Playstation Plus to usługa płatna. W Europie cena wynosi 49.99 Euro, w przypadku abonamentu rocznego oraz 14,99 Euro w przypadku abonamentu na 3 miesiące. Plusem jest to, że można tę kwotę podzielić na 5 konsol, a więc jeśli mamy zgraną ekipę, można podane ceny podzielić na pięciu graczy.

Korzyści:

– dostęp do pełnych wersji gier (średnio jedna nowa na miesiąc)
– dostęp do tańszych pełnych wersji gier z Playstation Store (sklepu Sony)
– szybszy dostep do niektórych wersji demonstracyjnych – najczęściej abonenci Playstation Plus moga zagrać w wybrany tytuł tydzień wcześniej
– dostęp do nowej usługi Playstation Cloud (póki co w fazie testowej) – umożliwia trzymanie na serwerach Sony stanów swoich gier (save’ów)

Minusy:

– w momencie gdy kończy się nam abonament, wszystkie pełne wersje gier z tej usługi przestają działać
– za droga, jeśli nie mamy możliwości dzielenia się w 5 osób

Uwaga!

Generalnie jednak jest to stale rozwijana usługa, która zyskuje coraz większą popularność z uwagi na bardzo atrakcyjne oferty tytułów.

Przekonują Was plusy czy raczej zniechęcają minusy?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDungeon Hunter Alliance – poradnik – zdobywanie pieniędzy
Następny artykułMajeranek – właściwości, zastosowanie

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here