Jak zatem grać w Linger in Shadows, aby uzyskać 100% zaliczenia? W trakcie trwającego kilka minut dema na ekranie pojawiają się rozmaite obrazy. W każdej chwili możemy zatrzymać pokaz w miejscu i dowolnie obracać kamerą oraz przybliżać obiekty. Naszym zadaniem jest znaleźć określone miejsca ukryte przez twórców, które podpowiedzi znajdują się w menu głównym po zrobieniu pauzy. Na środku ekranu pojawiają się fragmenty układanki w kolorze czarno białym. Kiedy odkryjemy jeden z nich, wtedy część układanki staje się kolorowa.

Należy pamiętać, że generalnie nie da się nie przegapić wszystkich fragmentów (zawsze możemy cofać pokaz do jego początku). Musimy być przede wszystkim czujni i błyskotliwi, gdyż niektóre fragmenty są dobrze poukrywane na planszy.

Jeśli wciąż macie problem ze znalezieniem niektórych fragmentów, to poniżej podajemy czas na jakim należy zatrzymać demo, aby uzyskać upragniony fragment i tym samym 100% zaliczonych trofeów:

3:08:600
3:16:029
3:31:600
3:56:085
4:20:000
4:38:113
5:04:000
5:41:000
5:54:000

Lubicie gry tego typu?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPapryka chili – zastosowanie, właściwości
Następny artykułKurkuma – do czego dodawać właściwości

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here