Internet Przekierowanie poczty na gmail krok po kroku

Przekierowanie poczty na gmail krok po kroku

-

Poniżej krok po kroku pokazujemy jak przekierować całą naszą pocztę na jedno konto gmailowe:

 • Krok pierwszy

  Załóż nowe konto na Gmailu. Można to zrobić wchodząc pod adres http://www.gmail.com, a następnie klikając w prawym górnym rogu na Utwórz Konto.

 • Krok drugi

  Zaloguj się na nowe konto i kliknij w Opcje (ikonka koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu), a następnie Poczta – Ustawienia

 • Krok trzeci

  W kolejnej zakładce przechodzimy do Konta i Importowanie.

 • Krok czwarty

  Poniżej mamy zakładkę Importuj pocztę i kontakty. Jeśli wybierzemy tę opcję, a następnie wpiszemy nazwę innego naszego konta e-mail, to poczta z tego konta zostanie przeniesiona do Gmaila.

 • Krok piąty

  Aby móc odczytywać z konta Gmail pocztę znajdującą się na innych skrzynkach, wybieramy opcję Sprawdzaj pocztę za pomocą POP3, a następnie wpisujemy alternatywny adres e-mail, hasło oraz serwer POP wraz z odpowiednim portem.

 • Krok szósty

  Po akceptacji klikamy Dodaj Konto, czekamy chwilę na weryfikację i możemy cieszyć się odbieraniem wiadomości e-mail z różnych skrzynek na jednym koncie Gmail.

 • Czy przekierowaliście już swoją pocztę? Co sprawiło Wam trudność? Komentujcie!

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak wybrać doniczkę?

Centra ogrodnicze oferują naprawdę szeroki wybór doniczek do roślin. Możemy przebierać w różnorodnych kształtach, wielkościach i materiałach. Kupując doniczkę, możemy ją dobrać do elewacji naszego domu, tarasu czy ogrodu pod względem kolorystycznym.

Najsłynniejsze twierdze i fortyfikacje w Polsce

Na terenie Polski znajduje się wiele obiektów o obronnym charakterze. Należą do nich m.in. twierdze i fortyfikacje. Po pierwsze, są one samodzielną wartością kulturową. Po drugie, miejsca te często wykorzystywane są jako tło do inscenizacji bitew czy rekonstrukcji wydarzeń historycznych.

Zobacz też

Jakich tematów unikać podczas rozmowy z przyjacielem?

Zdarza się, że rozmowa, nawet z przyjacielem, przerywana jest milczeniem. Jedna ze stron nie chce, czasem nie może o czymś rozmawiać. Co na to savoir - vivre? Czy należy kontynuować rozpoczętą dyskusję?

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: