Uwaga!

Uwaga: poniższa metoda została przedstawiona w formie ciekawostki dla osób, które posiadając oryginalną grę chcą spróbować pobawić się na kopii zapasowej.

 • Krok pierwszy

  Ściągamy, instalujemy, a następnie wchodzimy do folderu programu (domyślnie C:\Program Files\pLan), a następnie klikamy w plik „Add Licence To Your Windows.reg nfsmw_us.reg” i potwierdzamy przyciskiem „Ok”.

 • Krok drugi

  Teraz uruchamiamy program, przechodzimy do zakładki Gry i zaznaczamy okienko przy NFSU2. Następnie uruchamiamy grę, po czym wchodzimy do zakładki „LAN”.

 • Krok trzeci

  W zakładce „Enter Name” wpisujemy swoje imię/ksywę.

 • Krok czwarty

  Potwierdzamy, po czym wchodzimy do Lobby (aby uruchomić grę) lub wcześniej do zakładki „Car” (aby wybrać samochód).

 • Krok piąty

  Po wejściu do Lobby możemy ustawić ilość graczy, trasę, a następnie możemy w końcu przystąpić do rozgrywki online.

 • W co obecnie gracie, poza NfS? Jakieś rekomendacje? Dajcie znać!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak zrobić drzwi w Minecraft Alpha?
Następny artykułNoc Świętojańska – wróżby

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here