Gry Dungeon Hunter Alliance - poradnik - zdobywanie pieniędzy

Dungeon Hunter Alliance – poradnik – zdobywanie pieniędzy

-

Najszybciej zdobyć kasę (potrzebny jest 1.000.000 gold aby uzyskać trofeum) grając na poziomie trudności Legend oraz przechodząc do aktu 11.

Najlepiej dołączyć do innego gracza i wykonać misję wspólnie online. W akcje tym pięciu strażników da Ci dokładnie 100.000, natomiast królowa 40.000. Musisz tylko pokonać strażnika, który znajduje się na końcu aktu.

Nie jest to trudne, gdyż na tym poziomie powinieneś mieć już maksymalny 75 level, choć warto pamiętać, że znacznie prościej gra się wojownikiem, zaś najtrudniej magiem.

Teraz wystarczy powtórzyć całą operację kilkukrotnie do momentu, aż wpadnie nam do portfela 1.000.000 – jest to znacznie szybszy sposób, niż przechodzenie jeszcze raz poszczególnych aktów.

I jak – udało się zdobyć trofeum?

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Czy ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe?

Coraz więcej banków uzależnia udzielenie kredytu od wykupu dodatkowego ubezpieczenia, które ma celu zabezpieczyć jego spłatę. W praktyce wiąże się to ze zwiększeniem całkowitego kosztu uzyskanej pożyczki o dodatkową kwotę pobieraną na ten cel.

Odpowiedzialność pracownika

Prawo pracy daje pracownikowi wiele możliwości obrony przed nieuczciwym lub niesprawiedliwym pracodawcą, jednakże istnieje również druga strona medalu – pracownicy, którzy w sposób zawiniony lub na skutek zaniedbania działają na szkodę zakładu pracy. Również takie sytuacje zostały uregulowane w kodeksie pracy.

Zobacz też

Zmiana siedziby firmy – formalności

Zmiana siedziby firmy jest jak najbardziej możliwa i całkiem prosta, choć wymaga załatwienia nieco formalności. Większość terminów w urzędach zamyka się w czternastu dniach, niestety na niektóre z nich mamy tylko siedem dni. Warto więc w pierwszym tygodniu po zmianie siedziby odwiedzić wszystkie wymienione niżej punkty.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: