Gry The Sims 3 - jak zostać wampirem?

The Sims 3 – jak zostać wampirem?

-

Kiedy już zainstalujemy dodatek, wystarczy udać się do klubu Plazma w godzinach nocnych (najlepiej między godziną 19:00 a 6:00). Wampira rozpoznać można bardzo łatwo po wyglądzie: blada skóra, czerwone oczy, ostre zęby i charakterystyczny ubiór: w przypadku Simów płci męskiej bedą to długie czarne peleryny i czarny garnitur. Simy płci żeńskiej najczęściej noszą długie czerwone suknie i czerwone rękawiczki.

Kiedy już spotkamy wampira musimy się z nim najpierw zaprzyjaźnić, zaś kiedy nam się to uda prosimy ich o ukąszenie, po czym nasz Sim zostaje wampirem w przeciągu dwóch dni.

Inny, łatwiejszy sposób, to wpisanie kodu: boolprop testingCheatSenabled true. Teraz klikamy na naszego Sima trzymając klawisz Shift i wybieramy opcję „Make me Vampire” znajdującą się pod ikonką ‚Więcej’.

Zobacz, jak zostać wampirem w The Sims 3 – YouTube:

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Którą część The Sims najbardziej lubicie? Dajcie znać.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak reklamować towar po gwarancji?

Reklamacja towaru zakupionego przez konsumenta (gdyż takim przypadkiem się zajmiemy) może zostać dokonana na podstawie przysługujących kupującemu z mocy prawa roszczeń z tytułu niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową bądź na mocy udzielonej przez producenta gwarancji.

Jak szybko awansować w pracy?

Większość z nas na rozmowach kwalifikacyjnych na nowe stanowisko mówi o chęci rozwoju zawodowego. Bywa, iż dostajemy pytanie o plany dotyczące przebiegu naszej kariery. Tak naprawdę już na tym etapie zaczynamy pracować na awans. Składając dokumenty aplikacyjne do firmy warto poznać strukturę organizacyjną firmy i możliwości ścieżek rozwoju zawodowego pracowników.

Zobacz też

Jak myć samochód zimą?

Auta brudzą się cały rok, ale okresem, w którym zabrudzenia są szczególnie mocno widoczne jest zima. Roztapiający się śnieg, sól z dróg, piasek i inne substancje, którymi drogowcy posypują drogę osadzają się na karoserii naszego auta.

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: