Komputer Problemy z buforem wydruku - naprawa

Problemy z buforem wydruku – naprawa

-

Jedna z rzeczy, którą można zrobić w takiej sytuacj,i jest przeładowanie komputera. Wtedy bufor wydruku powinien zostać naprawiony.

Można również próbować usuwać pliki z bufora, aby zlikwidować zator. Jeżeli drukujemy dokumenty, to bufor wydruku pokaże się na pasku zadań w prawym dolnym rogu ekranu. Można kliknąć na niego dwa razy i wybrać „Anuluj wszystkie dokumenty”, a potem ponownie dodać je do drukowania.

bufor wydruku

Inną metodą jest skorzystanie z usługi services.mcs, czyli z listy usług lokalnych. Aby dostać się do usług, należy w pasku Menu start wpisać „services.mcs”. Pojawi się okno z listą, należy na niej wyszukać Bufor wydruku i kliknąć „Uruchom ponownie usługę”.

bufor wydruku

Usługa zostanie zrestartowana.

Udało się czy też mieliście jakieś problemy z naprawą bufora wydruku? Dajcie znać.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Narty deska, łyżwy – porównanie kosztów sportów zimowych

Miłośnicy zimowych sportów z niecierpliwością oczekują pierwszego śniegu czy...

Jak ćwiczyć na stepperze?

Stepper jest to urządzenie posiadające dwie ruchome podpory na stopy – pedały oraz kolumnę z umieszczonym korpusem do podparcia się. W sklepach z urządzeniami sportowymi możemy znaleźć kilka rodzajów stepperów:

Zobacz też

Jak zrobić okrągłe kolczyki?

Koła, okręgi i kulki to chyba najczęściej spotykana forma biżuterii do uszu. Jednak okrągłe kolczyki wcale nie muszą być nudne, oklepane i mało oryginalne. Wszystko zależy od materiałów, jakie mamy do dyspozycji oraz naszej wyobraźni.

Meble ogrodowe nie tylko do ogrodu

Przyjemność płynąca ze spożywania posiłków na świeżym powietrzu jest oczywista. Ożywcze śniadania w promieniach wschodzącego słońca dodają animuszu i...

Co trzeba wiedzieć przed wyjazdem do Maroka?

Maroko to popularny cel turystycznych wyjazdów. Północno-zachodnia część Afryki zachwyca orientalnym klimatem, błękitnymi falami Oceanu Atlantyckiego oraz pustynnymi terenami...

Może Cię zainteresuje: