u dzieci pojawia się podczas poruszania się różnymi środkami lokomocji, zwykle jednak w podróży samochodem i autobusem. Dolegliwość ta rzadko dokucza niemowlętom, częściej przedszkolakom i starszym dzieciom. Niestety symptomy choroby nie ustępują z wiekiem, a nasilają się jeszcze bardziej. Najbardziej newralgicznym okresem jest wiek 10–12 lat. Dziewczynki są podatniejsze od chłopców.

Zobacz też

Anulowanie zleconego przelewu

W związku z bardzo dużą ilością banków działających na naszym rynku stworzony został jednolity system przelewów zwanych eliksirem. Działanie systemu jest dość proste, ponieważ dopuszcza on 3 sesje przychodzące dziennie oraz 3 sesje wychodzące (choć nie każdy bank musi brać udział we wszystkich sesjach wychodzących). Warto podkreślić, iż różne banki mają sesje o różnych godzinach, dlatego trudno jednoznacznie stwierdzić, o której godzinie dany przelew trafi na rachunek odbiorcy.

Trybunki konferencyjne dla każdego przedsiębiorcy

Zdarza Ci się organizować lokalne kampanie marketingowe lub różnego rodzaju spotkania, konferencje, czy nawet wystawiać swoich przedstawicieli handlowych na...

Czy warto ozonować mieszkanie? Sprawdź jak wybrać generator ozonu

Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele dodatkowych i wygodnych funkcji oferuje nam nowoczesna technologia. Równie często bagatelizujemy ją...

Może Cię zainteresuje: