Poniższa legenda jest uniwersalna zarówno dla konsoli Playstation 3 jak i Xbox 360:

Klawisze kierunkowe:

f – przód (forward) – w kierunku przeciwnika
d – dół (down) – w dół/kucnięcie
b – tył (back) – w kierunku do tyłu od przeciwnika
u – góra (up) – w górę/skok

Zadawanie ciosów:

1 – lewa ręka – LP – kwadrat/X
2 – prawa ręka – RP – trójkąt/Y
3 – lewa noga – LK – krzyżyk/A
4 – prawa noga – RK – kółko/B

Start – wejście do menu, zmian ustawień gry, zmiana konfiguracji joypada

W przypadku problemów z wykonywaniem bardziej skomplikowanych kombinacji lub niejasności związanej z powyższą legendą, warto odwiedzić stronę www.honmaru.pl, na której znajduje się największa baza graczy w tekkena w naszym kraju.

Graliście kiedyś w Tekkena? Jakie są wasze opinie na temat tej gry? Wypowiadajcie się w komentarzach.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo to są Dni Dziedzictwa Kulturowego?
Następny artykułZamek w Mosznej – zwiedzanie

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here